Колишня в друзях

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Mazerati, 30 Квітень 2009.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Фото колишньої дівчини

    Недавно їхала з коханим в маршрутці і ненароком побачила в його гаманці фото дівчини. На питання "Хто це?" отримала зовсім неочікувану відповідь: "Моя колишня дівчина.." Вони розійшлись два роки тому...невже він просто забув про це фото??? каже, що так...
    Це було його велике кохання, хоча хлопець запевняє, що все в минулому і любить мене. Але не уявляєте, як в той момент було боляче...
    Ще й досі кішки дряпають по душі...
    Як про це забути???
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    він ще два роки тому поклав фото у гаманець і більше туди не заглядав???
    я уявляю,як вам боляче.
    але погодьтесь, вірити,що він забув про фото у гаманці (це ж не запилена шухлядка столу).........
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    Як забути?
    А уявіть, що ви також для когось колишня дівчина і стоїте у когось в посрібленій рамочці на столі, або в гаманці, або ще в якомусь гарному місці.
    Це лише фото. Якщо після кожного розходу дерти всі знимки, то багато часу піде і знимок з минулого не залишиться:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    згідна з тим, що непотрібно рвати,викидати фото, і у мене є,але я їх в гаманці не ношу. переглядаю разом з іншими фото у альбомах,от і все.
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Згодна....оправданням було ще те, що фотка зроблена, коли тій дівчині було 16.... але коли я сказала викинути, він сказав, що не може. Сказав, що або просто витягне її, або мені віддасть, щоб я викинула. Я звісно відмовилась. Було багато вибачень і прохання дати шанс... Ну я звісно пробачила, бо кохаю. Але все одно на душі осад?(

    Тому я й пробачила, але на душі такий осад....хочеться поговорити, але з ним цю тему знов піднімати не хочу. Тому й звернулась за розрадою до форумлян.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    Не підіймайте цю тему, правильно робите.
    А фото якщо треба то самі заберіть. Але блін, ну як то можна таке робити??? (це я про хлопця! невже він не розуміє як то боляче і неприємно:umbrage:)
    Постарайтесь не зациклюватись на цьому.
    А якщо це просто фото, то чого ж так важко вийняти його з гаманця щоб не робити боляче коханій людині???
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    не знаю як інші, я би влаштувала "разбор пальотів", чому, навіщо, як і що. Не в дусі скандалу, а в дусі поговорити. Невизначеність просто ненавиджу. Я би мучала себе догадками, підозрювала і ше би нафантазувала купу всього. Перетворюватись на параноїдальну істеричку мені б не хотілось, тому власне я б все і вияснила, а потім забула б про той індицент і дала б собі чистий спокій :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    а у меня в кошельке фотография шефа валяется - потому что никогда не знаешь, когда в очередной раз за визой для него пойдешь
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    Він розійшовся з дівчиною 2 роки тому. А скільки часу ви разом?
    Я би не панікувала. Воно неприємно, звичайно, але йому не ваш осуд потрібен, а підтримка. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    Я б не відмовилась- подерти і за вітром пустити....
    Попривикали на сентименти тиснути:tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    я, певно, як виразилась Енігма параноїдальна істеричка:), але б просто так це не залишила:ninja:
    ну як можна терпіти такі сантименти до сторонньої жінки?
    коханому дати на горіхи, фото знищити, дипломатію залишити до кращих часів:tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 13
  12. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    Я теж схиляюся до того, щоб поставити всі крапки над І, тоді й осаду не залишиться. Не розумію для чого носити фотографію в гаманці, якщо пройшло два роки:crazy: В мене два варіанти: або в нього ще не все пройшло і судячи з часу ще не скоро пройде, або він у вас дуже неуважний і не звертає уваги на такі дрібниці...
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    Якщо ви вірите в себе і вірите що він вас цінує і до вас має якісь глибокі почуття, тоді ніц собі з того не робити.
    Я також довший час переживала, бо чоловік зберігав і надалі зберігає фотографію дівчини яку він дуже любив. Але тут ключове слово що це було в минулому. Поки я собі робила з цього проблему, там підколювала його або випитувала, доти він старався це фото тримати так би мовити на виду. Але від коли я собі сказала що кращої ніж Маруська йому ітак не знайти - все заспокоїлось.
    Колись при згадуванні про минулі кохання в його голосі можна було чути нотки ностальгії, тепер цього нема. Тепер це просто як костатація факту що минув. Била, била, била і прайшло!

    Порвати???? Мені на очах? А я що деспот? Чи встановлюю диктатуру пролетаріату?
    Запитатись чому йому так важливо тримати знимку в гаманці - це так. Але робити сцени? Та ну... Не варто. Я думаю що якраз істерика це те що він сподівається а бути спокійною це якраз щось новеньке. Наступний раз я б його навіть і розпитала про цю дівчину. Сказала б, а розкажи мені хто вона і чоми ви розійшлись?
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 12
  14. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    Буває ж таке, але привіт Надійко.:xaxa:
    Я знаючи того хлопця добрих 15 років, можу тебе запевнити, що воно дійсно могло там завалятись. А ще, між нами дівчатами, він вчора був у нас в гостях та бив себе по лобі руками і казав, що кретин. Дуже переживав. Тільки не здавай мене, але та дівчина не була варта і твого мізинця і він про це теж знає. Сподівась ти зрозуміла хто я.:):):):):)
     
    • Подобається Подобається x 16
  15. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    Ой, як класно все вирішилось:):):)
     
    • Подобається Подобається x 14
  16. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    нічого страшного в фото нема, ми більше себе накручуєм. в мому гаманці теж фото мого колишнього чоловіка, я його не люблю, навіть не спілкуємось, а от після розлучення пройшло вже більше року часу, а фото викинути не можу, чому??? не знаю, просто так є
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    В мого чоловіка в альбомі є фото його колишньої дівчини - першого кохання. Але, як написала вже Маруся-мама, я сама собі сказала, що любить він мене, а фото - просто згадка про минуле, лежить собі в альбомі, на самому дні шухляди. Ну то й хай лежить, я про нього не згадую.
    Хоча, скоріше всього, якби ми тільки зустрічалися і я знайшла фото, то би рекція не була такою спокійною. :) Бо все ще залежить від впевненості у почуттях своєї половинки
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    В мене коли чоловік починає хвантазувати про иоїх бувших, про яких він ні сном ні духом, я говорю, що зараз підемо переглядати фотографії, має один такий фотоальбом, де дві бувші дівчини,сочатку я теж трохи нервувала, а тепер хіба інколи приколююсь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    Мда .....я собі подивилась на свої альбоми ...їх є багато, але якби я викинула чи порвала фотки, де я з хлопцями... ( не завжди навіть "моїми") ....то напевно половину фоток довелося б викинути.

    Хоча, я теж ревнива....але за роки спільного життя навчилась ДОВІРЯТИ...і жодним чином не ПРОВІРЯТИ ЦЮ ДОВІРУ...і маю вдячний подарунок --абсолютно класного чоловіка, який як тільки я навіть жартома починає згадувати його колишніх каже, що зараз мене зловить, зніми з мене штанці і дасть 25 на м"якемісце, а потім може й поцілує 25 раз:)

    Просто треба усвідомити, що в кожної людини є МИНУЛЕ....я це дуже чітко усвідомила на науках в Церкві, які ми проходили перед шлюбом.
     
    • Подобається Подобається x 14
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Фото колишньої дівчини

    О, в мене теж є альбомчеГГ з бувшими....але він в мами вдома....і навряд я колись його заберу.... Хіба може найти ностальгія і в мами буду передивлятись:ninja::ninja::ninja:
     
    • Подобається Подобається x 3