Ідеологія Childfree

Discussion in 'Що у світі чувати?' started by Mokka, Jun 18, 2009.

  1. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Ідеологія Childfree

    ми говоримо про категоричність в межах цієї дискусії, чи не так? я говорю не про право чайлдфрі обзивати жінок-матерів "свиноматками". це так само некоректно, як і навішувати на тих, хто не хоче дітей, ярлик "людей з психічними відхиленнями".
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Ідеологія Childfree



    Саме в межах цієї дискусії й виникли категоричні випади на підставі цитат із форумів ЧФ.
    Переглянула вашу статтю. А вас дати в ній не збентежили?? 1963 рік у Каліфорнії, кажете? Зрештою, висновки наприкінці статті заперечують об'єктивність та достовірність даних, поданих у самій статті.
    А то нічого, що сам термін "пост-абортивний синдром" виник уперше в 1981 році. То нічого, що наука вперед просувається, бо має більші можливості для досліджень?
     
    Last edited: Feb 19, 2010
  3. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Ідеологія Childfree

    Лілю, я і не пропонувала Вам статтю як істину в останній інстанції. А наводила лише для того, щоб пояснити свою позицію - перш ніж робити огульні висновки, потрібно мати фактажну базу. Якщо Ви кинете в мене посиланням на якусь працю на підтвердження своїх слів, я її із задоволенням прочитаю. Але поки що я чую лише голослівні заяви.

    ---------- Додано в 08:16 ---------- Попередній допис був написаний в 08:10 ----------

    правильно, окремих цитат з форумів ЧФ. я раніше вже писала, що спеціально прочитала дописи у спільноті чайлдфрі в ЖЖ. І так, помітила там купу агресивних випадів, але так само там можна знайти і адекватні дописи. А форумчанки на основі окремих цитат роблять висновки про всіх, хто має погляди чайлдфрі. Грубо кажучи, якщо цей конкретний псих - чайлдфрі, то усі чайлдфрі - психи. Але це логічна помилка.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Ідеологія Childfree

    Ну, власне. Наприклад, врахувати те, як розвивалася медицина. ;) У 50-х роках ще лоботомію робили. :girl_crazy:
    Киньте в ґуґл "пост-абортивний синдром". Найкраще англійською. Отримаєте масу інформації. Він доведений багатьма дослідженнями власне.
    Як на мене, то ви узагальнюєте та перебільшуєте, але тут уже цілковито ваша справа. Я такого у форумчанок не помітила.
     
  5. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Ідеологія Childfree

    я не розумію, до чого тут це. але менше з тим...


    Лілю, я просила лише підтвердити Ваші слова чимось більш вагомим. а користуватись гуглом я вмію, але дякую за пораду. Постараюсь нею скористатися.


    ну що ж, напевно ми по-різному інтерпретуємо дописи. або ж Ви більш поблажливо ставитесь до своїх товаришок по форуму, а я - менш...
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    До вашої цитати. Не все написане колись є доказом. А от написане більш сучасними дослідниками - цілком, бо від варварських методів відійшли. Історією психіатрії не цікавились?
    Просто я між рядків не читаю. Я читаю відповіді на конкретні цитати, а не на цілі форуми. ;)

    http://postabortionsyndrome.org/
    Пишуть, що об'єктивно, але зважте на слова "спонсорований лінк": http://www.religioustolerance.org/abo_post.htm
    Тут теж точки зору двоякі, але висновки тих, хто проти із 79-х років і досліджень вони не проводили, просто оголосили заключення у 89-ому році, невідомо на якій підставі. Висновки тих, хто проводили дослідження від 1979 до 1987 року показали, що самопочуття жінки після аборту прямо залежить від її самопочуття ДО аборту:
    http://www.prochoice.org/about_abortion/myths/post_abortion_syndrome.html
    На жаль, останній лінк теж спонсорований і про наслідки абортів (а вони бувають різні) не говорять.
     
    Last edited: Feb 20, 2010
  7. Natalia H

    Natalia H Well-Known Member

    Відповідь: Ідеологія Childfree

    Нє, правда є такі?! Шо ж в такого "особя" (бо і людиною назвати тяжко) в мозгах твориться, в душі, бо душа ж мусить бути, поки живе... Точно хтось зауважив вище, забуло, що і його мама нащось на той світ народила.
    А якщо без емоцій, то причина всього, на мою думку, в тому, що людина завжди хоче виправдати свою слабкість радше, ніж перемогти її. Не може, не хоче, лінується, нещасливе дитинство - все це і багато інших комплексів породжують от такі теорії. Ну і звичайно велика доля тих, хто сюди підтянувся просто за компанію, без того букету проблем, а просто так, як в нас водиться, "бо шось новеньке, може так воно і є, га?"