Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Станіславо, а ви щось корисне й в інших темках на форумі напишіть, ще за 3 місяці ого дописів можна накатати
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? По ідеї, до липня маса часу, але то ваша справа, звичайно. Я думала, ваше питання було конструктивне, а не просто так. Можна в Уляночки досвіду попитати. Вона і накатати встигла, і змістовних, а не флудних.
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Чому не конструктивне, я вже примітила букет, а дописи якщо до липня то можна назбирати, я просто думала, що поки іх немає, то неможна приймати участь. А так думаю спробувати.
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Лілю, Умо, а я вважаю, що треба дотримуватися правил конкурсу, які мають бути однаковими для всіх, тому цитую пункт вважаю, що новим учасникам цей конкурс вже закритий все має бути чесно і згідно правил, а виключення, як показав попередній конкурс ні до чого доброго не приводять крім того, ще є таке питання, дизайни вже мали бути зареєстровані, отже, конкурс вже триває? чи то я не правильно трактую? що скажете? то ж не останній конкурс?
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Так я тоді добре зрозуміла, що поки прийняти участь не можу, але маю напримітку букет, буду вишивати за компанію, а конкурс може зробите і нам, як вийде Вам
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? І я пролетіла з конкурсом Я щось не дочиталась, що треба зареєструвати обраний дизайн.
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Ок, погоджуюся! Я щось на дати забула подивитися. :shy: Можемо і вам. Як дивитеся на конкурс закладок до книжки? Капут. Так шкода...
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? А скажіть мені будь ласка, якщо конкурс анонімний, то про його перебіг розмовляти взагалі не будемо? Чи щось таке загальне, наприклад, скільки учасників зареєструвалось, яку частину роботи вже виконали тощо, можна. Чи це лише мені цікаво, як такій, що вперше бере участь (з чого страшенно тішуся і всім розказую). Мене так свербить язик все вам розказати і показати, щоб почути ваші відгуки, певно, не з того конкурсу я розпочала і треба ще з дві роботи розпочати, щоб трохи заспокоїтись...
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Це можу сказати. Є така гра "21". Ото і в нас так буде, сподіваюся. Можна похвалитися, що вже почали або що вже завершили. Щодо нюансів є в правилах написано: Для заспокоєння язика можна хвалитися мені та Умі в пп. А ви вже схему знайшли?
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Конкурс закладок супер було би, я за. Тільки дописів не багато щоб було, тому більше дівчаток приєднається до нас. А ще маю ідею зробити собі чехол на мобільний телефон і мамі на окуляри, то може колись таке поробимо, як Вам.
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Це теж цікаво. Треба буде зробити конкурс вишитих аксесуарів. Он я планую торбу за Уминим дизайном. І Хомочка теж таке щось планувала. Кількість дописів би вартувало хоч 150. Треба правила продумати й розпитати в дівчат, що там у нас іще з призів є в запасах.
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Ага! Того я така радісна. Зараз заряджу фотоапарат і буду заспокоювати язика у вас в ПП, бо по суті 1\4 вже вишила П.С. Аж легше стало.:dance:
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? О, ура, тепер ясно чому я вже кілька днів мучусь, куди то нам з Еспозкою маркер і п'яльця приткнути Лілю, май ці призи на увазі
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Ви в мене як язика вирвали. Я тут бачила, що вже багато навчились. То вже й до конкурсу доросли.
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Змінила я дати конкурсу. Тепер у всіх є час до 30 серпня. Думала перенести на вересень, але переживаю, що мені тоді не дадуть ним насолодитися. Я і так переживаю, чи не вийде яких ексцесів, бо тоді все впаде на Уму. Маю ще тепер 3 ідеї: додати до першого призу чохол до снапів (може, ще щось придумаю), оголосити 10 днів на додаткову реєстрацію робіт (але для учасниць гурту, мабуть), оголосити 15 днів на можливість зміни дизайну. Прошу учасниць гурту написати мені свої думки щодо цих 3-ох пунктів. Буду дуже вдячна.
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? огого. а чого так далеко???????????? як на мене - дуже довго чекати. люди вже в процесі. як на мене близькість дати стимульне до підтягування хвосту. може принаймні на 30 липня? 1.-за 2. проти 3. за.
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? 1-за 2-за 3-за я ще навіть не починала, тому якшо будуть попередні дати, то просто напросто не встигну...а з новими датами, то для мене супер...і нарешті буде можливість змінити дизайн
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? Пропоную 2 і 3 об'єднати: тобто дати 10 днів для тих, хто ще хоче приймати участь (але вже їм не міняти по другому разу картинку), а тим, що вже зареєстровані, дозволити в цей самий період поміняти. Але кінець серпня - то є дуже далеко. Я вже до тих пір забуду, що то я і для чого вишиваю. Я думаю, що як хтось тепер хоче поміняти картинку чи ще тільки подати заявку, то не мусить брати "килим", а щось менше, аби встигнути.
Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо? А я за продовження терміну. І по решті пунктах - за. Але якщо все таки не дозволять реєстрацію нових учасниць, то і хай старі не міняють дизайни, імхо.