Відповідь: Перший раз на горщик... А я на ніч ще не наважуюсь знімати підгузник, бо ми ще вночі їмо і на ранок та "радість" важить десь добрих грам триста. А вдень як коли, інколи ні одної аварії, а іноді шість наборів одягу. Чекаємо весну-літо
Відповідь: Перший раз на горщик... Та... важко взимку. Малий ніби і звикає, що треба проситися, а на вулицю всеодно підгузник натягую, бо зимно, страшно, от дитина і не розуміє що коїться. То на горшок то знову в штани можна (а де ж я його на морозі висаджу? він часом проситься на вулиці, мама дозволяє в штани...)
Відповідь: Перший раз на горщик... Мене цей момент також дуже бентежить, що немає послідовності, але на двір я точно не наважусь, слабка я чи що?
Відповідь: Перший раз на горщик... сашка вночі вже майже 10 міссяців не пісяє, дуже рідко буває аварія як починає крутитись - то висаджую надвір одягаю підгузок - але все сухі приходимо (останнім часом)
Відповідь: Перший раз на горщик... Та ми теж переважно сухі приходимо, завжди перед гулянням саджу на горшок. Але ж ми часом і довше ніж 3 години гуляємо, тоді він не витримує...
Відповідь: Перший раз на горщик... ого!!! прикольно! а я щось не уявляю, як так довго можна гуляти...зараз не більше години. літом десь по 2-3 год. але там простіше посадити попісяти! в нас за ту годину ніц на вулиці не трапляється! (навіть якщо перед виходом не хоче на горщика).
Відповідь: Висаджування: рекомендації, досвід, коментарі... ми почали з 5ти місяців!!! (бо тільки тоді про те прочитала....) і я б сказала, що вдалось трохи налагодити, звісно ж не повністю, але 4 рази на день справно робили своє діло в мисочку або ж в мийку. я б радила починати зранку - після спання дитинка найкраще робить свою справу!!! а далі по ходу і рука в тому ділі набється! успіхів!
Відповідь: Перший раз на горщик... та ми тепер теж переважно годину, але різне буває, часом з Петром в загул ідемо
Відповідь: Перший раз на горщик... ми спимо в обід без памперса, то встаємо сухенькі, гамаємо цицю і йдемо кап-кап на горшочок, або сидимо на горшку, гамаємо цицю і все зразу робимо... Вночі я ще не наважуюся його без підгузника класти спати, на вулицю також ще страшнувато... Та й ми маленькі ще... Вже на весну можна буде, нам буде 1,5.
Відповідь: Перший раз на горщик... а ми трошки пробували теж без пампіка в обід спати - але спимо 3 години буває, за той час крутимось, разок під'їсти пробуджуємся, відповідно пісяємся, а як пробувала висаджувати в обідній сон десь три чи чотири рази, Софія кожен раз будиться, вночі можна висадити без пробудження, зараз не рухаю, бо спить і так дуже зле - зуб за зубом лізе, а взагалі-то ми вже довший час (певне з місяць -півтора) какаємо на горщик, причому можна зловити, а вряди-годи і підповзе і тиснеться, тягнучи за штанинку маму, з пісянням як вдасться, поки регулярності нема, після сну пісяєм практично завжди і після обіднього і після нічного на горщик... але ми користуємося часто навіть на вулицю багаторазовим пампіком з вкладками. Вкладку міняю десь раз в 2-2,5-3 години, складно сказати від чого то залежить. Вбирають вкладки рідину добре.
Відповідь: Перший раз на горщик... Десь приблизно 2 місяці ми вдень памперс майже не одягали. Тоня з перемінним успіхом проситься, вдома може і попісятись, на вулиці - зовсім не пісяється, навіть якщо 3 години. Наніч донедавна вдягала Хагіс. Тиждень назад купила багаторазовий памперс, щоб вдягати наніч. Ділюсь досвідом: після першої ночі запісяне було фсьо! Малій було мокро, незручно, вона крутилась, будилась, я її переодягала, короче капєц. На другий вечір я вже дуже сумнівалась, чи то вартує її зараз знов вдягати в багаторазовий, чи дати хагіз і не мучитись. Але все ж таки, одягнула знов багаторазовий. Вночі Тоня раз попісяла в памперс, сама його з себе в сні зняла (я навіть не зауважила) і десь біля 3 попросилась на горшок! Я посадила і вона заснула до ранку. То було для мене настільки дивно, бо ніколи до того моя дитина вночі не просилась. Зараз вже пройшов тиждень, як ми повністю відмовились від одноразових памперсів. За той час була навіть одна ніч, що памперс взагалі був сухий. Переважно один раз попісяє в нього, знімає його з себе і до ранку не пісяється, або проситься. Отже, я для себе зробила висновок, що з одноразовими памперсами моя дитина процесу не контролювала, бо їй було сухо. З другою дитиною буду старатись одноразовими взагалі не користуватись.
Відповідь: Висаджування: рекомендації, досвід, коментарі... Гуцулянко, от у Вас уже дитинка велика... А скажіть нам, у якому віці Ваша мала почала САМА проситися/сідати на горщик? Не Ви її питалися, чи хоче вона в туалет, чи підловлювали, а вона сама? Мене цікавить вік, коли вже не було жодного промаху.
Відповідь: Висаджування: рекомендації, досвід, коментарі... Ми висаджувалися з народження - синочок дуже добре розумів, що від нього хочуть. У нас була проблема з нічним пісянням, бо Дарусь багато пісяв вночі і рідко це робив біля циці (попив цицю і через деякий час калюжа). А піднімати дитину серед ночі - це був якийсь жах, попробували трохи і вирішили, що легше міняти мокрі пеленки (у нас виробився свій спосіб перкочування малюка на мене, щоб не піднімати його, а татко міняв пеленки), під якими була застелена мед. клейонка, а під нею цупке натур. покривало скалдене вдвічі (бо його легше попрати, ніж чистити матрас і простирадло міняти повністю), інколи на ніч і на вулицю користувалися дюсанівськими натур підгузниками та власного вир-ва з марлі. Потім, біля року, з нічним пісянням все налагодилося. Ще на вулицю та у поїздки, особливо зимові, автобусами на довші відстані ми користувалися однораз. підгузками. За весь час пішло десь 4-ри пачки. Звичайно, коли їхали автомобілем, то можна було зупинитися і висадити дитину (ми вже знали ознаки і відповідну поведінку; потім вже було: А-А). На горщик ми не ходимо і досі, бо з 11-ти місяців какаємо за вимогою на унітазі. А пісяємо також над унітазом: він сам ставить тазик перевернутий, вилазить на нього, я лише скидаю штанці і притримую за грудки. (процес пісяння чемно куди потрібно у нас встановився десь з 1 рік і 3-х місяців до року і 6 місяців) наприклад у нас це була співпраця: іноді ми самі підловлювали, частіше дитина сма просилася - тупотіла ніжками, не знаходила собі місця, відповідно похникувала, потім вже було: А-А і пісь-пісь. Синочок завжди терпів і розумів, коли просять потерпіти, доки не висадять.
Відповідь: Висаджування: рекомендації, досвід, коментарі... Два дня назад прочитала про висаджування (дякую Гуцулянці) і ми вже успішно какаємо в тазік. Мені ця справа подобається. Побачимо як буде дальше. А от з пісянням не складається, бо я зовсім не бачу коли дитина хоче пісяти.
Відповідь: Висаджування: рекомендації, досвід, коментарі... вітаю. головне почати - а потім ви налаштуєтесь на хвилю - і буде вам щастя))))
Відповідь: Висаджування: рекомендації, досвід, коментарі... Оскільки є тепер окрема тема, то напишу про наш досвід ще й тут. Ми висаджувалися з 28 днів. Не коло грудей, бо коли Святик хотів пісяти, йому було не до їди - він плакав. Оскільки перші 4-5 місяців це було єдиною причиною плачу, то підловити момент було досить просто. Інші моменти були після сну і прогулянок - тут 95% попадання. Висаджували не над мискою, а ловили фонтанчики з лежачого положення у відерко від морозива (варіант підходить тільки хлопчикам). Кожне пробудження вночі супроводжувалось висаджуванням (чергувались з чоловіком), а потім годуванням. Одноразовими підгузниками користувались тільки на сон, далеку дорогу і деколи на вулицю. З 6 міс. відерко замінили горщиком (спочатку підтримували дитину під пашки над ним, поки не навчився впевнено сидіти сам). Зараз Святику півтора року. У 70% ознаки потреби садіння на горшок залишились тими ж, 10% проситься на горщик сам (каже "тітя" (то певно від "пісяти"), тримається за колготки, ловить руку і намагається вести ), 20% аварій залишається. Правда, аварії можна мінімізувати, але тоді треба постійно дуже уважно стежити за поведінкою дитини, а деколи ліньки... І що скажете? Я в чомусь помилилась? Чи я забагато хочу від півторарічної дитини (щоб 100% у горщик)?
Відповідь: Висаджування: рекомендації, досвід, коментарі... з 8 міс до року все було чудово-какали щоранку як за годинником, пісяли час від часу. Потім пісяв коли підловиш. Піввесни і літом в памперсі тільки їздив і вдягали коли хтось до нас в гості приходив або йшли десь від хати, але дув все одно в штани. Пару раз, правда, сам пішов на горщик, зняв труси і гонорово сходив. А тепер або за шторою ховається, або терпить до останнього, всадити силою не вдається, кричить що немає пісєй і викручується дугою, потім чекає момент і в іншу кімнату в штани дути йде. А взагалі під настрій-іноді і попроситься чи сяде коли скажеш, іноді спочатку попісяє в труси а потім йде і сідає на горщик.Якийсь час йому подобалось ходити на унітаз як дорослому. Вночі пробувала садити сонного-напівпросипається і так гірко плаче, аж заходиться, а потім заснути не може і цілу ніч здригається від любого звуку, тому більше не підніматиму.( хоча доця навіть і не помічала як ми вночі пісяли-брала її на руки, садила, казала пісь-пісь, вона пісяла і я її відносила у ліжко без жодної проблеми і вона одразу вирубалася до ранку).Індивідуалісти, блін
Відповідь: Висаджування: рекомендації, досвід, коментарі... то у вас не висаджування - то швидше у тему ПЕРШИЙ раз на горщик
Відповідь: Висаджування: рекомендації, досвід, коментарі... А ми какаєм не під час їди, а після. От погамаєм цицю і на тазік. Ура ! !
Відповідь: Висаджування: рекомендації, досвід, коментарі... Моя в тазик пісяє без проблем ,а горщика боїться, вже маю два горщика- ні один не одобрила,ще шось перестала какати в тазик,можливов в звязку з переїздом ,сподіваюсь це тимчасово,нехотілось би шоб те все висажування з двох тижнів даремно було!