Відповідь: Режим для немовлят: за і проти а я в той час..пропєлер з одного місця і на ДП а присуємо,перемо,прибираємо,варимо ми разом з Софією.вона мені так помагає.і береться підмітати,і тряпку має,щоб пилюку витирати...а прасую коли-її в рюкзак за спину і прасуєм разом. мусить ж дитина знати шо мама не цілий день з нею бавиться,що є якісь справи.ми вчимося все робити разом. і мені не треба чекати,щоб мала заснула,щоб шось зробити . нам так добре!
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти В нас режим з перших днів. при чому це не я в дитини, а він від мене його вимагає. 20.30 - час спати, і нічого його не цікавить: несіть і вкладайте. Так само було і коли 3 рази на день спав, і тепер 12.30 - вирубується. Те саме з купанням і гулянням.Хоч годинника звіряй тільки їсть по режиму, який я ніяк не можу зрозуміти
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти В нас святий закон,десь в районі 11-13 вийти гуляти і спати на вулиці 2-3 годинки. Я вчора це нечайно порушила і весь день пішов на смарку. Дома спати Сашко так спатки не хоче, вчора вийшла в 15 спав лише 40 хв, пів дня марудний такий був, плакав їсточки не хотів, не виспаний був. Сьогодні я вже під дощиком гуляла, зато дитинка спала
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Оце про нас!!!! Я як мала спить-відпочиваю, в основному на ДП, максимум-це помита посуда та приготування собі їсти, а решта ми виконуємо разом, підрядом
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Я бы не называла режимом, определенные часы, когда ребенок хочет есть и спать, скорее это ритм дня. И я как мама зная его уже подстраиваюсь, с маленькими это твообще не проблема. даже если куда-то надо поехать маме, просто в определенное время даю возможность принять ребенку удобную позу для сна или еды (в слинге) и он живет в своем ритме, и мама все успевает с постаршими сложнее для определенного ьвозраста сон дневной важен, и лучше в привычном месте.
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Дійшла до висновку, що відсутність режиму - це теж режим. Головне, щоб коли хоче дали поїсти і поспати, бо інакше буде "Беее", а ти, вже, мамуся, підлаштовуйся і активніше-активніше працюй, поки я сиджу тихо!
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти помітила, що малий ( йому майже 4 місяці),коли довго не спить, то вже й не може. він ніби перезбуджений і починає капризувати,- і бачиш, що він хоче спати, але не може заснути. тож почала пробувати класти його спати у певні години. Він може повередувати і покривати і побалтати, зате за 5-7 хв після того як вкладу, спить без задніх ніг. Тож тепер орієнтовно у нас такий режим . в 7 ранку пукаємо, какаємо, тож просинаємось, міняємо памперс, лежимо з мамою в ліжку і балтаємо про все на світі, 9.00 їмо, лягаємо поспати на півгодини,9,30 -10,30 граємось,10,3-11 їмо і далі сон до 14 або 15год, як піде 15-16,30 їмо, граємось, 17,00-18,00 спимо або якщо не вкладу то вже граємось і активнічаєм аж до купання 21.00 купаємось, їмо і спатки. Вночі встаємо їсти молочко і какуляти. Але це ідеальний день. Бо якщо перед денним сном його чимось дуже зацікавити, то він уже не буже спати дуже довго і вкласти нереально... тоді починаються капризи.
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти в нас режиму нема - ну не вмовиш його лягти спати, якщо він не хоче. про їжу я вже навіть не згадую - коли хоче. тоді і їсть
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти В мене обидвоє виробляли собі режим самі. Я ніколи нікого примусово спати не вкладала і не годувала "тоді коли треба" Марко засинав в 8й і спав до 6 ранку ( зі мною, тому коли ми цицялися я незнаю), вдень спав по годині кожні 2 години, ближче до року перейшов на 2 разовий сон, а після 1,5 року почав спати раз на день.Тепер сам просить - "мама я хочу спатки". Зараз лягамо в 11 і спимо до 8. Михась вже підтроївся до братика і засинає в 11 і рівно в 8й підйом. Скільки разів їсть вночі незнаю. Вдень переважно спить, годинку агукає і 2 спить.
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти всі кажуть що режим потрібний-але я ніколи не дотримувалась!!!!!!!!!!!Моя доця росте здоровенька!!!!!!!!!!
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Режим це класно! Але у нас він стосується тільки годування і нічного сну. В ночі мала (4 місяці) спить 7 годин у своєму ліжечку - я її не годую. Після ночі і перед довгою перервою цицю гамає по 30 хв. Протягом дня перерва між годуваннями по 3 год, а в обід - біля 4-х. А от з гулянням - по різному буває
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти я дитину примусово спати не вкладала і не годувала -тоді коли треба- моя доцю сама привчилась до режиму після 4 місяців спайкає з 10 -11 вечора до 9 год ранку (звичайно годування, памперси) потім 12.00-13.00 і 17.00-18.00 знову спайкає (приблизно в різницю пів годинки)
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти в мене тоже доця сама собі режим зробила,приблизно в однаковий час їсть,спить і навіть ка..є..
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Ну звичайно наші дітки повинні задавати режим чи свій темп, а ми тільки трошечки підкоректовуємо . Дітки підростають і разом з тим змінюємо наш режим. От до двох місяців моя цьопа цицю раніше ніж за годину не відпускала. Хоча всі довкола тільки казали, що дитині цілком достатньо погамати 10 хв. В два місяці їй справді стало цього достатньо. Але і тоді був режим - їла кожні 3 години, а вночі - перерва - 8 годин, або навіть 9. Єдине, до чого я так серйозно доклалась - то перерва між годуванням спершу 6 год, а тепер 7 год. Я наставляла будильник, і свою цьопку прикладала до циці. А зараз вона сама як будильник в 6:00 починає вертітись - гамає цицю і досипає ще до 9 :00.
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти не годуєте, тому що вона не хоче їсти вночі чи ви її так навчили?
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Моїй мацьопі 1 рік і 7 місяців і вона їсть декілька разів вночі. Не можу собі уявити, як в два місяці моє малятко не їло би по 6-8 годин. З годуванням у нас ніколи режиму не було. Ну хіба, коли в ранньому віці Христя довго не хотіла їсти, то підсувала їй груди не рідше, ніж кожні 2 години. Тепер, можна сказати, є певний режим: приблизно о 8,15-8,20 Христя прокидається, потім ранкові процедури (горщик, вмивання, гасання по хаті і проводжання татка на роботу) а тоді вже десь після 9,15 снідаємо. Тепер ми гуляти ходимо після 10,00 десь на півтора годинки. Потім перший обід. А далі режим летить, бо доня може заснути вдень і о 12,30 і о 14,00. Від того вже рухаємося далі з годуванням, купанням, гулянням і спанням наніч. Це режим, який виробила собі Христя.
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Я можу наразі з мого маленького досвіду казати тільки про моє мацьопство. Вона має певні потреби в певний час, які я допомагаю їй задовільнити. Хоче їсти, каже "Ле" і має цицю. Не хоче спати, бавимося. Але щоб насильно дитину змушувати... я собі щось не уявляю як то. Морити голодом, жиби був режим, бо старші "мудріші" кажуть жи так треба, а потім класти насильно спати, а як нехоче, то всеодно класти. Прокричиться вспокоїться? То так той режим насаджується? Маразм.
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Не хотіла їсти і тому я собі наставляла будильник, щоб не пропустити годування, а зараз збільшили сон, ще приблизно на годинку і тут вона уже сама просипається як будильник. А доклалась, я власне до того, щоб зменшити перерву між годуванням! Бо коли в 2 місяці дитина спить 9 годин то тоже не є добре. Ну але кожному своє. І я не знаю жодну мамочку, яка задля свого нічного сну вислуховувала б голодні крики своїх найдорощих коханих діток!!!!! ---------- Додано в 08:32 ---------- Попередній допис був написаний в 08:28 ---------- Насильно взагалі нічого не можна робити!
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Моя мацьопа живе без режиму, її в жоден режим не впишеш))) Ми можем спати з 23 до 8, і не просинаючись поїсти, а можем дуріти до 1, бо в день виспалась. То гуляти вчасно піти не можемо, бо не хочемо спати, а лежати в калясці замотаною без крику не буде А от їмо ми по власному режиму, в залежності скільки наїсть через 3-4 години. Може і можна було б якийсь режим зробити та все щось заважає. От наприклад купання: чоловік приходить з роботи в 19.00-19.30 якщо не затримують, поки поість, відпочине, починає мала їсти. Після їжі купати не будем, а там вже і пізно, от лягає вона в 12. А як інакше? Вийде що чомовік дитини взагалі не бачить якщо ми в 10 лягати будем А от сьогодні нам болів живіт і ми з 3 до 9 конозились з закритими очима, а тепер спимо як сусліки, і яка прогулка?