Дизбактеріоз: міф чи реальність.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Zoryanazirka, 19 Лютий 2008.

  1. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Після прийому такого антисептику лікарі назначають пройти повторний курс лікуванння біфідо і лакто бактерій. так як він їх вбиває.
     
  2. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    а як знати чи в дитини понос, моя дуже тужиться щоб покакати чи пукнути і то не завжди вдається, а потім чути звук, раз на мене прям накакала, під напором все вийшло, мучиємось коліками вже третю добу і вдень і вночі, що робити, і пеленку теплу і руку з масажем і еспумізан пробували, от почала пити чай з фенхелю і кропу, думаю, може допоможе...?
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Настуня, вам лише 10 днів. Щось ви рано за еспумізан взялись і про коліки згадуєте... ІМНО звісно.
    Годуйте грудьми більше і це почитайте.
    З погляду свого досвіду вже з другою дитиною ви засильно налякані і трошки порете гарячку. Головне спокій! ми теж дещо тужимось коли какаємо. Ви самі попробуйте лежачи какати - не надто легко і файно вийде. Та і в памперс какати - як в кульок герметичний. Пробуйте викладати на пеленку як почуєете "сигнал", ще ніжки можете підігнути під животик, так легше.

    Ні в якому випадку не ображайтесь на допис! Спробуйте заспокоїтись і не кидайтесь в крайнощі! Бо під впливом паніки і радників почнете ефективне лікування самі не знаємо від чого.
    Здоров"ячка вам!
     
  4. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Цікаві, на мою думку, цитати
     
  5. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Анута, я й не думала ображатися, просто маленька весь час тужиться, хіба пару хвилин заспить, а потім починає скручуватися,вигинатися і ще за декілька хвилин плаче. еспумізан ми двічі давали, бо вже не знала де подітися, але він нічого не допоміг. якщо то не коліки, то що?
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    мій крехче мов дід старий :) але коли він хоче какати. Тоді намагаюсь йому допомогти: підкладаю пеленку, знімаю підгузник, дещо підгинаю ніжки, озвучую процес :) А загалом стараюсь його не лежачи тримати при цьому процесі: кладу пеленку на коліна і між ногами утворюється типу сумочки з пеленки, над нею попка, ніжки на нозі (моїй), а спинка і голова на руці (як при годуванні). В принципі це один із варіантів (мій) позиції для висаджування.
    Помітила, що коли він робить справи в пеленку - він робить це серйозно і досить (к-сть), а якщо в підгузник - то по крихтам протягом дня пропукує. Ось так сходить в пеленку і потім вже спокійний. Але це все скоріш в тему про висаджування ;)

    та причини можуть бути різні. Спробуйте розглянути варіант "бєку" (зригування повітря та зайвого молочка) після годування.
    Плюс може і не наїлась, ще до грудей хоче... Дивіться по своїй дитинці :)
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    ой, дівки, відчула я на собі,що таке той "дизбактеріоз"....

    маю страшну ненавсть всієї травної системи на громадський транспорт.... чого і звідки - не наю :sad:
    третій тиждень маю сесію, так у Львові мучусь,такі страшні болі і розлад...
    на вихідних була вдома - все супер, ніяких проблем..... певно, харчування ще своє дає,але ті маршрутки смердючі і вонючі....
     
  8. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Я тут так багато начитала про "СИМБІТЕР" і доброго, і поганого,не знаю ,що і думати, Педіатр сказала, що обов"язково, манюсіку 6 місяців ,цицю вже не сьомає.
    Давали "ЛІНЕКС"- поки давали добре, а перестали знову те саме , у нього запорчики ,а аналізи показали повний набір усіляких палочок.:eek:
    Те що "СИМБІТЕР"дуже гидотний на смак я чула, а щодо побічних реакцій були у когось якісь... НАПИШІТЬ...:confused:
     
  9. zakvas

    zakvas New Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    в 6 місяців Симбітер не давайте, він має багато термофілів і є полікомпонентним. може знищувати біфідобактерію. взагалі полікомпонентні препарати не дуже добре, це стосується не тільки Симбітера.
     
  10. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Если кто-то из мам столкнулся с такой детской проблемой, как запоры, то они знают, что ребенку нужно регулярно пить. Это профилактика всяких проблем.
    Проще всего купить сок. Но что-то меня он смущает, а как читать начнешь, так и вовсе понимаешь, что не к добру он, не на пользу.
    Тогда варить компоты из фруктов и сухофруктов.
    Еще подходящий вариант для меня -это вода!
    Чтоб она была вкусная нужно знать несколько рецептов.
    Напитки на выбор:
    1. Лимонная вода.
    Сок лимона выжать в 1 стакан холодной кипяченой воды. Пить в холодном виде по несколько глотков в течение дня. Является легким слабительным средством. Способствует выделению кальциевых шлаков.
    2. Изюмная вода.
    Изюм (200 г), инжир (200 г) кипятить в 1 л воды 15-20 мин. Добавить сахар или мед по вкусу. Процедить. Остудить. Пить в теплом виде или охлажденным 2-3 раза в день. Содержит кальций и калий. Обладает слабительным и мочегонным действием. (А можно без инжира, а можно просто запарить).
    3. Медовая вода.
    1 стакан холодной или горячей кипяченой воды. 1 ст. ложка меда. Сок лимона. Все смешать. Пить 2-3 раза в день за 1,5-2 часа до еды в теплом виде при повышенной кислотности желудочного сока или в холодном виде при пониженной кислотности.
    4. Настой из чернослива.
    Чернослив (100 г) промыть. Залить крутым кипятком (400 г). Добавить сахар (20 г). Оставить на ночь в закрытом сосуде. Наутро напиток будет готов. Сохраняется в прохладном месте несколько дней. Рекомендуется при запорах (пить натощак, холодным).

    Решение этой детской проблемы:
    1. увеличение жидкости в организме. Вода!
    2. диета.
    3. снятие психологического напряжения.

    p.s. Советы личные, опробованы на личном ребенке:)
     
  11. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    здала памперс на Зеленій з приводу дисбактеріозу....цікаво який буде результат...певно понахооодять ))
    дитині місяць і вже хтіли через висипку (мамка вредна наїлась просто...) в лікарню ложити, уколи робити, таблЄтками годувати...як може бути запор в дитини, якщо вона какуняє хоч і раз в добу, але так конкретно какуняє і рідкими каками? ні, лікар сказав запор - треба пити лІкарства!!!
    тьфу!!! ще під час вагітності заріклася не слухати наших лікарів (так матку "закріпили", що сама не могла розродитися) і знову ж таки наступаю на тіж граблІ - біжу до лікарів чуть шо....
    а як інакше?! - материнський інстинкт, серце країться, якщо дитина страждає, хочеться, щоб допомогли рідній дитині люди з мед.дипломами...а ці "люди" тупо на здоров"ї дитини гроші роблять...

    пі.сі. ...а дитина здорова :), зі всіма потрібними симтомами заселення кишківника флорою))
     
  12. zakvas

    zakvas New Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    ви тільки не переживайте) все буде добре 100% у мене мала і тиждень могла не какати і нічого (їй десь місяць було)...її нічого не турбувало. як мені пояснив мій знайомий лікар, що все молоко засвоїлося на 100%. але, то в тому випадку, коли дитину нічого не турбує. бо в неї були якийсь час проблемки з животиком, бо я теж послухалася докторів...((( але ми то все скоренько вирішили і до тепер тьху-тьху
     
  13. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Нас теж педіатр лякає тим дизбактеріозом з перших тижнів життя, бо в какашках наших багато звурдженого молочка, і в дитини кольки. Понавипусувала Інфакол, Біогаю і наполягла, аби ми віднесли памперс на Зелену. Я хоч давно чула про міфічність того захворювання, вирішила той аналіз таки здати, аби потім не картатися питанням "а може, треба було...". Як на диво, нічого страшного там не виявили. Лікар, певно, була сильно здивована, що дитину лікувати не доведеться. Малій було 2 тижні, і я змушена була трохи догодовувати її сумішшю. Десь в місяць мала почала какати раз в 3-4 дні. Наша педіатр почала казати, що то ненормально, і що тре ставити клізми, хоча дитина була активною, вночі нормально спала і т.д., тобто не було ознак, що її щось сильно то турбує. Добре, що я прочитала, що так буває, і це нормально, і не мордувала дитини клізмами. Десь з 3-ого місяця ми повністю повернулися до ГВ. І дитина далі какала раз в 3-4 дні. Десь з 4-5-го місяця у нас все радикально змінилося, і мала дотепер какає від 2 до 5 разів на добу. Педіатр знов сказала, що то ненормально, і що кал зарідкий, і тре знов здавати той аналіз. Зауважу, що дитина цілком нормально набирає вагу, жвава, і нема ніяких ознак зневоднення і т.п. Я трохи "терзалась сомнениями", але все ж вирішила той аналіз здати, але не в одну лабораторію, а в дві з перервою в 2 дні. Так от, в одній лабораторії виявили тільки гемолітичну кишкову паличку, а в іншій - і ту паличку, та ще й золотистий стафілокок в концентраціях, які лікарі рекомендують лікувати. Педіатр виписала Сектобактеріофаг (здається, так називається), а потім Біогаю. Малій скоро 8 місяців, вже 1,5 міс догодовую, кал став густішим. Наразі вирішила дитину нічим не лікувати, бо як на мене вона зовсім не схожа на хвору... Сподіваюся, вчинила правильно.
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2010
  14. zakvas

    zakvas New Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    я, звичайно, не лікар, але бактеріофагами лікувати нікого би не радила, бо вони можуть і корисні бактерії "спожити")) то така зараза, яка не розбирає,що вона їсть: чи то добре, чи то погане. але в наявність дисбактеріоза вірю, бо по роботі багато з ним стикаюся. проблема в тому, щоб правильно його визначити. бо "хворий животик" та коліки не завжди дисбактеріоз...але нашим докторам до того одинаково, а хворобу якусь лікувати треба. створити видимість роботи((( от і лікують все підряд і всім підряд. але будьмо пильні!
     
  15. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Оце мабуть тому і в нас поділась кудись нормальна кишкова палочка. Зараз засиляєм
     
  16. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    От власне тому і не спішу малу бактеріофагами лікувати. Адже вони повбивають все підряд, а після курсу лікування знов почнеться заселення бактеріями, і де докази того, що знову не виникне якогось дисбалансу між ними, який справді прийдеться лікувати... Забула написати, що ми ще Біфіформ і Ентерожерміну малій давали, і жодного ефекту від них не було - какає як і какала, і какашки такої самої консистенції.
     
  17. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Fast, а чим засиляєте? І чи підходить препарат дорослій людині?
     
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Колібактерин + мукоза і креон
    Дорослим теж підходить але в інших дозах
     
  19. zakvas

    zakvas New Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    а Колібактерин краще брати вірменський, а не наш.
     
  20. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    А де його берете? Його ж нема в аптеках.

    ---------- Додано в 08:58 ---------- Попередній допис був написаний в 08:57 ----------

    Мала на увазі колібактерин.