Пропоную поділитися рецептами паски. Паска з цукатами Інгредієнти: 800 г пшеничної муки 70 г свіжих дріжджів 200 мл молока 200 г масла (можна пополам: 100 г масла і 100г маргарину) 6 яєць 200 г цукру (даю 300, бо люблю більше солодку, але тоді треба і масла трохи більше) 100 г апельсинових цукатів 100 г родзинок 1 пакетик ванільного цукру сіль по бажанню: молотий кардамон Приготування: 1. У невеликій к-ті теплого молока розвести дріжджі. Долити решту молока, всипати половину просіяної муки і замісити тісто. Накрити ковдрую і поставити в тепле місце на 1 год 30 хв. (У мене в духовці є режим "Дріжджове тісто", ставлю на 30 хв.) 2. Родзинки вимити і викласти на паперовий рушник (вафельний). Цукати нарізати маленькими кубиками. Відділити жовтки від білків і розтерти з цукром. Білки взбити в густу піну. 3. До підійшовшого тіста всипати решту муки і замісити. Додати розмякле масло і сіль, кардамон. Обережно ввести білки і добре замісити. Накрити рушником (вафельним) і знову в тепле місце на 1 год зо хв. 4. Потім тісто знову замісити, додати родзинки, цукати, ванільний цукор. Ще раз ретельно перемішати і в тепле місце на 1 год. 5. Форму змастити маслом, посипати мукою, заповнити тістом на 1/3 обєму форми і поставити в тепле місце на 20 хв. 6. Нагріти духовку до 200 градусів. Випікати 40 хв. За 15 хв до готовності накрити вологим пергаментом. Готову паску вийняти з форми і охолодити. При бажанні можна прикрасити цукровою глазурю. Смачного! Переписи пасок: Марусі-мами (паска) Баба львівська - Дарія Цвек Дани Ksani
Відповідь: Готуємо паску Дано, дякую! Сирник дуже смачний, якби от про масло швидше.....Але нічого, наступний раз все получиться!
Відповідь: Готуємо паску дівчата, а які салатки готуєте і соуси які? У нас буде три "соуси" з хрону: 1. бурачки 2. соус з хрону, яйцями і сметаною 3. просто хрін з сметаною (так їдять на закарпатті)... а що ще можна такого дрібного зробити на стіл? Масло з кропом колись робили до несолодкої паски.
розкажіть про другий соус.будь-ласка. і ще дівчата, роблю опитування. що ви все таки даєте до ПАСКИ - масло чи маргарину.? і ще виникла проблема - надурили на базарі, дали кусок шиї вудженої пробувати з одного куска, продали з іншого.не я купувала, бо зі мною б такий номер не пройшов. і от. не подобається мен запах. чи то сирим пахне - як не до вуджене?? короче, що робити? викинути чи то можна якось допекти чи відварити? чи замаринувати? є поради?
До паски - масло А м"яско обмажте олійкою, заверніть в фольгу і в духовку - допечіть хвилин 40, думаю більше не треба. Мої найкращі форми то літрові поливані банячки:ninja:, на дно кружальце паперу, і паски чудово відстають від країв і добре пропікаються.
Відповідь: Готуємо паску Я колись була в такій ситуації. Допікала у духовці у рукаві, в рукав до м"яса влила добру склянку окропу. То воно там швидше парилось, а не пеклось. А зверху накривала змоченим пергаментом, щоб не дуже засмажилось - і тоді вже у рукав. Звісно, то трохи не той смак, але нормально, з"їли, ніхто не питав що то таке.
Відповідь: Готуємо паску У мене теж виникло запитання щодо форм на пасочки. Ми завжди печемо як Дана, в баняках Але купили в Арсені форми (спеціально дітям маленькі), розпакували і... розчарувалися. Ті форми якісь дуже тоненькі, як на мене зовсім ненадійні. Та от, чи хтось користувався тими тоненькими металевими формами? Як вони поводяться при випічці?
Відповідь: Готуємо паску в мене тоненькі куплені ще з позаминулого року. маленькі 3 і великі 3. пекла у всіх - абсолютно нормально. в банячках не печу, бо ручки місце займають, а в мене мала духовка. ще пекла маленькі пасочки в горнятках керамічних. я беру сухі. завжди. я не вмію тими мокрими.
Відповідь: Готуємо паску Я в паску даю завжди тільки масло. Печу тільки в банячках, тільки дуже добре вимащую, бо паперу не кладу і все гарно паска виповзає. Дріжджі завжди даю "мокрі" (у нас купляю тільки угорські). Якби не купила такі, то дала б сухі, але хто б мені підказав співвідношення сухих до мокрих?
Я купляю готові в банках Я завжди роблю "домашній татарський": цибілю ріжемо на дрібні кубики, солимо і відставляємо. Огірки мариновані тремо на дрібній терці (як на моркву), оливки теж ріжемо дрібно, (і якщо є каперси - теж ріжемо, хоча я ніколи їх не даю, але по рецепту мають йти). Дальше перемішуємо все це з майонезом, додаємо зелену цибулю. Все. Нам подобається дуже.
Відповідь: Готуємо паску По одному рецепту вже спекла пасочкі..ну вроді нічо так, як для першого разу:umbrage:,але до нормальної пасочки ще вчитись і вчитись.:confused:.Тепер печу по іншому рецепту.А потім зрівняю..:xaxa:Задоволення маса..:y: Пекла теж в куплених таких бляшаних баночках:y: -і добре відставали і не пригоріли
ну то що я почну чи як трохи рідка мені глазур вийшла. не люблю тих потоків.на наступний раз ,як все візьму готову, і не буду сама збивати. бо щось мені не вдається.
Відповідь: Готуємо паску Такі гарненькі! Супер:y: А я за тими посипками зірочками і сердечками весь базар оббігала - нема:confused: А мої пасочки зараз тільки доходять, надіюсь, що також получаться. Доведеться лягати пізно...........:rolleyes::confused:
А я свої пасочки закалимила, зате чолоовік довкола них ходив і казав що таке добро шкода продавати. Були дуже гарні і пахли на цілу хату. На перший тиждень пекла за старим переписом а сьогодні було за переписом Дарії Цвек. Дуже мені сподобався той перепис. Завтра вночі буду щераз пекти, для нас Там у вас на задньому плані пасочки нерівні. У мене також таке траплялось і мене бабця навчила як зробити щоб того уникнути. По-перше може бути що пасочці ще треба було підійти перед тим як сісти в піч а по-друге може бути що піч була загаряча, або ще що могло бути це те що там де стояли ті пасочки якраз грів вогонь і їх припік що вони підросли лишень на один бік.:confused: О, це не тому що в вас щось погано, ні. Пасочки в вас просто чудові. Це я на майбутнє. Минулого тижня я пекла при температурі 375 фаренгейта, що приблизно 180-190 цельсія і це виявилось завеликий газ на маленькі пасочки. Цього разу я зробила менше тепло - 335, що десь приблизно 165 Цельсія і всі пропеклись і виросли чудого. Тому я тепер прихильниця мягшої духовки. Це не піцца яку треба спекти швидко. Це ПАСКА, а вона любить ласку і ніжність.:y: Для мене найкращі форми то поливані металеві кіблички, такі як з собою в похід береться, потім користуюсь баньочками з під кукурудзи чи інших консерв а також риночками. Маю невеличку тортівницю, то в ній печу і купила колись заграманічний алюмінєвий банячок. Моя бабця форми смарувала маслом і вистеляла пергаментом на дно, а я господиня сучасна і збризґую форми спеціальним спреєм для пекарів.:xaxa:
Відповідь: Готуємо паску коли пекла хліб у духовці вичитала в книжці одну пораду. АЛЕ вона стосується ЛИШЕ газових духовок!!! тісто, яке вже підійшло в формі і готове до випікання ставити у холодну духовку, без попереднього підігріву. Плавно буде рости Т в духовці, плавно буде ще підростати хліб/пасочки і потім запечеться. і "кришечку" не знесе. На хлібі перевіряла - саме так і вийшло. на пасках- поки що ні. але це порада виключно щодо газових духовок! доречі, порада виявилась для мене логічною з погляду мого досвіду з ХП - вона теж підігрівається поступово. а про хорошу електричну духовку (таку як Оленка розповідала) я лише наразі мрію....
Відповідь: Готуємо паску OxankaF , дякую за рецепт сирниках персиками! Вчора спекла, вдався дуже гарний і ароматний! Чоловік пробував, казав, що смачний,а я ще тримаюсь до неділі!