Відповідь: Домашні поради Дівчатка допоможіть будь-ласка порадою!!! Чим можна відчистити праску,бо поки мене не було дома "хтось"(тепер це вже дуже велика таємниця),щось гладив і на утюг поналипало шось,сама незнаю шо то треба було так спалити...Але це не основне ,основне то що я тепер немаю чим гладити,або прийдеться гладити все через шматочку,але воно смердить
Відповідь: Домашні поради Содою. Вологу ганчірку вмочуєте в соду і трете. Потім від соди легенько протираєте ганчіркою.
Відповідь: Домашні поради В магазинах побутової хімії є спеціальні олівці для чищення прасок, то треба гарячу праску пошурати тим олівцем, тоді чистою шматкою протерти і буде як нова.
Відповідь: Домашні поради Дівчатка дуже дякую,усім хто відгукнувся,як відчищчу то дам знати чим,бо я ніколи раніше з такою прорблемою нестикалась і тому немала ні найменшого поняття що з тим робити...
Відповідь: Домашні поради Відчистила звичайним спиртом,просто взяла на шматочку і навіть не розігрітий утюг просто трошки потерла і - вуаля!!!Як новенький Дякую усім !!!
Відповідь: Домашні поради ні, знаєте що - просто не набирайте в ванну води - ну щоб вразі води небуде, то буду мати ванну з водою. Тоді чіпляєтьсяіржавий осад ізубами не відідреш. У мами така історія вічно була. тепер ми розумні дівчата з мамою у свої нові ванни не набираємо воду (окрім купання) і тттт 2 роки чистота. Я навіть після купання просто щіточкою без нічого пошураю коли вода витікає і душом змиваю.Ванна біленька. А якщо хочете мати воду прозапас на день - набирайте в таз і ставте його у ванну. Мо бабуля так робить.
Відповідь: Домашні поради Дівчатка, підкажіть, як можна "відреставрувати" потерту дублянку - її треба нести в чистку чи на покраску?
Відповідь: Домашні поради Берём FAIRE, который для мытья посуды. Наливаем (не разбавляя) в маленькую кастрюльку (ковшик). Совсем немного наливаем, на 1 - 1,5 см. Ставим на плиту и ждём когда начнёт закипать. Снимаем с огня. Складываем в ковшик всё имеющееся золото. Оставляем минут на 20. То, что не растворится промываем под проточной водой. Выкладываем на полотенце для просушки. От полученного эффекта просто обалдеете. Гарантирую.
Відповідь: Домашні поради а хто підкаже чим краще килим відчистити? явних плям немає..... але є загальна затоптаність у звяіку ж чим килим виглядає темніше (брудніше) ніж в тих місцях де по ньому не топтались. Килим однотонний, кавовий, ковролін в общем. Якось пробувала ванішем.... але щось не вдалось, чи може щось не так робила.
Відповідь: Домашні поради Я килим чистила піною з балончика, подібного як лак для волосся (то був не Ваніш, от не памятаю, як називався, теж рожевого кольору, купляла в Арсені). Відчистило, килим став яскравіший. Ще читала, рекомендують сіль повтирати в килим руками, а потім то все витягнути порохотягом. Сама так не пробувала.
Відповідь: Домашні поради Примудрилася синтетичну хустинку пропрасувати:confused: - прилипла до желізка майже намертво (Мулінекс, здається з керамічною підошвою), тепер без сліз дивитись в ту сторону не можу, а ще купу малечі перепрасувати треба. Порадьте, будь-ласа, чим ту біду відчистити???
Відповідь: Домашні поради раніше праски чистили на гарячу -сілью,але керамічну напевно можна поцарапати ( хіба мілкою сілью),або холодну праску спробуйте чимось на спирту,має зняти.
Відповідь: Домашні поради Ратуйте! Мурахи захватили мою кухню! Все солодке(печиво ,цукерки ,цукор,всі фрукти) мусим тримати в холодильнику. Горня після чай чи кави одразу мус мити,бо як лишиш хоч на пів години то вони його так обліплять ... Процедури які не допомогли-сипали сіль по кутах, пшикали містером мускулом по кутах- нічого не допомагає!
Відповідь: Домашні поради Нікуся, у моєї мамулі теж була ця проблема - вона купувала якийсь олівець (на Краківському) і обмазувала всі входи-виходи, вентиляцію, дверцята шафок, по краю стола і та з місяць, то позбулась мурашок. Як бачитиму сьогодні-завтра, то перепитаю який конкретно засіб вона використовувала
Відповідь: Домашні поради хочу вас заспокоїти їх позбутися не можливо. Вони в нас є вже кілька років і вивести нічим не вдалось. Пробували все: олівці, креми, пшикалки, гелі, дифлофоси і ін. настільки звикли, що навчились з ними жити. Хліб - тільки в холодильник. Печиво, яйця, торти, і т.д. і т.п. ніколи не залишається без уваги, все ховається. Хоча......., Після ремонтувони пропали десь на 4 міс., а потім прийшли знов. У нас в будинку всі сусіди їх мають і всі на них жаліються і я кілька разів пропонувала, що потрібно в один день всім відразу попшикати і намастити "зброєю" проти них. Всі покивали головою, так-так треба але конкретно ніхто нічого не сказав. Ми вже до них привикли, як до рідних. Якщо хтось порадить, як дійсно їх перемогти, я була б дуже щаслива