Тему створено для того щоб дізнатися чому ви більше надаєте перевагу штанам чи спідниці і чому. Які фасони любите яку довжину колір і тканину. Чому більше любите одне чи інше або чому однаково
Відповідь: Штани чи спідниця? зараз влітку - тільки спідничка! зимою - штани) спідниці короткі, під спортивний фасон переважно.
Відповідь: Штани чи спідниця? сукенки люблю, це тааак жіночно! Маю сукнеманію, особливо на коктельні. Якось особливо не задумувалася, але маю приблизно 50/50. На теперішній роботі дрескоду немає, то я таскаю джинси переважно, брюки (кежуал) або джинсові спіднички. Джинси люблю скінні або просто вузенькі, а спіднички або коротенькі (в межах пристойного, не пояси ), або олівчиком до коліна (джинс, стрейч-котон), люблю дуже з фасон а-ля ламбада з рюшками Коли роботи багато і намічається шалений день-штани, а коли спокійніше або жарко дуже-спідничка/шорти до коліна (теж вузькі). Колір залежить від пори року. Літні переважно білі, світло-голубий джинс, біло-голубий джинс, рожеві. Зимою-чорні, темно-сині, маю бомбову спідницю-олівець до коліна червоного кольору (але доведеться подружці подарувати, можу втопитися зараз)
Відповідь: Штани чи спідниця? я надаю перевагу джинсам, хоча люблю прямі спідниці, довгі або до коліна (мені такі більше пасують до фігури). маю кілька вечірніх суконь, але не маю куди їх одягати надаю перевагу натуральним тканинам (коли я в синтетиці, з'являється відчуття ніби тіло задихається)
Відповідь: Штани чи спідниця? Я люблю класику, і більшість в моїй одежі займають спіднички та сарафанчики, платтячка, але люблю і надаю перевагу до коліна, бо я не великого зросту, більшість мого гардеробу займають спіднички, але штани також полюбляю, особливо осінюю і зимою ( бо здоров'я важливіше).
Відповідь: Штани чи спідниця? Аналогічно!Страшна прихильниця суконь.Маю багато і різних. А от між штанцями і спідничками якісь парадокс виходить:люблю штани( шорти,бріджики)-а маю їх пару пар,але маю багато спідниць,хоч в них ходжу раз на ..надцять місяцівЯ собі чомусь в спідничках не подобаюсь-або підбирати не вмію,або просто ще не знайшла той "мій"фасон!
Відповідь: Штани чи спідниця? А я взимку переважно джинси ношу, а літом спіднички, шорти, платтячка! Джинси літом - якесь садомазо, навіть коли прохолодно!!!
Відповідь: Штани чи спідниця? Кожного разу йдучі до магазину за спідничкою,вертаюсь з..... джинсами Спіднички абажаю, подобаються різні фасони , знаю що і мені в них гарно, але нащодень всерівно джинси або брючки)Ну а на різні "торжества" обов"язково платтячка
Відповідь: Штани чи спідниця? а я вже два місяці намагаюся собі купити нові штани, замість цього купила спідницю і кілька майок
Відповідь: Штани чи спідниця? А в мене все від настрою залежить. Приблизно однаково ношу штани, капрі, та інші їх різновиди і так само спіднички, платтячка, хоч взимку виключно джинси і штани. А ще знаєте що я помітила деколи хочу одягти спідничку зранку чи плаття а ніжки то не в тому стані ( депіпіляції потребуть а звечора не зробила) тут і виручають штани або джинси.
Відповідь: Штани чи спідниця? до недавна тільки штани. форма ніг не сприяє спідницям, та й терпіти не можу голити. але останнім часом придбала кілька довгих спідниць, і волію їх, аніж штани
Відповідь: Штани чи спідниця? Спідниці,чомусь,ніколи не були у мене в фаворі. Тренування,змагання практично весь гардероб звели до штанів,капрі,шортів і спорт. стилю.Спіднички і платтячка можна на пальцях перерахувати Але жінки у спідничках і платтях мені дууууууже подобаються
Відповідь: Штани чи спідниця? Я обожнюю сукні та спідниці, штанів у мене лише кілька штук, шортів - також. У спідницях та сукнях я почуваюся найкомфортніше. Єдине, що часом буваю дуже лінива й тоді виходить отаке:
Відповідь: Штани чи спідниця? Я дуже люблю сукні і спідниці, але не довше чим за коліно.Штани ношу лише холодними зимами, в теплу пору року майже не одягаю.
Відповідь: Штани чи спідниця? От і мені подобаються, але в моїй шафі нема жодного плаття чи спідниці. Колись були, але то в минулому столітті. Я себе некомфортно почуваю в них. Таке враження, що забула щось вдягти. Це не мій стиль, хоча з ногами все ОК. Надаю перевагу бріджам, капрікам, шортам, ну і джинсам. Класичні штани мені вже набридли, бо просто набрид мені такий мій образ. Але тема надала інформацію для роздумів. Таки собі треба буде купити спідницю, трохи шокувати колєг. Але лиш одну . О! Ще трохи додам. Подивилася щойно фото Зірниці, от у мене такий стиль, як в неї на тих фотографіях. І улюблене поєднання білого низу з яскравим кольоровим верхом.
Відповідь: Штани чи спідниця? Лєнка, не тринди, шо це ти не вмієш підбирати? ти все дуже файно виглядаєш!!!!!!!!!!! Писи. Одинаково люблю шо те шо, але якщо чесно то маю пунктик конкретний на джинсових речах, того певно найчастіше ношу джинси
Відповідь: Штани чи спідниця? ну от всі пишуть ,що люблять спідниці і сукні, а перевага за джинсами. мабуть тому, що практичніші! я теж люблю спідниці, і досить їх маю, але не так часто ношу... як згадаю, скільки копронових колготів пішли в смітник за часів навчання, то аж страшно стає! а на коку суму, навіть рахувати боюсь!
Відповідь: Штани чи спідниця? взимку виключно спідниці і суконки - бо ношу шубу і замшеві чоботи, або дублянку, або чоботи з опушками, що не передбачають одягання штанів а джинси з шубою як бачу то мене аж перевертає... на літо теж одні спідниці... штанів не має жодних тіко 2 пари джинсів і купу з кишеньками спортових таких. для мене штани - то тільки на вихідні - базари, магазини, парки, пікніки.... на будні то нєє, тіко спідниці і плаття. тепер тягне на блюзки, які колись оминала взагалі. ну й певно куплю для разнобразія 1 класичні штани, якщо найду