Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? підтримую. часто на консультації прошу - поміняйте памперс, бо дитину в слінг з повним памперсом не садити (парити буде ужас). мама знімає - а там аж засохло. дитя може трошки пукне - а від тепла і від абсорбентивних властивостей памперса - каки висихають. потім опрілості я як почала малого висаджувати - він почав пісяти великим порціями, а коли був одноразових - то пісяв по чуть-чуть і часто
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? вибачте, а ви що в магазині міняєте?? всеодно додому прийдете, аж тоді міняєте, хіба ні? а на рахунок запаху, то я завжди чую його, треба тільки понюхати... (навіть якщо там зовсім трошки)
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? я відповім (наскільки я орієнтуюсь в тому запитанні): дитина розпізнає і сигналізує бажання. І вчиться справляти нужду не там де доведеться, а там де треба
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Особисто нічого сприймати не треба. "Фігня" - мала на увазі так званий "парниковий ефект" від одноразових підгузників (про дешевий товар не говоримо). Не пропустила, я ж не казала, що дитина до кількох місяців пісяє часто, я про новонароджену. У нас таке спостерігалося і без багаторазових підгузників (тут саме тема про підгузники , ніби...), висаджувались ми з 6 міс. А взагалі кожна дитина індивідуально розвивається, байок не пишу, а власний досвід. Не думаю, що ти на власному досвіді встигла перевірити і порівняти, як часто власна дитина випорожнюється з одноразовими підгузниками і багаторазовими. Дуже шкода, якщо у нас дійсно більшість мам таке роблять, а взагалі не треба судити про більшість з кількох прикладів. Я особисто ЗАВЖДИ знала, чи у моєї дитини брудний підгузник, навіть у магазині (в які ходила за крайньої необхідності, з певних причин), оскільки на першому місяці у нас теж з кожним пуком летіли каки (біля десяти брудних підгузників за півдоби)- я ще частіше туди заглядала, пізніше по поведінці дитини мені було видно, що дитина робить чи щойно зробила. І не бачу тут суттєвої різниці між каками в одно- і багаторазовому підгузнику, хіба що в багаторазовому каки змішуються ще й з сечею... - а це як так свідомо не міняти ? Я ні в якому разі не агітую за одноразові підгузники, але не треба з них робити горе- винахід. Кожна дитина і, в першу чергу, мама вибирає, що для них краще. - хочете сказати,що немовля потерпить, поки додому дійдете? Чи на морозі будете висаджувати?
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Ось Вам у відповідь цитата з книги І.Бауер " Жизнь без подгузника!"
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? я вже писала - в нас одноразові. від добра добра не шукають . міняємо що 2 години, в покаканому(хоча ми вже какаємо на горщик ) ми не сидили з 2 місяців (а як і сиділи - то не довго). опрілостей - нема й небуло (беремо на розмір більші). по малому орієнтуюся, коли і пісяє - часом пісяємо теж в горщик, а потепліє - освоємо і це. суті багаторазових - не розумію - хіба мама фанат прання забула дописати - в саморобних підгузниках - трусики + марля - теж себе нормально чуємо , (коли тепло), але я ту марлю не перу, а викидаю. писи. і це тема не про висаджування (якщо хто забув) , а про підгузники
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Я памперс вдягаю лише на вулицю і на ніч. Купила марлеві пеленки, трусики і декілька пар штанців, загалом це набагато дешевше, ніж памперси, якщо говорити про гроші, а про здоров`я думаю ітак зрозуміло. В наш час, коли майже в кожному домі є пральна машинка-автомат, думаю, прання не є проблемою.
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? так, але ж машинка потребує певної кількості одягу,ви ж не загрузите дві пари штанят і трусиків?:confused: то що ви їх тримаєте поки не назбирається більше? чи все таки перете вручну?
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Ті штанята так швидко назбируються,шо кожен день повна машинка прання
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Я ЗА памперси! Це такий же корисний винахід людства, як і пралка-автомат, посудомийка, пилесос і т.д. Єдиний аргумент в користь марлі - то її дешевизна, бо нажаль в нашій країні багато родин, яким памперси то є задорого (звідси і носіння одного памперса по 5-10 годин). А в усьому решта - незгідна! Якщо памперс часто міняти, то ніякого зла він дитині не принесе. А думка щодо ненатуральності, "хімічності" й шкідливості усього що прийшло до нас з-за кордону, як на мене, повна маячня. Чому ж тоді наші такі "натуральні" бабці-дідусі часто і важко хворіють, рано вмирають, а європейські "хімічні" живуть до 90-100 років, а наші українські жінки доглядають за ними??? ПАХАТИ НАІЗНОС треба менше!!! І буде нам щастя... але то ІМХО... соррі трошка за офтоп
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Я шось не зрозуміла думки - то хворіють від натуральності чи все таки "пахать меньше надо"??
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? обгрунтуйте!!!! я,наприклад,можу довести протилежне,вже тіки виходячи зі складу тих памперсів робиться страшно в ЧОМУ мусить дитинка ходити.а якшо до того всього додати психологічні аспекти ,то "за" ніяких не назбирається! хоча ше пару місяців тому,мала ж таку саму думку як і ви,нажаль...але добре,що тепер не маю!я тут 3 дні в прокладках ледь витримую,а діти ж мусять ходити в тому постійно! для того і є дешеві підгузники,типу "аро" чи "хаппі". а ми в магазині пісяємо.шукаєм туалет і висаджуємся там,застібаємо підгузник (багаторазовий)і далі йдем. до речі,саме ЦЬОГО нас навчили багаторазові підгузники.нещодавно він нам так протік,що я тепер висаджую доцю ,де є зручне місце,щоб не було знову такого "потопу"
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Мені здається що я достатньо вже обгрунтувала в своєму дописі... Назвіть склад "тих памперсів", ато не Ви перша тим складом лякаєте!!! То ж який він той склад???
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Нам одноразові підгузники нічим не завинили,то ж з другою дитиною на багаторазові навряд чи перейдем Все добре в міру і аж ніяк нема потреби тримати дитину в підгузнику весь час. А для чого такі підгузники,що протікають? Поки зима я для страховки ше вбираю своїй дитині підгузник надвір але так само ходимо з нею в туалет при кожній можливості,майже завжди приходимо додому в сухому і зразу його знімаю але при тому я впевнена,шо він не протече. Обдивилася упаковку зі всіх боків-складу ніде не описано.
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? допис №120 можна подивитися,Оксана давала ссилки на статті. а якшо ліньки, копіюю Кристаллический полиакрилат натрия (Sodium Polyacrylate Crystals) - прозрачный гель-адсорбент, впитывающий жидкость. Токсичный полимер, часто вызывает аллергические реакции. Был удален из состава женских гигиенических тампонов после того, как обнаружилось, что он приводит к синдрому токсического шока (Toxic Shock Syndrome). Сведений о том, насколько это вещество безопасно - или опасно - при впитывании через кожу младенца в течении нескольких лет, не существует. Никаких исследований на эту тему не проводилось. Пластиковая мембрана. Создает идеальные условия для развития анаэробных бактерий, в частности тех, которые выводятся с калом и после этого остаются несколько часов в слишком теплой - в результате парникового эффекта - непроветриваемой влажной среде. При наличии такого рассадника бактерий прямо на коже и слизистой младенца в течение двух-трех лет остается только изумляться адаптивным способностям человеческого организма. Попробуйте поместить бактериальную культуру на кожу, прикрыв ее толстым влажным герметичным компрессом, походите с такой повязкой несколько часов, возобновляя бактерии пару раз в день - и вы на собственном опыте поймете, что именно я имею в виду. А теперь представьте, что под повязкой у вас случайно оказалась совсем-совсем маленькая незаметная царапинка. Представьте себе, что из этого выйдет. Диоксины (Dioxins). Одни из наиболее опасных ядов, побочный продукт процесса отбеливания подгузника. Канцерогены, влияют на работу эндокринной системы. В небольших количествах часто обнаруживаются в подгузниках. Считаются намного более опасными канцерогенами, чем ДДТ. Исследования связывают диоксины и им подобные отходы отбеливания с падением числа живых сперматозоидов в сперме, врожденными уродствами, раком тестикул, простаты, груди и патологией развития половых органов. О dioxins (англ.яз.) Этилбензол, диметилбензол (Xylene, ethylbenzene). Обнаруживаются в подгузниках при лабораторном исследовании. Обладают нейротоксичным действием, наносят вред респираторным органам и вредят эндокринной системе. О xylene (англ.яз.) О ethylbenzene (англ.яз.) Стирол (Styrene). Канцероген. Токсичен для респираторных органов. О styrene (англ.яз.) TBT. Нарушает выработку половых гормонов. Нарушает иммунитет, разрушая иммунные клетки, которые борются с бактериями. Ребенок, на которого надевают пять подгузников в день, получает количество TBT, в 3.6 раз превышающее допустимую норму, установленную ВОЗ.
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? То просто Оленка не розрахувала можливості донечки і один вкладиш використала, замість 2-х. А насправді, найчастіше багаторазові підгузки використовують мами, які практикують висаджування. І ті підгузки є лише страховкою. І ще одне - уявіть СКІЛЬКИ використовується памперсів для однієї дитини. Як ви думаєте, хтось в Україні займається утилізацією? Натрапила при пошуку в гуглі на статтю:
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Цілком згідна з Ная. Звичайно відмовитись від памперсів зовсім- проблематично, але я хочу дати своїй дитині все найкраще і думаю, що бігати у трусиках і сухенькій, мягенькій пеленці набагато приємніше, ніж у памперсі, навіть щойно одягненому. Попробуйте самі весь час ходити з підкладкою:umbrage: Звичайно то є особистий вибір кожної мами, маю реальний випадок, коли сказала одній "мамаші": "ой, здається твоя мала вкакалась?!", почула відповідь: "та то нічо, воно(памперс) все впитує" Мені особисто зовсім не важко зняти мокрі штанята і одягнути сухі, а ввечері включити пралку на швидке прання (30 хв.), повішати сохнути, а зранку все готово. Жінка в першу чергу повинна дбати про своє дитя, потім про себе, а потім все остальне...
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Ви думаєте немудрі німці придумали систему пеленання Дісана? А про екологію Ви й не згадуєте. За кордоном люди навчились утилізувати сміття, а в нас все "валить" на смітники, купа поліетилену, батарейок і багато іншого.... памперси теж додають свою краплю в морі. Ми звикли користуватись плином бо це зручно, памперсами бо це легко, і т.д., а потім плачемо до чого котиться екологія, яку воду ми пємо. Я теж не можу повністю погодитись що одноразові памперси зовсім не потрібні, але зведення їх до мінімуму підтримую на всі 100%. Так це винахід, але він має і свої негативні сторони, тому варто задуматись. Можливо ця Ваша думка буде змінюватись з часом, он як в мене
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? ой, дівчата, якраз вчора читала про утилізацію памперсів. я в ауті.... середньостатистично за рік використання памперсів "відходу на свалку" з дитини 1 тонна гниючого сміття, яке так просто не розкзладається. Але що вразило мене найбільше, і тут нажаль не посперечаєшся ніяк, бо розбиралась в цьому питанні, - наприклад дитинка щеплена від поліо до місяця часу після щеплення виділяє фекалії, які містять в собі той вірус. Ось тепер картина памперси з вірусом гниють під дощем, вода йде в грунтові води і т.д... Мені раптом "поплохело"..... а ще скільки всякої гидоти буде десятиліттями гнити під відкритим небом? В нас же дійсно немає поняття утилізації відходів, сортування сміття тощо... дехто сипе прокльони на Чорнобиль, а ситуація може бути значно "веселішою і цікавішою"....