Відповідь: Все про хрещення Я також не дуже в таких питаннях, але можу сказати, що вивід дають для того, аби і жінка і дитина могли приходити до церкви. Тобто в жінки все "стає на свої місця" і вона стає звичайною жінкою, а дитина разом з мамою, там читається якась молитва типу "дозволити заходити до церкви" тим хто дитину зачав в грісі, і дитині, що народилась в грісі, в болях і муках. Але по-моєму, до вінчання тут немає нічого. Хоча це і справді треба уточнювати зі священиком.
Я якраз хотіла себе поправити! Це вина священника, він не мав першим ділом Вас про це запитати. Я власне раз тому і стала хресною, бо інша хресна була розведена. Зато моя похресниця тепер має аж дві хресні!!!
Відповідь: Все про хрещення Вибачайте, що великими літерами, але то вже мене злостити починає. ОДРУЖЕНА ПАРА МОЖЕ БУТИ ЗА ХРЕСНИХ ОДНІЙ ДИТИНІ! Якщо вони в сепарації, то і так є подружжям. Якщо вони живуть з іншими, на віру, тоді тільки не можуть. Але стосується усіх, хто живе з кимось "на віру". То якийсь атас із тими порядками. Я вже церковні канони щодо подружжя й хрещення напам*ять вивчила. Скоро буду параграфи вже пам*ятати, не лише зміст. За решту вже відповіли. Дитину можна хрестити в будь-якому разі, але мама має обов*язок не чинити перешкод хресним у вихованні дитини в християнстві.
Відповідь: Все про хрещення Таке можливе, але в нас такого не практикують. Так пояснив мійчоловік. Так, але хресні часто про це забувають. І це все, що писалося це до хресних батьків такі вимоги.
Вивід читається на очищення жінки, а не на те, аби в неї все стало на місця. Просто жиди вважають жінку, яка кровоточить, нечистою. Поруч є тема про це, почитайте. І молитви читають на те, аби очистити її та всіх, кого вона торкалася. Як на мене, то вже давно себе віджило й залишається як мертва традиція, що крім усього багатьом незрозуміла, бо логічні її підстави зникли із виникненням засобів гігієни, на зразов тампонів та прокладок. Не має значення практикують чи ні. Суть у тому, що в канонах такої перешкоди НЕМА, тобто це перешкодою НЕ Є. Ваш чоловік канонік? Бо раз ви вже підпираєтеся авторитетом чоловіка, то хоч скажіть, хто він. А хресні в нас - то взагалі "про форма", бо ніхто їм пхатися у виховання дитини не дає. І взагалі хресні лише для подарунків зазвичай, і вибирають їх за відповідними критеріями, на жаль, також. Це не поголовно, але є таке явище.
Відповідь: Все про хрещення Мій також. Але канони я краще за нього вивчила. Нещодавно мали схожу суперечку, почав теж казати, що одруженій парі не можна. Показала канон і там сказано, що споріднюються хресні батьки з батьками похресника та з самим похресником/цею, а між собою - ні. Вони ж на різних галузях вчаться: хто бібліст, хто догматик, хто пасторалкою більше займався, хто моральним, а каноністів не так багато, бо то нудна наука доволі.
Я даю мого старшого хресна моя рідна сестра і живемо ми в одній хаті. Обов"язки хресної виконує, ходить з малим до церкви і до причастя. Бо мені з двома "такими великими чемними" дуже тяжко на службі. Це точно!!! І кожен по різному розуміє!!! На разі я вчуся в чоловіка, він мені перед тим все пояснює. Він не так давно вчився і до всього дуже доточний.
Відповідь: Все про хрещення Ви молодець! А наші хресні... мама - у Заліщиках, тато - у Львові. За хресну моя двоюрідна сестра. І хоч я її дуже люблю, й вона у мене єдина й найкраща, я не хотіла, аби хресною була вона, бо то задалеко. І мій Дарко її бачив усього кілька разів за своє життя. І коли ми у Львові були, то вона не приїхала, бо не змогла. І я вкотре пошкодувала, що піддалася на наполягання мами, бабці, тата, що от лише вона має бути, бо "то не пасує". І вкотре переконалася, що "оте не пасує" до християнства ніякого відношення не має, то все людські глупоти. І хоч усі наші близькі родичі були проти Даркового хресного, то я рада, що саме він у нас, бо він у перший же вечір, коли ми до Львова приїхали, відмінив усі свої плани й приїхав із похресником побавитися. Без подарунків матеріяльних, але з обіймами, поцілунками та купою щастя й радості. Так воно й має бути!
Відповідь: Все про хрещення Ми вибирали хресних самі, я - хресну, а чоловік - хресного. В нас були головні критерії, щоб людина була добра!!!
Що саме по-різному розуміє? Науки мають в принципі одну суть. Хоча я би в ті всі христології, сотеріології тощо не влізала. Мені простіше, можу збирати вершки тих знань, що чоловік має. А можу й більше щось дослідити, бо одна голова й так усього не вмістить. Головне, що він не все знає, але знає, де шукати. Ну от хресного ми теж самі. А хресну... моя найкраща коліжанка протестантка. І хоч як я переконувала, що вона глибока християнка, то не дозволили. То з того суму я вже не мала сили боротися за іншу кандидатуру. А тепер ми тут, і то все якось значення поволі втратило.
Відповідь: Все про хрещення Я не чіпаюся. По-вашому, народження дитини щось зрушує з місця? Переставляє з ніг на голову? Робить жінку якоюсь не такою, що її треба повертати до "звичайності"?
Відповідь: Все про хрещення У нас в містечку саме так і пояснюють, щоб жінка стала "нормальною" їй треба дати вивід, бо вона "грішна", зачала у гріху, у гріху родила, а священник їїї очистить. А ще мені цікаво чи можна хрестити дитину іменем, якого немає у церковній книзі?
Відповідь: Все про хрещення Якщо не помиляюся то тоді батьки беруть два імені. В мого чоловіка племінницю так хрестили, Звати Діана, а друге ім'я дали Олена
Та пояснюють, як вміють... А чоловікові виводу нема. От... Не знаю, як у кого, а на мене після пологів ніби світло зійшло. Було враження, що я висповідалася, запричащалася й на небі опинилася... І виводу мені не робили. Не в Православній Церкві. Там вас і не запричащають, якщо ім*я не церковне. В інших - це ніби не проблема. Мого імені в календарі нема, другого імені не маю. Мені видається, що це більше мода, ніж вихід із ситуації. Хоча за кордоном кожен має два імені, у бланках для цього навіть окреме поле є.
Відповідь: Все про хрещення може дурнувате питання, але воно мене трохи мучить. чи можна поміняти когось з хрещених батьків??
Відповідь: Все про хрещення думаю ні. а мене мучить чи можуть православні бути хресними греко-католиків і навпаки?
Відповідь: Все про хрещення оооооо, була така тема в нас. коли хотіли брати шлюб в церкві юра, то була вимога, щоб ми обидвоє були греко-каттоликами, і щоб дітей прийшли хрестити тільки до їхньої церкви, і хресні були теж греко-католиками. і мене тоді це обурило, бо ми тільки шлюб хотіли взяти, а нам відразу таку низку вимог хоч скільки разів я була хресною, то ніколи не питали чи я греко-католик, чи православна
Відповідь: Все про хрещення Скажіть будь ласка, чи може бути хресна вагітною? чула що не дозволяють в церквях, але точно не знаю.