Хіхоньки

Я така затуркана, така затуркана... )))))

Posted by Яруська on Sep 24, 2009 2,527 replies
  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Я вчора в магазині набрала купу товару, йду розплачуватися, а гаманець то вдома!!!
     
    • Подобається Подобається x 20
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    розкладала назад на полички?
    щоб не офтопити, сьогодні зранку так гнала на роботу, тепер сиджу і думаю, чи закрила я двері:girl_crazy:. З мене співробітники сміються, що хоч двері будуть цілі, бо зайдуть і винесуть через двері, ттт.
     
    • Подобається Подобається x 22
  3. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    я ніколи не пам'ятаю чи я зачинила двері, навіть якщо повертаюся, щоб перевірити :) ще одного разу мучила себе чи я вимкнула праску (на щастя, я це роблю одразу як завершую прасування на рівні рефлексу :))
     
    • Подобається Подобається x 16
  4. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А я не запам"ятовую імена з першого разу:) Деколи й з другого разу не пам"ятаю. Чомусь в момент коли знайомлюсь то не зосереджуюсь на тому. Потім так соромно перепитуватись:girl_crazy:
    Сьогодні в маршрутці секундна затурканість: зустріла колегу, вона сиділа коло вікна, я стояла, віддала їй сумку потримати. Стою, слухаю плеєр, так дивлюсь на СВОЮ сумку, і думаю:"Хм, щось таке знайоме...":girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 30
  5. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А я в магазині тканин розгладаю тканини на нижніх полицях, потроху просуваючись. Додивилась, щось там продавця питаю і піднімаю свою сумку з підлоги... Якась жіночка як підлетіла до мене, видерла ту сумку! А моя виявляється на плечі висить, а то на підлозі чужа. Але ж така ж за розміром і теж біла!!!! Я з того всього жінці тій кажу: "Я думала, то моя, а навіщо ж ви білу на підлогу ставите?!!!":girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 29
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Боже, яка я затуркана... Вчора такий скажений день був на роботі - цілий день крутилася, як білка в колесі... Сьогодні продовження - голова не варить. Сиджу. друкую, і як бухне щось в голові - я аж скрикнула...:girl_sad:
    Клавіатура і картридж сказали па-па, то ж пішла я на іншу кафедру видрукувати інформацію з флешки, кажу: видрукуйте мені три листочка, і з кожного листочка по кусочку:girl_haha:.
     
    • Подобається Подобається x 14
  7. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    в мене так завжди, думала одна така. Про що розмовляла з людиною пам"ятаю, а вот ім"я, таке враження, що мінутна амнезія в ту хвилину нападає, зауважила то ще з тих часів, як знайомились з хлопцями, і до зараз, ні одного ім"я не пам"ятаю, ні тим більше 2 чи 3 осіб впершу зустріч
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Дівчата, а ви йли на побачення забувши ім"я кавалера?:girl_haha:
    А я йшла, пам"ятала прізвище і кличку, а ім"я ні:shy:.Саме смішне, що то він тепер мій чоловік. Думала коли він мені позвонить на домашній(мобілки ще не мала), я скажу:"А хто це?". А він як на зло зразу почав шось говорити:girl_smile::girl_smile::girl_smile:
    Так от, ми домовились зустрітись, а ім"я мені просто вишебло з голови(я ж не знала,що то моя доля). Почала звонити подрузі, щоб запитатись(бо то був її знайомий), а вона як на зло трубки не брала, глуха була:girl_devil:
    Так от я іду, знаючи лище кличку і прізвище, і не знаю як нього звертатись, бо то ніяк не пасувало ні на прізьвисько ні на прізвище...Дівчата, я ще в житті його так уважно не слухала як тоді. Я всуховувулась в кожне словечко чекаючи, що він якось в розповіді назве своє ім"я.
     
    • Подобається Подобається x 27
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Назва гілки "Натуральна шуба (хутро)..." Читаю: "Натуральні зуби (хутро...)":girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А, то ті зуби певно з того каталогу:
    :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Я давніше йшду пізно з роботи, замучена, а перед магазином Рось був такий кіоск "Курча" (з наголосом на "а"), і я так дивлюсь, читаю "Курча" з наголосом на "у", думаю що за назви, пару хвилин не могла вїхати що то таке)))
     
    • Подобається Подобається x 22
  12. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    а я читаючи Ваш допис оце перше "Курча" теж прочитала "кУрча" :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А я така вумна з червоним дипломом, досить довгий час думала, що "Євро стоки" це європейські стічні труби.
     
    • Подобається Подобається x 25
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    А "Секонд-хенд" тоді - продукція протезного заводу (чоооорний гумор):girl_cool::girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 16
  15. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Людоньки а я всежтаки ЗОВСІМ ЗАТУРКАНА:приблизно 15хв. тому,написала привітання в темі про новонаноржених,ну і щось мене вже тих 15хв.муляє і муляє,заходжу знов, перечитую і бачу,що все ніби правильно написано.....аж щойно ,вкотре пречитавши,побачила ТАКЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...коротше, назвала я нашу Кізоньку Надійкою!!!!!!!!!!!!!!!НІНОЧКО вибач будь-ласочка,я вже виправила......ой,я така затуркана,така затуркана..........:girl_cray:.
     
    • Подобається Подобається x 17
  16. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    так то все вплив сьогоднішнього свята- ВІРИ,НАДІЇ,ЛЮБОВІ і СОФІЇ)))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 15
  17. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    Я вчора вечером йшла у ванну митися, на ходу роздягаюсь - знімаю футболку і по дорозі до ванни через кухню йду, відкриваю двері шафки під умивальником, і моя рука зі знятою футболкою застигає над відром зі сміттям. Добре, що вчасно прозріла :), а то була б викинула. А потім шукай: де футболка, де пульт і т.д...
     
    • Подобається Подобається x 14
  18. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    нормально!
    мій чоловік частенько труси в сміття викидає замість того, щоб в пральку покласти (сусідні дверцята в кухонних меблях :) )
     
    • Подобається Подобається x 14
  19. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    На мене вже співробітники дивно дивляться - сиджу і тихо душуся зі сміху :girl_crazy:
    я думала, що то тільки я така.... от, що змогла згадати про себе:
    - 7 раз із 10-и забуваю покупки в магазині - чемно кладу здачу в гаманець і кроком руш (добре, що магазин біля дому і продавці знають мене в лице, тому нагадують або віддають чоловікові :girl_haha:)
    - теж вдома таким діловим тоном, піднімаючи телефонну трубку, кажу "така-то-така орг-ція, слухаю Вас :girl_cool:" - або кидають трубку, або (якщо свої) сміються
    - ставила кілька електрочайників на газову плитку
    - коли вчилася в школі - прийшла одного разу без рюкзака (а йшла 2 км і не помітила:girl_curtsey:)
    - напилася медичного спирту замість чаю (так дивлася телевізор, що горнятка попутала)
    - намагалася зупинити трамвай, махаючи інтенсивно рукою (правда, зупинився :girl_claping:)
    - сиділи з друзями, чаювали і я так задумалася, що ступнею почала гладити килимок і раптом коліжанка здивовано на мене дивиться і каже: "я все розумію, але що то ти таке робиш з моєю ногою" (взута вона була в мохнаті капці)
    і мої коронні "затурканості" - набираю номер телефону на калькуляторі і чекаю відповіді або суваю мобільним по столі замість мишки
     
    • Подобається Подобається x 21
  20. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Я така затуркана, така затуркана... )))))

    ой дівчата, ЩО я зробила!!!!!!!!!!!
    вчора підписувала диски маркером і кинула його біля косметички... а сьогодні йшла з дому - то намалювала собі тим маркером стрілочки на очах!!! Замітила аж коли закривала маркера!!! тепер буду знати що таке перманентний макіяж :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 19