Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати І на то є вагома причина. Наша система освіти є надто теоретичною. Але якщо ти йдеш по кар"єрних сходинках вгору - то додаткові освіти будуть дуже не зайві, щоб швидше піднятися.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати я би сказала, додаткові знання бо не завжди між поняттями "освіта" та "знання" можна поставити знак рівності, на жаль
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Але в нас в холдингу МВА чи Лондонський університет - це суттєва галочка і надбавка до з\п.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати хм, тут вже глибше копати треба, бо пішла мова про зовсім різні речі і різні рівні мислення і підходу до роботи і розвитку. 1.ті, хто закінчили виші, і вважають що цього достатньо, щоб добре заробляти (типу "в мене ж вища освіта/дві/три/червоні/сині), вважають, що освіта є ДОСТАТНЬОЮ умовою в успішному працевлаштуванні 2.ті, хто так само вчаться (може бути така ж кількість освіт, як і в перших), але розуміють, що крім освіти для того, щоб знайти хорошу роботу ЛИШЕ освіти МАЛО, власне через це здобувають досвід, ДОДАТКОВІ знання (ті ж МВА, різного роду тренінги....) і не хочуть все й зразу видається мені, що описаний вами випадок більше до другого типу належить (але й можу помилятися)
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати ТАК нажаль все в першу чергу все вирішують гроші!!! А досвід приходить з часом, якщо людина має велике бажання працювати!!! І деколи бувають випадки напевно 1 з100000 ,що просто повезе,опиняєшся в потрібному місці в потрібний час!!!
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Може, тут ключовим словом є Отримую, яке не зовсім є синонімом до Заробляю? Знаю особисто викладачів, яким більше платять. Значно. Хоча, це теж залежить від багатьох факторів, та й я на першій роботі заробляла 400 грн (паралельно вчилася), а на другій 600 грн, і була щаслива, і знала, що знайду щось значно краще.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати на мою скромну думку може трохи і персональщиною пахне. В загальному дуже згідна з imel. Освіта - то лише старт, основа, фундамент. Освітою треба користуватися як шансом знайти нормальну роботу, а далі працювати, багато працювати аби щось здобути. І подякувати батькам, що вам такий шанс дали. Можна отримати 10 дипломів, але чи є вони корисними саме для вас, вашої кар'єри, вашої галузі? Диплом - не запорука швидкого кар'єрного зросту та гідної зарплати. Диплом - це як перепустка (принаймні у нас в країні, де без диплому нікуди), а от чи ввійдете ви по цій перепустці в будинок і підніметеся сходами, залежить лише від кожної окремої людини. ---------- Додано в 18:56 ---------- Попередній допис був написаний в 18:49 ---------- Змушена з вами не погодитись. Багато хто навіть тут на форумі знайшов роботу не за допомогою грошей чи зв'язків батьківських, а самотужки. І я вважаю, що навряд чи цих людей можна віднести до 1 з 100000. І не у везінні справа. Величезною складовою успіху є працьовитість і наполегливість. Історія знає величезну кількість людей, які вийшли з так би мовити низів, себто з незаможних родин, і добилися всього і тепер світ біля їх ніг. Якби така думка, висловлена вами, жила в головах усіх українців - певно би нашу націю охопила несамовита депресія
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати а я думаю, що такі випадки, коли опиняєшся в потрібному місці і в потрібний час бувають дуже і дуже часто - тільки не завжди тоді розумієш момент, або не вмієш/не хочеш/не встигаєш/не вдається тим шансом скористатися. а от чому - то вже зовсім інша історія тільки одні люди на такому вчаться - це і називається здобувати досвід, а інші потім тільки повторюють щось типу "от якби я тоді.... - то я би вже зараз..."
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати На 800 грам? Мені теж наразі по вуха вистачило одного диплому, бо ще 5 років реального навчання точно не витримала б. Особливо мене цікавить якість освіти, коли людина здобуває паралельно дві. Це або людина реальний фанат і тільки те і робить,що вчиться, або щось таки страждає... не сочтите за снобізм, прочитайте останні два рядки І одразу випереджую,щоб не було образ. Я вас до двірника не прирівнюю.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Вибачте, перечитайте попередні дописи (перед моїм). Ви не той контекст вловили.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Дуже гарно написано! І якщо я чую на співбесіді: "мені повезло, я отримала ....роботу" переважно не втрачаю час на таку людину. Везіння поняття відносне, працюйте над собою, а не чекайте на везіння, записуйтесь на курси на тренінги. Не чекайте поки працедавець вам їх оплатить. Навчіться "продавати" свої знання та досвід. А не вимагайте, щоб вас гідно оцінювали, бо у вас два дипломи. Я на диплом навіть не дивлюсь на співбесіді. Мене особисто цікавить досвід, життєва позиція, настрій до життя і роботи та ініціатива.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Ну, я б не була такою категоричною. У пошуках хорошого місця дуже часто саме "щастить". Інше питання, що "щастить" - поняття "рзтяжиме". Часом щастить саме тому, хто шукає і щось робить, а комусь щастить на рівному місці. І про дипломи не можна так категорично, вони все ж мають вагу, і яку саме освіту отримала людина і в якому ВНЗ теж важливо, особливо коли освіта не зовсім профільна І з тренінгами-курсами не все так просто. Насправді хорошиї навчальних програм вдень з вогнем не знайдеш. А витрачати гроші лише, щоб поставити галочку, що відвідав захід з гордою назвою "тренінг", теж не варіант.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Всі мої працівники мають освіту далеку від того, чим вони займаються зараз. Залежить яка робота, а освіта для мене - для галочки. На рахунок тренінгів я з вами згодна, важко найти щось , за що варто заплатити. Але мені йдеться про те, щоб розвиватись самому, а не чекати на везіння. Я, наприклад, вже давно збираюсь піти на курси англ.та вдосконалити її, знаю, що могла би завдяки їй мати кращу роботу у своїй сфері.Але моя лінь ...всьому виною.Людина успішна та впевнена у собі притягує так зване везіння.І багато, багато роботи над собою!!! ---------- Додано в 16:20 ---------- Попередній допис був написаний в 16:16 ---------- До речі, моя начальниця, працювала у страхуванні та вчилася в аспірантурі. Мала власну справу. Потім все залишила, переїхала в інше місто та влаштувалася офіс-менеджером. А тепер керіник проекту нашої компанії. Проект охоплює 4 відділення по цілій Україні. Насамперед потрібно велике бажання, а потім все інше.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Я наперед пеерпрошую за, можливо, некоректне запитання, Венеціє - скільки вам років
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Погоджуюсь, нам у свій час говорили: "Ми не заставляємо вас зазубрювати теорію, все-одно на роботі все будете вчити з нуля, ми вчимо бути інженерами. Голова спеціаліста - не унітаз, нема змісту її засмічувати непотребом, просто треба знати де шукати потрібну інформацію, як нею оперувати і вміти вчитись." Заочне навчання насправді дає мало, а стаціонар таки мізки "перебудовує" (якщо, звичайно, вуз нормальний).
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати От власне, що вишка вчить думати, аналізувати, шукати інформацію, і т.д. і т.п. Плюс ще непрофільна освіта часом допомагає, в нас скажімо працює аналітик, який сам розробив програму, сам підлаштовує її під кожний відділ, тобто програмуванню він навчився сам, а освіта в нього фінансова, яка йому дуууже допомагає в його справі... Не можна списувати освіту з рахунку, просто треба до неї ставитись не як до чогось абсолютного і даного. Ще раз перепрошує, якщо питання було некоректне. Просто мислите дуже категоричними категоріями (сорі за тавтологію). Ніззя так, тим більше при роботі з таким неоднозначним "матеріалом", як людьми
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Ну, тут теж все відносно...Я 4 роки на стаціонарі провчилася, а користі з того було 0, бо вся група ще з 1 курсу працювала, тож заняття відвідували чисто випадково...А потім я ще 4 роки відівчилась на екстернатній формі (= заочна), то якось набагато відчутніше було, що вчишся. Проте я маю освіту, яка до моєї роботи ніц і близько не має. Про диплом мене ніхто ані разу не спитав, я вже 5 років працюю не за фахом, досягла значного рівня, який і оплачується відповідно, а освіта моя так нікого і не цікавить...Я вважаю, що головне-це як людина може працювати, а не на кого вона вчилась.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Ну я б відкидала вищу освіту. Все-таки вона вам щось дала, хоч не для спеціалізації теперішньої, але все-таки були речі для "загального розвитку". Думаю такі проблеми (з відмінністю освіти з наявною роботою) породжують самі батьки, що нав"язують дітям своє бачення того, ким діти мали б бути. Далі ці діти знецінюють освіту, бо шукають себе в тому до чого лежить душа і про що в 17 років не наважились сказати батькам.