Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Дівчата, підкажіть, будь ласка, хто ходить в зал: для початківця краще займатись по три чи по два рази в тиждень, якщо основною метою є зниження ваги?
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? думаю,для зниження ваги можна і 3 рази ходити. слідкуйте,щоб м"язи встигали відпочити,тоді буде результат швидше.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Звичайно, три рази на тиждень. Для зниження ваги обов'язково мусе бути кардіо нагрузка. Тоб то спочатку треба розігрітися в залі на якомусь з кардіо-тренажерів 15-20 хвилин, а потім вже силові вправи робити.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Якщо тільки починаєш ходити треба починати з двох разів на тиждень. Не можна зразу вводити отак організм в стресовий стан. Якщо хочете схуднути то треба силові вправи робити більше разів не збільшуючи вагу. ---------- Додано в 17:10 ---------- Попередній допис був написаний в 17:08 ---------- Але для похудання краще йти на аеробіку, - там вправи рівномірно збивають надмірну вагу, а от вже після певного часу можна йти в зал, для підтягування м.язів.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Трохи немаю часу сильно підтримувати форму, але маю два правила. Завжди старатись ходити з рівною осанкою ( для мене це завжди виглядає дуже жіночно, незалежно від ваги), і старатись ходити з втянутим животом, від цього на животі м"язи ду-у-уже тренуються.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? повністю підтримую. Силові вправи - це діло 25-те (особливо для жінок).
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Силові вправи коли вже похудаєш і хочеш накачати м,язи. Я так руки накачала, що спочатку аж злякалась, довелося вагу зменшувати, але взагалі класно. Виглядаєш спортивно
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Силові вправи по-перше формують тіло, забирають дряблость шкіри. Людина може бути худою, а шкіра дрябла, целюліт ітд. Так от силові вправи боряться з цими недоліками. Ще набуті в залі м'язи допомагають на протязі дня спалювати більше калорій, прискорюється обмін речовин. Аеробіка та інші кардіо-тренування добре спалюють жири тільки під час тренування, а силові вправи допомагають спалювати жири ще 1-2 доби після тренування! Тільки треба бути дуже обережними в залі, бо багато вправ зі штангою можуть бути травматичними для непідготовлених м'язів.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? ага - рівно навпаки. І оскільки питання задавалось про те як схуднути, то і відповіді були такі. Ну і що ви думаєте, що при кардіо м"язи не ростуть? Насправді, нічого аж такого проти силових не маю. Кожен собі вибирає, що більше подобається. Просто вибирати треба на основі достовірної інформації.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Для наращивания мышц необходимы силовые упражнения, к тому же, это - великолепная профилактика остеопороза. Поклонники бесконечного кардио, конечно, скажут, что на силовой тренировке расходуется значительно меньше калорий, и будут правы. Но не следует забывать о том, что после окончания силовой тренировки организм продолжает расходовать калории для восстановления мыщц, а после кардио это не происходит. Тренировки с железом ускоряют метаболизм и позволяют нам сжигать больше калорий при любом виде активности, потому что мышцы сжигают больше калорий, чем жир. Силовые тренировки - это не сгибания на бицепс полуторалитровых бутылок с водой и размахивания киллограмовыми гантельками, это - многосуставные базовые упражнения в 6-12 повторениях в сэте, при этом последнее повторение должно даваться с трудом. Нет, женщины не преврашаются в качков, как только они начинают заниматься с железом. Для этого требуются годы тренировок, огромные веса, избыток калорий (а как мышцы могут расти без избыточных калорий?) и фармакологическая поддержка. Очень важно питаться правильно. Правильно питаться - это не значит морить себя голодом и отказываться от еды после 6 вечера. Вообще, известный совет - больше двигаться и меньше жрать - полная чушь. Двигаясь больше, мы пытаемся ускорить метаболизм, а употребление малого количества калорий и питательных веществ приводит к замедлению метаболизма. То есть вот лежат два человека в кровати, и каждый тянет одеяло на себя. Питаться лучше всего дробно, 5-6 раз в день одинаковыми порциями, если нет такой возможности, три раза чуть большие порции и два-три перекуса. Нельзя садиться ни на какие ограничивающие или моно-диеты. В рационе должны присутствовать в нормальном объеме белки, жиры и углеводы. Приводятся разные соотношения, вы должны выбрать то, что рабоает для ваших целей, например 40% белков, 30% жиров и 30% углеводов. В рационе должны присутствовать полезные жиры, это очень важно и необходимо для организма. Их нужно получать из таких продуктов, как оливковое масло, льняное масло, орехи, рыба, авокадо. Кардио - это тренировка сердечно-сосудистой системы, и его необходимо делать для здоровья. Но это не панацея для жиросжигания и построения тела. Делая сплошное кардио, человек становится фактически таким же, но чуть меньше в объемах. Более того, организм может, как и при жесткой диете, начать стремительно избавляться от мыщц, и при малейшем срыве, перерыве в тренировках человек набирает вес обратно, и, естественно, этот вес - голый жир. При занятиях и силовыми, и кардио это не происходит, потому что уже набранная мышечная масса не позволит так быстро выйти из формы, для этого потребуется значительно больше времени. И последнее - не ждите ошеломляющих результатов за два месяца. На построение тела уходят месяцы, а нередко и годы тренировок.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? В інтернеті є купа різної інформації, недостовірної більше, ніж достовірної. Влаштуємо битву цитат? Оскільки це моя професія (одна з ), то, повірте ці питання вивчені від і до, і вздовж і впоперек. Сперечатися з вами не буду, бо це нікому тут нецікаво, але застереження свої обов"язково буду писати, щоб дівчата, які цими питаннями цікавляться отримали різносторонню інформацію.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Orman, хотіла спитатись про "спалювання" м'язів при кардіотренуваннях. Я правильно зрозуміла, що при пульсі 120-130 спалюється жир, а якщо пульс 140-150 - то спалюються м'язи? Займаюсь вдома.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? ееее, є дві теорії - прямо протилежні (про м"язи). Для людини віком 20-30 років пульс для "спалювання" жиру має складати 130-140. АЛЕ новачкам не треба зразу "гнатись" за показниками, бо серце стане. мусите ще розуміти, що всі цифри досить умовні - все залежить від тренованості людини, її віку, і стану серцево-судинної системи взагалі. Я вважаю (ця думка абсолютно особиста), що м"язи не спалюються при збільшенні пульсу (ну хіба вже не знаю, що треба робити), але збільшенням пульсу вище вашої особистої норми, ви завдаєте великої шкоди серцю. А що саме робите вдома?
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Тут нема двох правд. Це чиста фізіологія і вона єдина можлива. Більшість людей вірять міфам про те, як наприклад "жінка в залі може перекачатися як мужик", або "м'язи з часом стають жиром", але це все неправда і підручник з анатомії добре все пояснює. Чим більше в людини м'язів - тим більше калорій вона спалює протягом дня. ---------- Додано в 14:56 ---------- Попередній допис був написаний в 14:52 ---------- Нема терміну "спалювання м'язів". М'язи можуть тільки атрофовуватись, зменшуватись в об'ємах. При кардіо-тренуваннях цього не відбувається. Це відбувається або коли довго нічим не займатися, або коли в щоденному раціоні бракує білку.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Оrman, порадьте, якщо я піду в тренажерний зал, то з чого починати(з яких тренажерів) і чим закінчувати, щоб не мати замість м"язів ще більше жиру..? ніколи не ходила, а сьогодні сказала ? все, скільки можна відкладати! не хочу бути там повним турком..
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Я займаюсь за одною з програм міжнародної федерації шейпінгу (напевно, знаєте, там, де 12 вправ і 3 інструктора), колись за нею займалася в залі.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? якщо будете тренуватись, то в будь-якому, випадку таке статись не може ой Мазераті, то так некоректно програму складати по Інтернету ... В кожному залі є тренери-інструктори, які допоможуть вам скласти програму. Подивляться на вас, поміряють пульс-тиск (повинні по ідеї). знаю не скучно? Це не класичне кардіо тренування, так що там точно має бути все в порядку. Це більше як гімнастика чи що - але для здоров"я класно.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Так я саме для здоров'я, щоб м'язи трохи в тонусі підтримувати, бо робота сидяча. Скучно, але кращої знайти поки що не можу.
Відповідь: Як ви підтримуєте форму? Я коли була десь в класі 5, то мене батьки віддали на теніс. Я була трохи пухкенька і мала дещо непропорційну дупу і стегна. Після півроку інтенсивних занять я схудла і підтягнла всі групи м"язів, і взагалі почуття були чудові. Хоча метою було не схуднення чи розвиток м"зів, це було як побічний ефект, який і досі зберігся, хоча теніс закинула я років 8 тому. Потім ходила на шейпінг, аеробіку, фітнес просто в залі, і на мою думку ефект не був той, тобто ніби і був, але такої роботи м"язів к при тенісі не було. Якби лінива не була, то може і зараз би ходила, але я лінива. Зараз для мене найкращий варіант фізичних навантажень - це піший похід в гори. Там кілоргами летять зі швидкістю світла. Єдиний недолік - найбільше навантаження на ноги, а під вагою 22 кілограмового рюкзака страждає хребет. Але це єдине від чого я ніколи не відмовлюсь, як тільки літо приходить - збираю рюкзак і в похід. Якщо поєднати з альпінізмом то і руки суперово працюють. Інаше себе заставити не чимось займатися не можу, ходіння в зали мене пригнічують, мені це підсвідомо якоь нагадує вбивання часу в 4 стінах. А коли іибираюсь десь в гори, то це і враження і зміна обстановки і дика спалка калорій. Шкода що літо лише раз в рік