Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Мова не про те щоб своїх ігнорувати, а чужих кликати батьками. Мала на увазі що коли немає батьківської турботи з дитинства (сиротинці), коли батьки померли, то комусь буде дуже приємно мати підтримку хай не від рідних батьків. Ще раз повторюсь, що це не зрада. Все залежить від ситуації, моя б свекруха ображалась якби я її кликала по імені чи ще якось, а хтось навпаки так і хоче. На рахунок хто має бути розумнішим невістка чи свекруха, то моє переконання є таке, що свекруха не повинна пхатися коли її дитині добре навіть і з невісткою яка їй не подобається. Для батьків основне щоб дітям було добре, щоб їхня сімя була дружня, тоді й батькам буде допомога на старість.
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Ми якось спокійно до того ставимось,я кличу його батьків або на ви ,або по імені і по батькові,він моїх так само,і якось ця тема ніколи не піднімалась ні з його сторони ні з моєї,ні зі сторони батьків- думаю що це всіх цілком влаштовує!
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Це якщо йдуть жити до неї. А взагалі стосунки мають будувати двоє людей. Але на більші компроміси все одно молодший буде йти, а не старший. Може, я ідеалізую невісток, але мені здається, що саме вони би мали бути мудріші, поступливіші... Може, самовпевнено, але я навряд чи забуду. Я дуже добре пам*ятаю своє дитинство наприклад, що дозволяє розуміти свою дитину, думаю й те, як то бути невісткою, теж запам*ятаю. Зрештою, я маю антиприклад. То дивлюся на ту старшу невістку й не розумію, де її розум. Свекруха в нас одна, вони також за кордоном живуть, а стосунки й поведінка - кардинально відмінні. От звідти й мої висновки, бо власне свекруха все робить з любов*ю (може, не завжди коректно, але вкладає любов у свої дії та слова), а там - стіна. А сенс? І от якщо невістка впреться рогом (не свекруха), то все, відносинам торба. Деякі мами дають життя, а потому викидають його на смітник (у кращому випадку), а деякі просто зрікаються... Та йой, мало хіба різних прикладів у житті?? Он моя родичка рідного тата знати не хоче, й каже "тату" до вітчима та до свекра, бо вони їй дійсно як тати. Не щоб вам закинути. Я чоловікових батьків 4 роки до одруження кликала пан і пані, а потім перемкнулася (хоч і не надто легко далося) на "тато" й "мама". І коли про них говорю, то дуже часто говорю ще по-старому, але до них звертаюся лише так, як вони просили.
Коли звертаюсь безпосередньо до них - то Ім"я-по-батькові та тьотя Тоня (батько чоловіка одружений другий раз). В розмові з чоловіком: твоя мама / твій тато або прото "ті мамі/татові дзвонив?". Свекруху позаочі "свекруха", або "та жінка" (ну не рідна вона мені!!!!!!!! і не вона мого чоловіка виховувала, вона над старшим сином носилася, який її потім з дому вигнав, от вона до молодшого і прибігла і міски йому колупає) Свекр в нас Сергій Іванович. Так до нього навіть його дружина звертається :xaxa: і його друзі, але якщо він попросить, із задоволенням назву його татом. ну люблю я його дуже (і мого чоловіка виховував саме тато і його мама-бабуся, і схожий мій чоловік, слава Богу, на тата, а не на пришелепкувату свекруху). Коли я дізналася, что батьки чоловіка розлучені і "батько пішов з родини" мені так дивно було. а потім я дізналась, що батько пішов коли молодший син закінчив інститут і пішов працювати, тобто став на ноги. потім я познайомилась з мабутньою свекрухою.... потім зі свекром і його дружиною, і зрозуміла, чому батько пішов... Але то я вже в ОФФтоп полізла...:confused: Мудрішіим і поступливішим можна бути тоді, коли інший хочаб намагається думати і теж йти на поступки, а не ставить ультиатуми, а потім ображатися, що на ультиматуми ніхто не реагує і не хоче з нею спілкуватись....
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Може справа якраз у тому, що вони про то не говорять. А я теоретично хочу їх назвати "мама" і "тато", але поки складно, поки дійшла до того, що при них кажу "мама /тато казали". Напевно, справа таки в тому, що ми бачимось пару разів на рік, а ми одружені тільки майже два роки. (шось таке понаписувала)
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? У мене така сама проблема уже 3 роки "Викаю" вже б пасувало якось звертатися. "Мамо" сказати язик не повертається,хоча люди дуже хороші і добрі, на ім"я по-батькові - як до викладачки. НЕЗНАЮ!!!
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Я теж звертаюсь по імені і по-батькові - як тут уже писали, сказати "мама", "тато" язик чомусь не повертається...
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Я звертаюсь "мама" і "тато". Спочатку думала, що буде важко так звертатись до чужих людей, але потім звикла. І бачу як приємно моїм батькам, коли чоловік звертається до них "мама" і "тато".
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Звертаюся на ім"я по-батькові, з випучуванням очей і завмиранням в голосі від важливості моменту)))))) Ніколи б не зверталася до батьків чоловіка "мама-тато".
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Я звертаюсь просто на "ви". Так само і мій чоловік до моїх батьків. Мама чи тато не називаю, тому що для мене мама і тато - це мої батьки, а говорити так, щоб їм було приємно, якось не по-собі.
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Також на Ви,але коли мені треба по телефону до них щось сказати,то мама чи тато вимовляю дуже скоренько,буває говорю Вони. Мій муж тоже на Ви до моїх,ми цю тему з ним якось не обговорювали,по-моєму для нього його батьки це його ,а мої це мої,а для мене якось не принципово,хоча язик не повертається сказати до свекрухи мама(вона у мене дуже специфічна жінка),а от до свекра легше при нагоді вимовити тато. А тепер стало ще легше-бабуся і дідусь))))
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Я також частіше на Ви але буває що до мами скажу мама,чоловік тільки на Ви.
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Як на мене, традиція говорити мама-тато потрохи відживає своє. Адже вона зародилась дуже давно і була актуальною, коли чоловік приводив дружину до своєї хати, де вже жили його батьки і весь побут крутився під одним дахом. В умовах же міста, значних віддалей і мабуть дещо іншій психології ми вже зовсім по іншому сприймаємо необхідність називати чужих людей (чи нехай трохи знайомих) таким словом, як батьки.
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? тільки мама-тато з обох боків. Навіть поза очі ніколи не вживаємо свекруха-теща. Якщо треба диференціювати, котра мама, то "Богданова мама", "Улянчина мама". Так було в моїй родині, і чоловік це радо прийняв.
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Я називаю чоловікових батьків "мамою" і "татом". Не буду говорити, що вони на це заслуговують, бо не така я вже й пані, щоб вони щось у мене заслуговували. Вони просто дуже достойні гарні люди, які ставляться до мене, як до рідної. Так і я їх сприймаю - як рідних людей. У розмові моя рідна мама - то "мама", тато - "тато", а чоловікова мама - то "наша мама", або "друга мама" (аналогічно зі свекром). Хоча, зізнаюся чесно, спершу зверталася до батьків "ЧУЙТЕ" (як у селі ))))))))))) Чоловік мою маму називає "мамою" і тата "татом".
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Мій чоловік називає мама і тато. Я ..по імені ,побатькові. Тато чи мама...називати чужих людей..беее. Назвати от так просто..мама..мама...тато...тато....мені смішно стає,вони цього не заслуговують. Хоча бувають винятки,і я їй щиро завидую!
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? А я називаю тільки на ім'я (повне), звертаюсь завжди на "Ви". А то поки ім'я і по-батькові вимовиш, то забудеш, що сказати хотіла
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? Я завжди кажу пані і імя, ну і звісно на Ви.. А зяті моєї бабці бабцю мамою називають.. Я думаю, що мені було б приємно, якби мені дозволили себе батьки чоловіка мамою і татом називати... Може це ще через відсутність власних батьків...
Відповідь: Як ви звертаєтеся до батьків чоловіка? НЕ ПОГОДЖУЮСЬ!!! "Чужих людей" ?! Після одруження чоловік і дружина стають одним цілим, одним тілом ....одже і батьки в них "одні на двох" Я кличу батьків чоловіка -мама і тато, навіть в присутності рідного батька, кличу його "тато"....це збиває їх обох з пантелику Мій батько мого мужа називає сином А мій муж трохи тормезе в тому плані ... каже до нього "ви" , але надіюсь це тимчасово...