Відповідь: Конкурси на ДП Може, спершу бодай орієнтовно повідомити, які будуть наступні конкурси, а тоді і з спонсорами простіше... ?
Відповідь: Конкурси на ДП який буде спонсор, такий буде конкурс. Хіба не зрозуміло? а тем багато: кулінарія, фото, ручна робота... вибирати найкращих, найгірших і тп... ідей в цій гілці було вдосталь просто без приза не так цікаво (кулінарний то підтвердив)
Відповідь: Конкурси на ДП Це якби в нас було все розкручено, то так. Ви ж бачите, що спонсорами зараз є форумляни. При тому, вони просто за своїми зацікавленнями конкурси проводять. І призи за власні гроші купують. Можна забацати конкурс, а потім що? Шукати спонсора? Де, як?
Відповідь: Конкурси на ДП А чому не можна спочатку оголосити конкурс, а потім збирати грошенята в призовий фонд? От я, наприклад, могла б 5-10 гривень здати, і думаю, що я така тут не одна. Та й навіть 2-3 гривні були б до речі
Відповідь: Конкурси на ДП Маю одну ідейку. Сформулювала й послала Умі в пп на одобрення. Але спонсора ще нема...
Відповідь: Конкурси на ДП дівчата, в нас тут не школа! одні здадуть, інші ні. Одні захочуть такий приз, інші ні, одні захочуть такий конкурс, інші ні. а потім якщо переможе не той... а підозри до батьківського комітету... нєєє де є гроші, там є сварки хочете бути спонсором, знайдіть собі однодумців, скиньтеся і разом організуйте конкурс, адміністрація лише проконтролює правдивість голосування, а ходити збирати по пару гривень і потім вислуховувати, що то не так і то не то, думаю, нікому з модераторів не треба
Відповідь: Конкурси на ДП Ги. тут претензії до тих, хто за власні кошти спонсорнув, а що вже казати про збирання всією чесною громадою... Краще один спонсор, так проблем мінімум. Або й нуль.
Відповідь: Обговорення фотоконкурсів може почнемо підсідати на систему флай-леді? конкурс порядків домашніх - хто найкраще організував зберігання квитанцій, або порядок в аптечці? Аби стимулювало до прибирання
Відповідь: Конкурси на ДП Ой, так-так! А флай-леді підходить тільки тим, що вдома сидять чи й таким волоцюгам як я?
Відповідь: Конкурси на ДП Я би певно була на останньому місті бо з моїми гонками я флай-леді тіко коли поскладаю, за день знов безлад бо як не можу щось знайти десь, а тре вже і негайно, то рию як такса
Відповідь: Конкурси на ДП о, це про мене. Я аж деколи зла на себе за ту дурновату звичку "все по поличках". Колись приїхала кума, а я випадково з шафи щось мала взяти, то вона як побачила що в мене всі светри-сорочки-футболки штабельками як під лінієчку поскладані, була в глибоку шоці і захопленні. Каже вони навіть не прасують лахів, а тут таке. Деколи дурна навіть їсти вчасно не піду, бо там ще доскладати, там повтирати а там перескладати, от чесно деколи хочеться щоб хтось дав по голові і я забуло що то таке, оте маніячне складання... про квитанції, аптечку, книжки та іграшки я мовчу, ну чесно як хвороба, мо від неї десь полікуватися, воно мені заважає жити. От сиджу зараз на посиденьках, і разів зо три вже підсунула монітор-клавіатуру колонки, аби рівно, паралельно до площини столу лежали. В мене коли щось не поскладане, або є якісь "хвости" чи то лахи не попрасовані чи не помито в цілій хаті, то мені аж зле, я ні за що інше взятися не можу, воно висить і заважає спокійно жити...
Відповідь: Конкурси на ДП я придумала. давайте збацаєм конкурс на найкращий аватар? типу тиждень на пошуки АВАТАРКИ. далі заборонити зміну аватари. тиждень на висування наприклад 2-х кандидатів з кращою авою і голосування. а приз - щось типу оригінальна ава від Мартіні з надписом - " я звезда ДП". ну то я фантазую або конкурс " на найоригінальніший нік" і чи він відповідає форумлянці.
Відповідь: Конкурси на ДП дійсно не обовязково мати матеріальні призи достатньо підпису під ніком "найчарівніша посмішка ДП" або "власниця супераватару"
Відповідь: Конкурси на ДП Кася, а тобі і приза не треба))) трохи твою нинішню аватарку відфотошопити і буде "Я звезда ДП"