Відповідь: Поради в'язальницям А я також завжди першу знімаю, а останню навпаки - завжди провязую лівою, воно хоча і трохи крутиться, але край такий косичкою получається, а якщо правою закінчувати чи якось через одну, то буде трохи кострубато, хоча цього в принципі не видно, але інколи необхідно, щоб було гарненько.
Відповідь: Поради в'язальницям Дівчата, можна ще спитаю? Взялася також безрукавочку в"язати. Я в схемах ніц не розумію. вертикальна полочка - це лице - - середина А що означають ті позначки, що в затемнених клітинках? Я так розумію, що треба петельки якось пров"язувати перед чи за роботою і якось їх чергувати. Та щось до кінця не второпаю. Ось тут візерунок. Той, що на мал.2. http://radikal.ru/F/s40.radikal.ru/i090/0901/99/7fda510d8de3.jpg.html Поясніть, будь лакса, на прикладі якогось рядочка, дуже прошу!
Відповідь: Поради в'язальницям в мене все гарненько. Просто першу я знімаю "як лежить в"язка" і тоді все тіп-топ. так вяжуться джгутики. Тобто петлі потрібно знімати або перед, або позаду в"язки, провязувати далі, а потім зняті петлі. а немає у вас пояснень до умовних позначень. Загалом вони однакові, але таких як у вас я не зустрічала (можу здогадуватись як і що)
Відповідь: Поради в'язальницям може я помиляюсь,але мені здається що полочками називають окремі частини виробу - тіпа ліва-крава - це половинки, верхня, нижня - може ще якісь частини виробу. Але в описі цієї безрукавочки я щось не знайшла слова "полочка". Ці клітинки на мал.2 означають перехрещення петель. спробую пояснити... значить якщо дивитись на оцей ромб то скажімо права ніжня частинка вьяжеться так: маєте на лівій спиці петлі , коли дійшли до того місця де треба перехрещувати щоб вийшла права сторона ромбу треба першу петлю на допоміжну спицю перекинути і перенести за вьязане полотно, провьязуєте нормально наступну петлю а потім назад на ліву спицю нанизуєте петельку з допоміжної спиці і також провьязуєте. Фактично в вас вийде що вони обидві провьязані тілььки спочатку ви провьяжете другу петлю а потім першу, і друга буде поверх першої. Щоб сформувалась ліва сторона ромбу робите все навпаки - знімаєте на допоміжну спицю першу петельку але лишаєте її перед вьязаним полотном, провьязуєте другу петельку а потім нанизуєте ту першу петлю і також провьязуєте. І вони також вийдуть перехрещеними, але перша петля вже буде поверх другої. Щоб ромб звужувався догори все робите по тому самому принципу. Понятно? якщо не дуже то спробую потім показати на прикладі на спицях - пофоткаю і викладу, але пізніше -коли мала засне. Насправді в тій жилеєточці немає нічого складного - просто оце вивьязування кос і ромбіків трішки муторне. Зато не скучно)))) П.С. по суті принцип вьязання ромба такий самий як і коси з мал.1. просто в косичці перехрещується одразу по 3 петлі а в ромбі по 1.
Відповідь: Поради в'язальницям я тут нацарапала на папірчику схемку як на мал.2 просто на більш звичних позначках....Зі вспишкою і без - як краще буде видно....
Відповідь: Поради в'язальницям я помилилася, мала на увазі вертикальні і горизонтальні полоСочки. дуже-дуже зрозуміле пояснення!
Відповідь: Поради в'язальницям цей светрик вяжеться ізнаночною гладью..... горизонтальні рисочки - це інзаночні петлі, вертикальні - лицеві петлі. Всі перехрещення вивьязуються також лмцевими петлями.
Відповідь: Поради в'язальницям Дівчатка, я знову за роз"ясненнями. дійшла до реглана. Інструкція пише: "закрыть с каждой стороны по 3 петли...." Як закрити три петлі на початку ряду я розумію. Пров"язую разом по одній. А як закрити вкінці ряду? Пробувала на взірці пров"язати. В мене виходить, що закриваю я три петлі і остання кромочна лишається на спиці вдалечі від роботи. Що я роблю не так і як треба?
Відповідь: Поради в'язальницям В кінці я протягую спицю з ліва в петлі, щоб петлі закривалися в дзеркальному відображені, останню петлю пров"язую лицьовою. Якщо проблема звичайно в цьому. Виглядає так //------\\
Відповідь: Поради в'язальницям Щось не закриваються три останні Ось так виходить Але ж не має остання петелька бути так далеко від інших
Відповідь: Поради в'язальницям Я робила простіше.... от почався ряд, я на початку закрила 3 петлі і далі вьяжу до кінця ряду, потім коли вьяжу в зворотньому напрямку також 3 петі закрила і вьяжу далі. Воно виходить з перепадом в 1 ряд фактично...але в готовому вигляді це не помітно зовсім.
Відповідь: Поради в'язальницям Насамперед напишу, що я самоучка. Вяжу так, як написала. Реглан ще не в"язала, але, коли закриваю петлі для звичайного рукава, то утворюються маленькі дірочки між зв"язаними разом петлями і останньою (або першою, яку просто знімаю). Ті дірочки утворюють декоративний візкрунок но краю пройми для рукава.
Відповідь: Поради в'язальницям Аналогічно Але мені чомусь здається що не повинно по проймі утворюватись дирочок при закритті петель. Хоча може виглядає і оригінально.
Відповідь: Поради в'язальницям "Семён Семёныч...!" Теж так зроблю і не буду паритися. Хоча все ж таки цікаво, як "по науковому" треба закривати декілька петель вкінці ряду. Ніколь, Хельго і я самоучка Дякую вам дуже, дівчатка, за поради
Відповідь: Поради в'язальницям І я так закриваю. І ніде іншого способу не бачила. А якщо далі закривати для реглану по одній петлі з боків, то я провязую дві разом не 1 і 2, а 2 і 3. Ну і з нахилом у потрібну сторону, тоді дірки не утворюються, а робиться гарна доріжка.
Відповідь: Поради в'язальницям Та так і треба як Ви робите, в мене в книжці саме так і розписується, а книжка ж брехати не стане