Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Різниця в часі не така велика проблема, порівняно зі зміною клімату. Якщо до різниці часу я за місяць-два звикла, то до клімату - досі ніяк.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Мені десь тиждень на адаптацію треба як до Львова приїжджаю, а перший тиждень - то капець. Буджусь 3-4 ночі, заснути не можу, ще й голодна. Повзу на кухню з книжкою, чекаю, коли всі повстають. Зато десь коло 12 дня лягаю спати. Як вертаюсь назад, то проблем не маю.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Лілю, а мене ще цікавить коли особисто Ви спите? мені здається, що я бачу від Вас дописи майже у всі години!!яка різниця в часі між Львовом і Вашим містом??
Я сплю під 23.30 чи півночі (часом 1-3 ранку, якщо вишиванням захоплюся й не помічу години) до 6.45 ранку. Але ще відсипаюся раз на якийсь час під час вихідних. У суботу чи в неділю, коли хлопці дадуть. Мене постійно видно на посиденьках, бо я тут протягом робочого часу. Запарки рідко бувають. Зазвичай встигаю і працювати, й тут жити. Коли я вдома, то мене тут видно все одно, бо я завжди лишаю компутер на роботі ввімкненим, а на ньому різні програмки й у тому числі бравзер з однієї сторінкою посиденьок відкритою. Із дому зазираю рідко, хіба поки Роман Даркові казку читає чи поки вони миються перед сном. Він в Оттаві просто жахливий. Узимку дуже зимно буває, пригадую зиму, коли два дні було -41 надворі. Снігу минулої зими було майже 4 метри за зиму. І триває вона тут 4 місяці - увесь цей час лежить сніг і землі не видно. Літо ще гірше за зиму, бо вологість дихати не дає, і пережити липень - це великий подвиг. Духота виснажує шалено! Навіть мій Дарко іноді відмовляється йти надвір гуляти. То все вологість Оттавська! Тут навіть вислів є: гіршим за Оттавську зиму може бути лише Оттавське літо.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... :D:D:DОй!!ви мене випередили тим дописом..я теж хтіла дописати,що коли не зайду то змінюються всі крім Лілі.Мені теж здалось що вона цілодобово на сайті є!!!! Мені так соромно зізнатись:shy:..але я думала що в вас там постійне літо..:shy:.ото думаю везе людям..а виходить що:eek: ....пятірка з географії в мене не заслужена:D:D!
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Так я ж не в Штатах, а в Канаді. Тут буває і дуже зимно взимку, і дико гаряче влітку. Весна тут не існує, а бабине літо - рідкісне явище... Отако. От Марії теж весело. Їй без кондиціонера взагалі не прожити... А я цілодобово онлайн не є. То бравзер є, замість мене.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Це в мене майже постійне літо. Пережити техаські липень і серпень зовсім нелегко. В тіньочку до +40 доходить легко. І зима тут не подарунок. Температура змінюється цілий час, бувають стрибки з +25 до +2 і назад до +25 протягом одного тижня. Атмосферний тиск так само скаче як дурний. Зато ранні осінь і весна - кайфові. Тепло, ще не жарко, краса.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... У нас така погода як в Одесі, приблизно. Коли жили в Нью Йорку то там присутні постійні протяги, бо місто так збудоване що вулиці відкриті від одної річки до іншої. Зимою вітер проймає наскрізь що не зігрієшся а літом така вологість що «не знаєш куда сєбя спрятивать». Зима як яка але в основному не дуже сніжна але холодна і вітряна. Весни нема, тримається холод до середини квітня а тоді вдаряє жара +27. Літо дуже вологе і гаряче. Температура спокійно досягає +35 а ще додати до того вологість, то неприємно. Без конденціонера на вулиці не побудеш. Зате осінь тут гарна і довга. Бабине літо таке гарне. А коли починається так званий фолієдж, тобто час коли листя на деревах змінюють свій колір, то це просто мило їхати. Всі люди виїжджають за місто аби милуватись фарбами лісу і роблять купу знимок. В нас гарне розположення бо 1.5 години їзди до гір і так само до побережжя океану, пляж. А також в нашому штаті є дуже багато озер. Чи мені зайняло довго привикнути до зміни часу/клімату? Ні. Не памітаю. Молоде було, зелене. Де мені там був клімат в голові
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... І то в цілій Канаді такий клімат? Я думала лише десь поближче до океану така вологість... Скажіть, а як з прибиранням снігу, наприклад, на вулицях, на подвір"ї? Це ж якщо снігу навалить 4 метри, то треба добре "пошуфлювати"?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... За раз 4 метри не падає. Я там написала, що за зиму. Клімат, що я описала, оттавський. Багато людей відси виїжджають деінде, бо тут витримати не можуть. У тому ж Торонто вже краще набагато. Найбільше за раз може бути 50-70 см. Прибирають великі вулиці оперативно, вночі. З меншими важче. Люди навколо хат прибирають самі, складають сніг або в спеціяльних приміщеннях біля хати, або на травниках навколо хати. За викидання снігу на вулицю - штраф 175-250 доларів. За вивезення снігу з подвір*я теж треба гроші платити, але не пригадаю скільки. Отакі порядки.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Наше місто пурядне і прибирають навіть наш закавулок, але не зразу. У них положення що чекається поки сніг перестане падати і аж тоді буде їхати машина прибиральна. Якщо сніг буде падати вночі, то вночі прибирають щоб зранку люди вже могли їхати на роботу. В нас за раз може випасти спокійно до метру снігу, але це в залежності від зими. Коло хати ви прибираєте як хочете, це ваша справа. Хочете махайте лопатою а хочете купіть собі машину сніго-розчищувальну і вперед. Машина дуже добре прибирає але коштує дорого дотягує до 900 долларів. Але її варто купити, бо лопатою і справді дуже не намахаєшся. У нас переважно сніг прибирає чоловік але ось минулого року то кликала племінника бо чоловік хворіє, хворіє і хворіє. А як не хворіє то працює. Доречі в нас нема штрафу за неприбраний сніг на подвір*ї. Але в великих містах таких як Нью Йорк штрафи є, бо якщо хтось буде йти і впаде коло вашого будинку через неприбраний сніг або лід, що утворився після того як сніг розтанув і вхопив мороз, для прикладу, то людина яка впала буде вас судити на велику суму грошей в залежності від ушкоджень яких зазнала. За зламану руку можуть витягти мілліон долларів спокійно.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Вітаю, дівчата! Така тема і мене зачепила. Бо 17 років ( буде 22 вересня) проживання в Америці вже зробили і мене патріоткою цієї країни, якщо не сказати, що я її люблю вже так само, як і Україну. Отже висловлювання. такого змісту і мене зачіпають за живе. Почну з того, що тупі не американці, а люди, які таке повторюють за іншими тупими людьми. І фест-фуд жеруть не всі американці, а сама, в основному, найнижча частина населення, яка і тут є, бо Америка ще не рай і тут є багато лінивих людей, як і всюди у світі. А про 11 вересня, то я би хотіла запитати tslezinska, чи вона така експертка, пророк, чи екстрасенс, що вона знає до деталей, як все було. І взагалі мене дивують люди, які тут ніколи не жили, навіть не були, чи краєм ока не бачили Америки, а плетуть різні нісенітниці про Америку. Менше ЗМІ треба слухати. Особливо російських. Хоча й українські не кращі. І це при тому, що Америка стільки допомогла Україні і допомагає.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... tslezinska, мабуть з когорти тих, хто слухає задорного і ще й сміється з його ницих образливих псевдожартів. Добре сидіти в Україні з нашим безпорядком у всьому і замість того, щоб щось робити, тицяти пальцем на націю, яка все-таки у цьому світі досягла певних результатів.
Ну от. Дуже прошу. І звідки таке враження? Ви тут серед них жили? Стикалися з їхньою такою "вузькопрофільністю"? Чи то так - всі кажуть і я кажу? А щодо то Вам Ліля влучно написала. І от та "голь" що недавно так навалилася сюди до Америки з поліського болота, чи задрипаних сіл інших частин України так довидумувалася, що ще рік - два тому маючи скороспечені хати за пів, чи цілий мільйон, нині сидить коло розбитого корита, або збирає манатки і мандрує назад в своє поліське болото, задрипане село чи навіть в місто, по дорозі розглагольстуючи, про тупу Америку і тупих америкосів. Комбінатори, блін! Такі самі комбінатори сидять у Верховній Раді і доводять Україну до ручки, а ми далі будемо тішитися, що "наш хлоп вміє практично все"! Вміє, вміє! Особливо все під себе підгребти.Щоби було добре тільки мені і моїм дітям. А очухується тільки, як вже знову нема України. І знову вчиться, як виживати під новим господарем. Кітко, справжні американці все вміють і тут повно всього є в магазинах, щоби самому полагодити дрібний ремонт. І багато з них самі собі дрібні ремонти і роблять. Не тому, що гроші економлять, а тому, що на дрібниці не хочуть когось до хати викликати, навіть, якщо самі і дуже зайняті. Вам тут вже багато доводів написали про те, як хто ставиться до заміни вимикача, чи розетки, але зрозумійте, що якщо тільки тріснуту покришку замінити, то і я сама вмію замінити. Але щоби розетку, чи вимикач замінити, то не всі беруться, бо не те, що вони обидво-ліво-рукі, а тому, що полізеш до електрики, якщо ти не маєш елементарного знання в елекртиці, можеш щось пошкодити, а тоді великий ремонт буде коштувати ВЕЛИКІ гроші. Тому люди з добрим достатком, чи ті, що бояться, що не розуміються, мають таких знайомих HANDYMAN, які все вміють дрібне робити і недорого беруть, то чого би не покликати? Компанію на таку малу поломку мало хто викликає. Та і компанія певно на таке дрібне і не приїде. А ще тут поширена думка, що треба всім дати заробити. То тільки деякі українці будуть гнати за копійку козу до Львова, щоби на всьому зекономити. Жлобська натура. Заробляють по 5-6 тис дол в місяць, а буде палити пів бака бензину, щоби знайти, де ковбаса на 50 центів за фунт дешевша.:8:
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я оце читаю цю тему i згадую мої з чоловiком розмови на рахунок моїх стереотипiв щодо середнього сходу (iран, iрак, арабiя, iтд) Мiй чоловiк народився сам в Бейрутi, коли це мiсто ще було культурним центром сер. сх. отже, само собою вiн та його родина знають як там було i що. А для мене... так як я молодша набагато, та й останнiм часом нiякої культури там не бачу, асоцiацiї дуже "вузькопрофiльнi" - в основному зводиться до шмат на головi, пiсок, верблюди, награнi емоцiї, бородатi не бритi босяки, i палення американського прапора. От вам i стереотипи. Я не вважаю себе "тупою", чи "вузькопрофiльною" маю американську освiту, i українську середню школу, дивлюсь свiтовi новини, економiчнi новини iтд. Але стереотипи маю, i напевно, якщо не поїду i не впевнюсь що там є iнакше (а їхати я туди не збираюсь) цi стереотипи у мене i залишаться.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Класно сказано Чим більше читаю дописи форумлянок, що живуть в Америці про тамтешнє життя, тим більше сама хочу туди ж перебратися....
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Та я знаю, чи класно? Просто болить, що люди хають те, про яке чують тільки з чиїхось суджень, чи заказових російських і українських ЗМІ. Тут не рай, то однозначно, але людині, що вміє працювати руками, чи головою таки краще, ніж в Україні і Росії. Я маю на увазі простій людині. Бо "крутим" бізнесменам, бандитам і депутатам і там добре. Ой, зараз перебиратися не час. Хіба на все готове. Або зі стартовим капіталом. Бо економічна криза таки є велика.