Відповідь: Дитячі Перлини Вчора Юльчик видав такі "перли": Лягаємо ми спатки, він лежить на моїй половині ліжка і каже таким голосочком: "Мамусю, лягай, мила моя, золотко моє, біля мене... я тебе буду цьомати і кохати"
Відповідь: Дитячі Перлини Я ще до теми зворушливих перлів. Недавно в мене був якийсь сумний настрій, але ніби-то й не показувала цього. Катя собі щось малювала в кімнаті, а я на кухні. Приходить, дає мені папірець із закарлюками і каже: -Мама, тобі лист прийшов! Я дивлюсь, не можу прочитати, прошу Катю, щоб помогла, вона "читає": -Мама, ми і ангелики тебе дуже любимо і якщо буде якесь зло, то ангелики зроблять добро! Я обійняла її і кажу: -Боже, дякую Тобі за таку добру дитинку! А Катя: -Боже, і я дякую Тобі за таку добру маму, дай всім нам здоров`ячка, діткам і нашій славній Україні! Я була спантеличена - це все Катине, ніхто не вчив і не підказував
Відповідь: Дитячі Перлини -Юстинка,кого хочеш,братика чи сестричку ? -Сестричку . - А як би назвала ? -Аніка . -А ,братику, яке б ім"я придумала ? -...не знаю..,може Максим... -А Варфоломій,ні ? (це чоловік ) -А ,що це за ім"я таке Аварфоломій ?
Відповідь: Дитячі Перлини ох нагадалося мені.. .. як малий хотів мені таке ж сказати, а вийшло " мамо, ну правда в мене глаз, як око" А сьогодні.... я ліплю голубці, мала сидить біля мене в кріслі, ну ми собі розмовляємо, я кажу "Дивися які гарні голубці..", а вона бере гладить баняк з голубцями і каже "ана, ана.."(гарна гарна)
Відповідь: Дитячі Перлини Єві 1.5 років, але дуже хоче говорити, каже: ручки треба мити милом, водичком і мамом( тобто разом з мамою)
Відповідь: Дитячі Перлини було мені зле, старша товчеться, молодша на руках. От і каже старша: - мам, ти як хочеш то помирай, тільки Корнельку поклади спершу на ліжко!
Відповідь: Дитячі Перлини Мій Святусик сам вирішив прибрати (голосно сказало, але...) в себе в кімнаті. Я його хвалю: - ти моя умнічка, ти мій молодець! - мама ні, я син!
Відповідь: Дитячі Перлини Коли Маргаритка була застуджена і розповідаючи щось мені постійно шмаркала носом, я її весь час посилала висякатись та попити водички. Якось Маграритка пристає до Тугарчика, а він їй: - Мі-мі, іди попий водичку!
Відповідь: Дитячі Перлини Лежить моя кузена після операції з видалення апендиксу, а шов болить....вона тихенько ниє..а потім каже -Мама поклич лікаря, я запитаю чи мені часом печінки не вирізали... і сміх і гріх
Відповідь: Дитячі Перлини читаємо вчора казочку про Попелюшку, кінець: - .... ось так Попелюшка знайшла своє щастя! малий повертається до мене обіймає зі словами: - а я своє!
Відповідь: Дитячі Перлини Кажу до Саші: "Ти моя пташечка!" Саша: "Мама, я хлопчик, пташечки на небі літають!" Саша з бабусею в магазині, любими методами просить купити бабусю "ну хоч що-не-будь", бабуся каже, що немає грошей ,Сашуля: "А ти в мами і тата візьми, у них є!" вчора не хоче складати іграшки, сів і каже :"мама буде збирати, бо мені тяжко і важко". Не хотів їсти картоплю з м'ясом (взагалі чомусь його дуууже не любить), вимагав шоколадки, домовились з ним, що спочатку картопля, а потім солодке. насилу з2їв картоплю - запивав м"ясо водичкою, як ліки якісь, а потім їсть шоколадку і каже, що мусить її їсти, бо більше нема що.......Не годують його....Я впала - ніби то не він 5 хв. тому крутив носом від картоплі
Відповідь: Дитячі Перлини Данилко зазвичай каже, що його болять або ручки, або ніжки Залишила я його в баби, а він попросив, щоб баба включила йому мультик на компі, а баба не вміє і каже що Петя (мій брат, то його комп) поїхав геть. У Данила відразу питання: "Чому Петя забрав дротики від компа". Потім на кухні у баби побачив два шматка масла, каже: "Дай одне, тільки одне" баба питає - "А що, у вас нема?", Данило - "Ні, мама з татом з"їли"
Відповідь: Дитячі Перлини Намалювала я на аркуші паперу цифри і вчимо їх з Данилком, показую йому цифру 4 і запитую що це за цифра, Данилко задумався, я йому допомагаю і кажу ця цифра починається на букву ч і тут він вигукує -то цифра чупа-чупс... Просить Данилко в тата купити йому крілика, чоловік його відмовляє,обіцяє що коли трішки підросте то купить а так зараз нащо він тобі, буде заважати тобі бавитися, буде пісяти і какати під шафку, в Данила такий здивований погляд -тато, ти шо незнаєш що пісяти і какати треба в унітаз...:xaxa:
Відповідь: Дитячі Перлини доня з татом бавляться в школу (тільки що). я збоку підслухала - тато - а де живуть мурахи? доня - я знаю! знаю! в мурашниці!
Відповідь: Дитячі Перлини Оля прибігає на кухню.На столі лежить курка крилами в її бік. Оля: О, м"яско! А що це? Я: Це курка. Оля: О курка, а вуха як в слона... Їй тоді було 3 рочки.
Відповідь: Дитячі Перлини Мені дуже подобається як моя доця перекручує слова. Голуб в неї гобль,безрукавка-кавка без,снігова баба-баба снігу.
Відповідь: Дитячі Перлини Дануся довгий час на Ромчика казала Чикро - переставила склади:xaxa:. А поки ми догнали, хто то той Чикро
Відповідь: Дитячі Перлини Ходили ми на відвідини до нашої маленької сестрички. Чоловік не був з нами і питає Юльчика: "Ну як планують назвати твою сестричку?" Юльчик каже:"Ну як-як, Люля! Але то не та Люля, що з косою білою,то така маленька Люля, що без коси і без брів" Вчора прийшли ми з чоловіком пізно ввечері, малий нас питає: "Ви ходили до Чевченка? Того, мого улюбленого поета, що написав віршик мій улюблений: садок вишневий коло хати, хрющі над вишнями гудуть?...."
Відповідь: Дитячі Перлини Я розказую чоловікові про свого класного керівника, який він був бабій. Чоловік каже: не бабій, а баболюб! Поруч сидить Штефко і собі теж каже: баболюб, мамолюб, тьотьолюб, Наталялюб...
Відповідь: Дитячі Перлини А Марковий друг постійно бавиться що він Марко, а песик то Михайлик. Бавиться, каже мама на роботу пішла і тут няня каже - як пішла а хто Михайлика буде годувати? тут малий каже - як хто, є Аня (сестра мами) вона йому цицю дасть )