Відповідь: Мої улюблені парфуми... А де ця гуртовня,часом не на Стрийській?Поділіться в ПП або на гілці"Де у Львові знайти?"
Відповідь: Мої улюблені парфуми... А я дуже люблю Кензо Амур - такий довгий флакончик кольору слонової кістки. З ванільним відтінком. Але я так зрозуміла, що його вже не випускають - спитала в брокарді Кензо Амур, то мені показали вже якийсь новий, абслютно інший аромат. Дівчата, поможіть, хто знає, може можна ще десь найти той старий паруфум? Може десь є такі магазини, в яких продають залишки?
Відповідь: Мої улюблені парфуми... Маю Донна каран, але червоне яблуко, запах гарний, але чомусь не дуже стійкі. Версачче маю розові духи "Вride crystal", вони дуже стійкі, і для мене просто бомбезні Доречі в мого чоловіка теж Версачі в голубій банці, я йому їх вже третій рік дарую, просто обожнюю цей запах,і теж дуже стійкі.
Відповідь: Мої улюблені парфуми... рожеве чи червоне? тобто остання новинка така? і як вони? свіжі чи квіткові? чи солодкі?
Відповідь: Мої улюблені парфуми... Я маю власне червоне яблуко., а рожеве я ще навіть не нюхала. Червоне яблуко я б віднесла до квіткового запаху.
Відповідь: Мої улюблені парфуми... У мене зараз мій улюблений парфум Ghost Deep Night. Вже вдруге його купила. Найкраще він "звучить", коли зранку волога погода, це восени особливо, а також на вечір - теж буде гарний. Ось коментар про цей парфум : "Все вокруг меняется, когда наступает ночь. С заходом солнца уходят тревоги, и в воздухе растворяется ароматиндийской розы - королевы ночи, которая цветет в сумерки. Аромат, зазывающий в свои объятия сладким дыханием этого цветка, таит в себе желания, доступные лишь магии ночи. Любовь, страсть, колдовство, луна...- это душа Ghost Deep Night. Начальная нота: индийская роза. Нота 'сердца': персик, белое дерево, абрикос. Конечная нота: ваниль, амбра, мускусный цветок." ^[ http://i049.radikal.ru/1002/24/20a24786ae0d.jpg
Відповідь: Мої улюблені парфуми... Явно не підійде мені, бо навіть найменша нота ванілю в парфумах -з дитинства викликає в мене жахливу нудоту. Я гострю зубки на My Glow від Джей Ло, хтось мо мав, які враження?
Відповідь: Мої улюблені парфуми... Я теж не дуже шаную ваніль, але там вона не така, як пахнуть домашні коржики
Відповідь: Мої улюблені парфуми... Я зараз користуюсь Mary-Kate And Ashley L.А. Style.Задоволена на всі 100!!!Попшикаюсь ними і настрій навіть кращий стаєСподіваюсь це надовго.А то в мене буває,що куплю пшикаюсь,а потім раз і все(не подобаються(
Відповідь: Мої улюблені парфуми... У мене така ж біда - тільки Ghost Deep Night та Leau par Kenzo pour femme добрискувала до кінця. Решту домучувала. Хоча спочатку дуже подобались, перед купівлею довго вибирала. На півпляшечки - ніби пороблено! набридає і все!
Відповідь: Мої улюблені парфуми... Була сьогодні у Брокарі і потестувала Chanel Chance Eau Fraiche. Оце аромат! Тепер не заспокоюся, доки не куплю. Дуже благородний,достойний,підходить і для дня,і для вечора...зачаровує вишуканістю та шикарними,"дорогими" нотками...Вартий своєї вартості!!!
Відповідь: Мої улюблені парфуми... У мене зараз Gucci 2, а ще дуже сподобались D&G Imperatrice 3( поки що не маю,але планую придбати).
Відповідь: Мої улюблені парфуми... Мені теж сподобався (взагалі шаную Шанель найбільше). Але коли протестувала на собі - як жеж він страшно якоюсь хімією запахнув. Капець. Ото дивна реакція) Це не вперше таку реакцію помічаю. Не все на шкірі мені гарно розкривається.
Відповідь: Мої улюблені парфуми... А 18 Луну від D&G не тестували? За описом дуже цікава та яка насправді...