Відповідь: Куди піти з малечею і я обов"язково хочу піти з малим в дельфінарій!А наскільки вони у Львові??? Каті, гукай коли підеш - може разом виберемось? І в Леополіс теж хочу піти, лиш би малий був здоровим!!!
Відповідь: Куди піти з малечею Щосуботи в магазині Знайка з 12 до 18 години проводяться творчі заняття з дітками. Заняття проводить психолог і художник вітражист.
Відповідь: Куди піти з малечею Але з меньшинькими треба йти в будні, бо ми запланували собі в неділю, а там дуже багато старших діток.
Відповідь: Куди піти з малечею Були ми сьогодні в дельфінарії. Мені НЕ сподобалось взагалі!!!!!!!!!! Перша частина вистави - то взагалі якась порнографія! Таке враження, що в стриптиз-бар попала! Напівголі тьотки (акробатки) літали і не ясно що демонстрували! Потім антракт на 10 хв. для того, щоб бажаючі фоткались з дельфінами (фотка 50 грн.), але бажаючих не було жодного!!! В другій частині вже виступали дельфіни, але там одна самочка ще маленька, тільки вчиться, другий дельфін щось не дуже слухався, а третій відпрацьовував стандартну програму. Звичайно було малювання, потім ту картину якийсь мужик за 300 грн. купив. Щось мені тих дельфінів було шкода, якісь вони бідні були. Моя Катя задоволена, бо діти завжди від таких культурних програм задоволені, але мені не сподобалось! І ще там така жара, як в сауні!
Відповідь: Куди піти з малечею Вистава годину. Ми сиділи на 8-му, всього там 9. Тільки ні в якому разі не бери на 1-ий!!!!! Я не знаю як пояснити, їх після перерви обмотали целофаном, але не знаю чи їм то помогло!!!!
Відповідь: Куди піти з малечею І ще сьогодні чула таку пльотку, не знаю наскільки це правда, потім мені скажете - мій дядько працює в районній адміністрації і сказав, що вистав більше може і не бути, бо в міській раді вже є наказ про закриття того дельфінарія!
Відповідь: Куди піти з малечею Цікаво! Подружка була сьогодні в дельфінарії і там сказали що на ці вихідні розкупленні всі білети. А все ж таки які місця краще брати, ближче до сцени, чи як воно там розташоване? А крім дельфінів більше нікого нема, типу морські котики? В Одесі були колись в дельфінарії, там і морську котики було 4 особи.
Відповідь: Куди піти з малечею Не знаю які місця кращі, я свої квитки вже викинула, не пам"ятаю який в нас був сектор, а 8-ий ряд нормально, було все видно. Там є тільки 3 дельфіна і все, морських котиків немає.
Відповідь: Куди піти з малечею А в Леопарк з якого віку можна дитину вести? Моєму 1,6 -не буде зарано? Дякую!
Відповідь: Куди піти з малечею Там навіть є окремий басейн з кульками для маленьких діток, там були навіть 1річні.
Відповідь: Куди піти з малечею Де Одеса, а де Львів? Не треба у Львові дельфінарія. Тварини мають жити як мінімум в тій кліматичній зоні в якій їм привично, тут і тривалість світлового дня не така, і повітря не таке. Виловили молоденьких і ще не встигли приручити. Бідні тварини... Я знаю, що товариство захисту тварин виступило проти відкриття дельфінарію, якщо б їм вдалося його закрити і відправити тварин назад у море, або передати ялтинському дельфінарію, то було б добре.
Відповідь: Куди піти з малечею Прийшли з дельфінарію. Мої враження ніякі- примітивщина, нічого цікавого. Сашці сподобалось.... діти до 5 років були задоволенні, старшим там вже нема чого робити.
Відповідь: Куди піти з малечею Нам рекламка прийшла, що там ще виставка-акваріум діє з екзотичними рибками (на базі того львівського дельфінарію). Це щось варте уваги?
Відповідь: Куди піти з малечею Я теж таке чула по телевізору... А взагалі, тільки уявити, що таких тварин тримають в таких умовах... В хорованій (напевно, бо де ж візьмуть іншу?) воді...:banned:
Відповідь: Куди піти з малечею Ми були сьогодні в Знайці. Для нас трохи закоротке заняття, бо Катя тільки вбулася, як прийшла нова групка дітей, довелося піти, але загалом гарно - помалювали, трошки поспілкувалися. Виявляється, що вони ще й екскурсії дітям проводять, завтра, наприклад, йдуть в ляльковий на виставу, а потім за куліси - подивитись як "робиться" казка, а в середу буде екскурсія на хлібопекарню. Треба наперед записуватися.