Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... Я теж шалена кавоманка!!!:xaxa::xaxa::xaxa: Обожнюю каву. Багато про неї знаю. Дома у мене стоїть кавова машина + професійний капучінатор. А ще у мене дві глиняні турочки, одна мідна, макінетка- італійська, макінетка-закарпатська, все робоче, з кожного виходить зомсім інша кава, звичайно найкраща це еспресо. Перепила цілу купу різних кавових сортів, куплених і в спеціалізованих магазинах, привезених з-за кордону, смакота!!! Пила каву, подруга з Німечини подарувала, арабіку Ямайка Блу Маунтін- це ексклюзивний сорт кави, а також Копі Лювак Індонезія це така, що її з*їдають звірятка, а потім зрозуміло що...:xaxa: Про ці сорти можна прочитати на http://chaicoff.com.ua/e-store/cofee_catalog/videnskaya/catalog Кава - це, як особливий світ, цікавий, захоплюючий, але все в міру.:rolleyes: В день випиваю небільше 3-4 чашок кави, а можу і одну. Нелюблю розчинної кави, у будь яких варіаціях, вважаю її сурогатом.:feminist: Чай теж п*ю різний, чорний, зелений, травичку, все по черзі.:xaxa:
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... Магазин називається чи то Чайна країна чи Світ чаю.Вони є у Вамі біля Південного на 2 поверсі,на Шуварі у Вікотеку, в Арсені на Науковій і на Червоної Калини.Кожного дня на якийсь вид чаю є скидка.Півроку тому по скидці 50 грам чаю коштувало 8 гривень.На Привокзальному базарі продають по 50 грам також дешевше,але там нема всіх видів.
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... Чай купую в світі чаю(Дім чаю) на Південному або в Магнусі, і ще пару точок знаю по Львову то як проходжу десь поряд - купую чай дня, 9грн/50гр, але моїх улюблених сортів(білий, саусеп, "зелена мавпа" "Імператорськи", мате) ніколи не буває в чаю дня, :no: Я ще згадала дуже люблю ройбуш, от зранку у мене був ройбуш а зараз кавусю хлепчу:xaxa:
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... а я на ройбуш перехожу ввечері, бо він без кофеїну... люблю чаї дуже різні... навіть такі, що дуже корисні, але не дуже смачні хлебчу:xaxa: і получаю задоволення.. не знаю, напевно від користі... але деколи хочеться просто смачного, цікавого, оригінального.... з тих, що пю зараз - лапачо, жовтий чай, пе-ер, мята
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... Ми з чоловіком і каво-, і чайомани, по капучіно тільки я виступаю, і то тільки по такому, з апарату, або в світі кави, або на південному в одній точці. Каву п'ємо запарну, в переважній більшості PauligGold Espresso, часом буває купує якусь мелену мішанку вагову, таку щоб була з кислинкою (типу як "дика вишня"...). Мій чоловік ще полюбляє до кави кориці трошки всипати. І споживаємо ми кавцю без цукру. Дуже люблю до кави мати горішки, якесь домашнє печиво, або чорний шоколад, або просто морозиво. До речі (оффт) саме через каву побігла в аптеку по тест на вагітність - ото з 6-го класу практично щоранку кава - а тут два дні підряд чогось ще добре не ковтнула, як ... ну і тепер така-от радість - :connie: А чай - то взагалі окрема тема. У нас є запарничок на чай на 1 л, на 0,5л і на 0.3 л. В пакетиках чай п'ємо рідко, здебільшого запарюємо. Мої улюблені чаї - це бризки шампанського і карпатський трав'яний (такий як в Цукерні)... Ото поїдемо в Карпати в літі і десь в серпні знову придбаємо такий чайок-суміш. Сама я на травах не дуже розуміюсь, тому не збираю. Трохи засушую м'яти, але м'ята до чаю мені набагато смачніша свіжа. Чай з м'яти теж полюбляю. Свіжу м'яту ми ще даємо до морозива - теж дуже смачно.
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... Якщо не помиляюся то в "Магнусі" теж постійно є акції на чай (9 грн.)?
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... Однаково люблю і чай і каву.З чаїв купую "Силуєт" або "Фітнес",бо вони з лимонником.Ще люблю купити звимчайний зелений чай і травяну суміш,і це все разом змішати. Добре,що багато родичів і знайомих за кордином, тому каву переважно п"ю італійську або іспанську.
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... А я просто люблю каву. З дому чаю, з-за кордону чи звичайну "Галку". П"ю її просто залиту окропом і відтиснуту френчпресом, а коли заливаю даю трішки меду і кориці.
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... Сьогодні собі купила новенький чайок Тоффі, практично такий самісінький як Чарівна країна (нажаль зняли з виробництва). Сижу попиваю ....смакотища!!!
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... а я розпробувала чай ТЕСС-видно,що не ароматизований,а з усілякими там листочками-квіточками і коштує недорого
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... А я кавоман і сестриня моє теж . Вдома маємо кавомашину Seacco (здається так), яка в тому числі робить капучіно, запаси кави постійно повнюєм, коли буваємо у Львові (Світ кави, любимо Ірланд. віскі). Якшо хороша кава-то не відрізниш від кави у хорошій кав"ярні. А чайок полюбляю м"ята-ромашка (бажано самому збирати, а якшо ні-то можна купити і в аптеці). Ще колись прикол мала з тим чайочком-принесла цю суміш (1:1) на роботу попивати і пригостила співробітників, а їм ніяк голову не вкладалося, нащо такі доргі чаї (так їм здалося) на роботу приностити, а коли взнали, шо то все з аптеки-довго сміялися.
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... А мені чомусь здалось, що з ароматичними домішками, я пила чорний шипшина з яблуком, яблуком дуже сильно пахло і неприродньо, може то я так втрапила
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... я взагалі помішана а всяких корисних чаях... навіть більше люблю їх купувати ніж пити :D поділіться інфо з таким чайо-шопоголіком як я - де хто купляє корисні чайчики...???
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... Я теж зара п"ю чай ТЕСС, зелений з лаймом. Смачнющий. А корисні чаї з усякими травками є в павільйончиках, де мелють каву. Я купляю в "Кава Кальді". там на баночках ще й понаписувано, на що той чай помагає, і рекомендації. А каву тепер тільки там і беру, кожен раз щось інше змішую . Пахне зовсім не так. як магазинна мелена.
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... На гуртовому "Шуварі", Чукаріна 6, і на ринку "Народний" на Санті-Барбарі. То все Сихів. Якщо берете щотижня (хоч на 10 грн.), то дають картку постійного клієнта, 5% знижки на каву, і 10 - на чай.
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... Маруся-мама знайшла по пошуку цей Ваш допис: прошу рецепт шоколаду (гарячого і звичайного), Ваші рецепти це щось мням мням
Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно... І мені дуже подобається зелений Тесс з лаймом, тай чорний з шипшиною теж нічого.