Заробіток ціною роз'єднаних сімей

Discussion in 'Ти + Він' started by Hruska, Sep 2, 2009.

?

ви готові свою дитину покинути на довгі роки заради заробітку грошей?

  1. так, тільки так я зможу забезпечити їм гідне майбутнє

    1.8%
  2. так, якщо на це буде крайня необхідність

    13.2%
  3. ні, буття з дитиною для мене важливіше за гроші

    66.8%
  4. ні, боюся, що за кордоном мене обдурять

    0.9%
  5. навіть не уявляю, що би зробила

    17.4%
  1. Галюся

    Галюся Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    трохи і я вискажуся з того приводу, якщо дозволите))
    я проти того, щоб батьки їздили на заробітки, якщо немає такої нагальної потреби, але самі розумієте, як є можливість поїхати то причина завжди знайдеться: ремонт, машина, нові вікна і так далі. у мене була трошки інша ситуація. моя мама поїхала перший раз в Італію, коли я була в 10 класі, на пів року. тато у нас помер ще в 1994 році і мама з того часу виконувала обов"язки за двох, при чому дуже добре. але мені треба було вступати до ВУЗу (а про якийсь інший заклад крім університету Франка не йшлося взагалі, бо мама була переконана що я повинна мати лише вищу освіту і лише найкращу), і відповідно в 11 класі треба було ходити до репетитора, мама поїхала на нього заробляти. пів року я в прямому сенсі цього слова вила за мамою. ми з нею дуже близькі, в ще й після смерті тата, то взагалі, одна на одну тільки й надіялися. я залишилася з батьками тата, які мене просто обожнювали. другий раз мама поїхала коли я вже вступила і вчилася на 1 курсі, мама поїхала на рік. скажу вам чесно, 1 курс був для мене переломним, мій світогляд і характер змінився кардинально, і я впевнена, як би мама була біля мене, я б весь цей перелом пережила набагато легше. але їй треба було їхати, я це дуже добре розуміла, і чітко знала що це заради мене. коли вона повернулася через рік, ми домовилися що вона більше ніколи від мене нікуди не поїде.
    таких випадків є досить, але що я хочу сказати. я ВПЕВНЕНА, що якби був живий мій тато, він би НІКОЛИ не дозволив поїхати мамі за кордон. в цьому я впевнена на 100%. і таких як моя мама, які дійсно не можуть бути довгий час за тим клятим кордом, не так вже й багато. її двоюрідна сестра в Італії сидить вже 7 років. дві дочки (батьки розлучилися ще до тих поїздок), крім грошей більше від неї нічого не хочуть, одна якось більш -менш, а друга стала чуть не проституткою, бо нікого не боялася, ніхто нею не займався.
    просто я вважаю, що якщо в сім"ї скрута, і треба якось виходити з тої ситуації, то про це повинен думати чоловік, і не відправляти жінку за кордон а потім жалітися що сім"я розпалася, бо вона собі там когось знайшла. сам винен. він ЧОЛОВІК, і тим все сказано. жінка, як дуже сильна особистість, завжди підбадьорить, підтримає і розрадить, але заміж ми виходимо не для того щоб виконувати ще й чоловічі обов"язки, крім своїх.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    Та невже ви думаєте, що такі великі гроші там заробляються??? І що одразу все стає в шоколаді і гроші ллються рікою??? Я не можу спокійно сприймати такі речі, бо пережила це на собі. Моя мама не обрала гроші!! Ніколи!!! Це все сталося від тої ситуації, яка була. Від того, що іншого виходу не було. Я не хочу, щоб таких жінок засуджували. Це несправедливо!! Їм ітак важко!! Повезло тим жінкам, яв яких чоловіки справжні мужчини... В мене було не так. І ніби розумний чоловік мій тато, і ніби любить нас... Але я все добре пам'ятаю, а тепер ще й нового багато дізналася... І що тій жінці було робити? А таких чоловіків у нас купа!!! Те, що жінка хоче дати для дітей все,це не є погано!!
     
  3. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    На досвіді власної сімї можу сказати що гроші які мої батьки напозичали і за які починали"власну справу тут "були значно менші ніж ті які потрїібні були для виїзду на заробітки.Так що..речі всеж рівноцінні
    Про що тут і ведуть...ЦЕ РОЗБИТІ СІМ"Ї.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    Ось про це я і кажу....
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    Але це не від того, що мама поїхала за-кордон і бідненький чоловік лишився сам...розбита сім'я. Ні, якраз через те, який він чоловік так все і сталося...
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Галюся

    Галюся Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    100% погоджуюся!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    Клас..... Нажаль, ті, хто їдуть за кордон, повині бути готовими до того , що сімя розпадеться. От у мене коліжанка, жили з чоловіком і дитиною з мамою. Мама ще та собі, ну скажем жити з нею не можливо, вирішив чоловік поїхати за кордон заробляти на квартиру. Поїхав. А жінка мала тут ну дууууууже престижну роботу. Пройшло пів року, і вони каже: я їду до чоловіка, всі думали просто навідати, а вони - ні, я хочу зберегти сімю, батьки їй, як? в тебе така робота, перспектива, ти все втратиш!!!!! А вона - мені до дупи робота і карєра і все інше, я хочу мати сімю!!!!! Мила там 1.5 року посуду, батьки з нею не розмовляли, як це вона таке життя поміняла га гі....., а вона була щаслива, бо вони всі були разом. Зараз вони повернулись, купили хату і живуть помаленьку, щасливі..... І вона ні разу не пошкодувала про свій вибір.... А якби залишилась тут, щоб мала? Навряд би чоловік постив там 8 років
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    І страждають діти...
    Я отут не можу собі дозволити погодитись.
    ЧОловік-теж не коняка!!!!він теж не може пахати як папа карло,він теж людина і теж потребує відпочинку...Якщо обоє небачать виходу-хай обоє і їдуть.Моя подруга-батьки якої розлучились (через те, що то мама паше за кордоном а тато тут пропиває,потім тато поїхав за кордон-і його там побили ігроші забрали)так от подруга з чоловіком (який довгий час до їх знайомства вже був на заробітках) після розписки поїхали туди обоє.Мають міцну сімю всюди разом і за пару років назбирали і на будиночок і обзавівшись дитиною-спокійно живуть тепер в Україні.вона працює в магазині -він різнороб.І їм хватає.Але сімя не постраждала.Бо вони не тикали один одному-чий то обовязок.підійшли до того з головою І вівці цілі і вовки ситі.ВИЙНЯТКИ Є.ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮЮ.не всі сімї розвалюються через ті заробітки але нажаль більшість.
     
    Last edited: Sep 4, 2009
    • Подобається Подобається x 4
  9. Галюся

    Галюся Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    не те що навряд, а сто відсотково, що сім"єю вони б вже не були. можна говорити або гроші або сім"я, а можна мати і гроші і сім"ю. знову ж таки, це ваш приклад підтверджує, що МУДРІСТЬ жінок не має меж)


    так ви все правильно говорите. звичайно ніхто не каже що чоловік це машина для заробляння грошей, і той випадок що ви описали, майже ідеальний. але я кажу про тих чоловіків, які бачачи скруту в сім"ї, відправляють ЖІНКУ на заробітки. не шукають якогось компромісу, типу обом поїхати або якось тут викручуватися, а знаходять легший вихід із ситуації. отут і є помилка цих чоловіків, які потім скаржаться що жінка приїхала чужа або взагалі не приїхала, бо вже нема до кого повертатися.
     
    Last edited: Sep 4, 2009
    • Подобається Подобається x 4
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    Жінка, в даному випадку мати, в першу чергу повина дати дитині любов, підтримку, розуміння. Подивіться кругом на тих дітей, у яких мама чи тато за кордоном - шмати міняються кожного місяця, по барах сидять, пють дорогі напитки іт.д. - бо мама присилає, а потреби щораз зростають. Тих дітей, у яких батьки за кордоном, здалеку видно. Одна знайома моя, в якої мама була 6 років закордоном і приїхала, сказала річ, від якої я впала: мама, а що ти мені в цьому житті дала? Яяяяяяяяяяк так? Мама дає нам життя і для мене цього достатньо, в мене є з ким виговоритись, порадитись і просто поспілкуватись, більше не треба, не хочу, щоб присилала чи давала, я хочу, щоб вона була тут .
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    Але ж у жінки є своя голова на плечах,Галюсю?Жінка ж не бандероль-як це він її відправив???вона сама поїхала...Значить невміла довести що то зле ,або опустила руки бо втомилась боротись...Але товже не закордон винен а скорше сімейна криза і невміння домовитись між собою.
    І це скорше не помилка тих чоловіків а їх життєва позиція.Щоб на них хтось заробляв..
    Розумієш це як якесь замкнене коло...якщо він (вона)заставляє когось десь їхати..то це вже неміцна сімя..і тут скорше всього закордн вже погоди не робить розвал такого шлюбу то радше питання часу аніж відстані.от і все.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    Руками і ногами підтримую Вас, Галюсю....
    Ніхто ж не говорить, про те щоб він "з шиї рвався" і ночами не спав - але копійку до хати приніс..Хоча і такі ситуації є термінові...говориться про те, що чоловік не повинен допустити до того, щоб жінка виїжала закордон чи щось в тому роді, щоб тягнути на собі всю сім`ю!!!!
    Ото ж то....Заміж виходимо для того, щоб все робити разом!!! В купочці!!! :girl_spruce_up:І коли треба бути примхливою, ранимою, хрупкою....а не "тягловою лошаткою"!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    Зараз у мого чоловіка з'явилася можливість поїхати в Чехію на заробітки, але ми вирішили: або разом, або ніхто нікуди не їде (відповідно, ніхто нікуди не їде), хоча гроші зараз ой як потрібні.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Галюся

    Галюся Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    згідна. але ж якось та сім"я жила до того як хтось поїхав за кордон. і якраз отой закордон поставив всі крапки над "і" і показав хто є хто. жінка побачила що вона чудово може заробляти на себе і своїх дітей без допомоги збоку, а чоловік бачить що йому не обов"язково рватися з штанів щоб заробити, жінка чудово з тим справується) і починаються зради, алкоголь і недовіра, що в результаті призводить до розколу в сім"ї. навіть попри кризу, якщо чоловік має голову на печах, він знайде спосіб забезпечити сім"ю, а жінка в цьому може тільки допомогти.

    оце і є життєва позиція. або разом або ніяк. і так має бути. гроші зараз потрібні більшості нашого населення. але всі ми робимо свій вибір, розставляємо пріторитети. для когось важливіша сім"я.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    В житті буває всяке. Іноді трапляється таке, що жінка мусить брати на себе роль чоловіка, якщо їй краще вдається заробляти гроші, то чому б ні? Однак тут є одне велике АЛЕ розміром з доброго слоника - в такому випадку чоловік має взяти на себе роль жінки. І все це повинно обговорюватися заздалегідь.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    І правильно, гроші - справа набувна, а от сімя?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Галюся

    Галюся Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    оце теж ідеальна ситуація) коли люди можуть настільки довіряти одне одному. і таке теж буває і не один випадок, коли жінка за кордоном, чоловік повністю присвячує себе дітям і їх вихованню. але ж це не так часто... нажаль(
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    згідна. в мого колишнього співробітника знайома кілька років тому заробляла в місяць 7000 тільки так, відповідно, в декрет пішов чоловік і приносив дружині на роботу гарячі обіди та синочка на годування :)

    але я проти того, щоб найрідніші люди жили окремо... знаю, що всяке буває, проте, як на мене, гроші того не варті
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    +100.
    Але якщо жінка бачить що її посада і професія (в україні)більш оплачувані ніж чоловікові і вона має можливість працювати і заробляти а не робить того лишень чернз те що вона жінка а він мужик хай заробляє,а потім його пилить що він не несе гроші-то це теж не позиція.
    Взагалі якщо є можливість то заробляти має той в кого це краще виходить.Я б абсолютно не була проти якби чоловік займався дитиною а я працювала б і заробляла б на сімю.Для мене то непринципове питання.Я невважаю себе ані слабшою ані сильнішою-ми рівно бо ми сімя.Якби мені зараз запропонували б роботу з більшою ніж у нього зарплатою-то ми б 100% помінялися б ролями.і ніц в тому небачу злого.АЛЕ ЗАКОРДОН ОКРЕМО-ТЕМО ЗАКРИТА НА 100%
    До речі нещодавно його мама пожартувала що якась дівчинка знайома поїхала на заробітки і суперські заробляє..і жартома сказаал :відправимо нашу Оленочку.Чоловік відразу їй сказав-Не мели дурниць,якщо хоче закордон то лише з нами і виключно на відпочинок!!!Оце і є позиція "сім"ї."
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей

    100% - такого варіанту ніхто не виключав...І як на мене, він також хороший!!!
    Воно має бути якось гармонічно, збалансовано....жінка має доповнювати чоловіка, чоловік жінку....Ну, так вже склалося, що жінка - це оберіг сім`я, мати, порадниця...а чоловік - голова сім`ї, годувальник....
    Може скластися й так, що подружжя "поміняється місцями" і жінка стане годувальником - головне, щоб від цього ніхто не постраждав!!!!
    ...а не...та паше - а той телек дивиться!!!!! Забилам би!!!! на місці!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2