Відповідь: Поради вишивальницям подивилася в тих схемах, обшито переважно 359,370 Анкором - 2 відтінки коричневого. і хаха - в мене жодного нема.
Відповідь: Наші вишивальні плани В двоюрідної сестрички народилась третя малявочка, хочу вишити цих ангеликів http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=529459&postcount=2 тільки не розберусь з номерами ниток, підкажіть будь ласка якої фірми купляти нитки?
Відповідь: Поради вишивальницям моя схема в РМ дала такий списочок: DMC 341 Blue Violet-LT. 17005 DMC 353 Peach . 6031 DMC 353 Peach . 6031 DMC 434 Brown-LT. 15470 DMC 744 Yellow-Pale. 12293 DMC 760 Salmon. 13069 DMC 3078 Golden Yellow-VY LT. 12292 DMC 3747 Blue Violet-VY LT. 17004 DMC B5200 Snow White. 11001 K BF 100 White. Opalescent Ribbon Flose 00026
Відповідь: Поради вишивальницям Дівчата порадьте який органайзер для ниток буде найзручнішим? Замовила собі комплект ниток (85 кольорів) для вишивки картини с квітками, а як це все впорядкувати, щоб зрчно було відтінками користуватися поняття не маю. Дивилася на ті органайзери що в інтернет магазинах, як баран, поняття не маю як воно на практиці..
Відповідь: Поради вишивальницям Мія, вам який органайзер треба? щоб нитки зберігати чи в ході роботи? для зберігання можна зробити чи купити бобінки і на них писати номери нитки, тоді поскладати в коробку, чи на кільце чи у файли. А якщо для поточної роботи, то можна купити чи самому зробити такий куди голочка вже з ниткою встроьляється і можна в роботі одночасно мати хоч 10 голочок. Або ж просто зробити планшетки з дірками від дироколу і підписати кожну дірочку номером нитки
Відповідь: Поради вишивальницям А хтось має досвід переводу Діменшнз в Анкор? Чи співпадають кольори? І чи ідеально співпадають по табличці переводу кольори ДМЦ та Анкор?
Відповідь: Поради вишивальницям ні . не ідеально. якщо картинка невелика і яскрава -можна шити. якщо є пастельні відтінки - то краще брати оригінал.
Відповідь: Поради вишивальницям Я маю кошик в якому ті нитки зберігаю. Одне діло коли вишивка на 10 кольорві и ти шукаєш номер нитки а інша коли їх 80...Та ще й кожен відріз нитки розділяється на 3 частини і є залишки.. одним словом каша, а ше мала як поможе.. Я навмісне тільки одну голку використовую, щоб в тих номерах не путатися. Думала може то книжкою так зробити на косточки і в файлики? Наскільки це зручно поняття не маю. Ідея з дироколом теж сподобалася.. може то в канцтоварах купити міцного картону и вирізати такі планшети а їх вже в скоросшивач разом з нитками? Правда треба будет нитки всі порізати щоб в планшети вставити..
Відповідь: Поради вишивальницям якщо правильно зрозуміла-потрібен органайзер власне для роботи, а не зберігання. Надибала такий простий і зручний варіант-звийчайний найдешевший альбом для фото, в кожну вкладочку для фото-окремий моточок ниток і маленька наклейка з номером нитки. Все в одному місці, не губиться, не розлітається, не треба перемотувати на бобінки (не терплю це робити, і не роблю).
Відповідь: Поради вишивальницям Геніально! Ото б найти такий манюній.. цікаво який найменший формат існує в природі
Відповідь: Поради вишивальницям а я роблю так: не відрізаючи нитки, відділяю 2 чи 1 нитку, якими буду вишивати, а все решта намотую назад. Потім, коли нитка закінчилась, відрізаю решту
Відповідь: Поради вишивальницям Ото таке я десь нарила для тих, хто по підбору шитиме гобеленовим швом: "Также, отличие гобеленового шва от полукреста состоит в том, что, как правило, для гобелена выбирают либо толстые шерстяные нитки (для ковра) либо вышивают нитью в несколько сложений, в шесть например, и желательно на стамине или другой жесткой канве с редким плетением." Ось чому у Хельги писало, що шити в 6 ниток, дійсно, дивлячись на якій тканині))
Відповідь: Поради вишивальницям Мія, на рахунок органайзера для ниток. Якщо Ви плануєте вишити цю картинку і більш до вишивки та рукоділля не повертатися - фотоальбом справді гарна ідея. Якщо ж Ви плануєте вишивати і в майбутньому, раджу купити кісточки та файли до них. Це дорожче, проте зручніть та простота використання окуплять себе сторицею! Не треба нічого перемотувати, одягаю моток на кісточку і готово. Залишки туди-ж підмотую. Зберігаю нитки отак: Для поточної роботи набираю нитки в такий органайзер від ДМС. Маю таких 3 штуки для різних процесів. Зручність його в тому що все по місцям і вишивку легко скласти і розкласти, це займає хвилину, разом із загрузкою ноута. Єдиний мінус зберігання на кісточках це дороговизна кісточок і файлів. (Папка така в інет магазинах після подорожчання вже біля 90грн коштує, добре що я встигла ще по дешевшим цінам все прикупити). Кісточки купувала поступово, по мірі надходження ниток. 2 роки пройшло поки зібрала і вдягнула всю палітру, але не шкодую, бо любий номер находжу тепер за секунди. Дехто зберігає на бобінках, це суттєво дешевше, але я для себе цей варіант якось одразу відкинула через незручність з перемотуванням. Вирішила що варто раз потратитись щоб в майбутньому мати з тим чистий спокій. Ну і естетично мені кісточки більше подобаються. Під час подорожі користуюсь таким дорожнім органайзером-згортком для кісточок. Дуже зручно і компактно, використовую його також для маленьких процесів. Різати нитку на планшети я б не рекомендувала, бо іноді треба нитки зовсім трошки, а мусиш брати цілий відрізок. Залишається потім 10см., і викинути шкода і шити тим уже не будеш. Мене то в наборах дуже дратує. По перше - закоротка порізка, як на мене. Тільки розженешся - нитка скінчилась. По друге - багато нитки викидається через те що нема можливості відрізати оптимальний кусок. Тому, після моєї чарівної папки, шити з планшетів для мене каторга. (Маю зараз в процесах набор Ланарте і не можу шити саме через це. Тому шити з набору погоджуся в крайньому разі, напр. якщо канва містить малюнок, як в моєму випадку. А так віддаю перевагу перенаборам.) Поки нитку витягнеш, поки на місце завяжеш, все це зайві маньоври, що відбирають час. Ну і естетично ті висячі хвости мені якось не дуже. То на любітєля. Зрештою, то все справа звички. Багатьом з бобінок зручно, дехто звик до планшетів з дірками, тут важко щось універсальне порадити, кожен вибирає під себе і робить так як звик. Скажу за себе, що випробувавши в роботі усі три варіанти, залишаю свій вибір за кісточками
Відповідь: Поради вишивальницям А мені сподобалось, як Ума зробила (просто вчора отримала її ниточки для Робіна), то в неї для потоного процесу всі ниточки поскладані в маленькі пакетики-зіпери, і кожен одягнутий на кільце. Тоді ниточки не вимазуються, і залишок нитки теж можна туди сховати. Мені такий спосіб раніше не подобався, поки в руках не потримала
Відповідь: Поради вишивальницям Galysik Красота!!!! По грошах порахувала виходить близько 230 грн на мои нитки (кісточки + файли). Скорозшивач думаю можна звичайний купити в канцтоварах. То троха дешевше ніж фірмовий ДМЦ. Вишивати збираюся і надалі, але то хто його знає як воно далі піде.. як надоїсть то чоловік знову буде знущатися що я на дурне гроші викинула Хоча сорочку вишила малій, подушку дошиваю, ще собі сорочку і чоловікові хочу (тут ниток не багато) Але маю гранда плани, хочу вишити постіль і взяти схему як на картинку, розміром 1,2м на 40 см, пастельні троянди. То там ще ниток добавиться.. Тому думаю такий варіант організації буде найкращим.
Відповідь: Поради вишивальницям Я спробувала на кісточках і мені не зручно((, хоча я без файлів, можливо тому так(( а на бобінках подобається