Жіночі проблеми

Discussion in 'Ой слаба я, слаба я...' started by Радість, Nov 3, 2007.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Мені таку рекламку в поштову скриньку кинули, чоловік каже:"ти б на таке пішла?"
    Я: "А ти?"
    Він: "Ні. Як ти собі уявляєш то. Десь будуть бігати мої діти, а я навіть про них знати не буду??"
    Я: "То чого мене таке дурне питаєш?":D
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    та я ж кажу, що багато жінок не розуміють, що десь буде рости їх біологічна дитина
    для безтолкових, мабуть, пишуть рекламні тексти...
    я почитала на іншому форумі такі розмови - жах... цікавляться лише скільки коштує і чи дуже боляче, думають що то просто хороший спосіб заробити гроші
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    на це можна подивитися і з іншої сторони - для когось це остання надія :sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Мене теж від тої реклами, що кожної неділі дічтаю з поштової скриньки жах охоплює:sad: А саме найстрашніше, що наші "добросовісні лікарі" можуть можуть навіть і не сказати своїй пацієнтці, що це буде не її яйцеклітина, а чужої жінки.
     
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    ну, тут я мушу з вами не погодитися!!! тому що людина яка піде на таке, обійде купу лікарів, здасть купу аналізів, буде володіти масою інформації, як я писала, це останній крок, шанс для деяких. Для деяких, тому що лише одиниці на таке підуть.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Все ви Гелено правильно пишете, іменно з таких міркувань( що моя біологічна дитина буде десь жити, але не зі мною) мені і не позволяє зробити донацію, але є в мене знайома, яка вже 14 років намагається родити дитинку, якраз у неї і є проблема невизрівання яйцеклітини, лікувалася і у нас і закордоном, в Інтерсоно сказали зможемо попробувати штучне запліднення, але є брак яйцеклітин, приводіть донора-жінку, бо чоловіків донорів - як греблю гати, та й від одного чоловіка за один раз можна взяти стільки матеріалу на запліднення що пів Львова запліднити можна:D, а от жіночі яйцеклітини - то рідкість, і важко даються сам забір, і попередні процедури, і жінка зовсім по інакшому дивиться на донорство ніж чоловік, і багато але, але, але.
    От і стояло питання допомогти жінці? Я не можу:no: все розумію, людину знаю, знаю їхні проблеми і скільи вони сил витратили на лікування, але не можу і все.
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А ще мені здається , що кожну нормальну жінку буде охоплювати жах, коли вона буде думати, що десь буде жити її дитинка, а вона не буде цього навіть знати (це я говорю про ті рекламки за гроші) і вона не піде на це, хіба що це вже буде дійсно із безвиході, коли їй дуже порібні будуть гроші для своїх інших діточок, а так - навіть не хочеться думати, яка там генетика буде в тих, що поздають яйцеклітини.
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    не обов"язково безвихідь, і є ще такі, що їм все одно, їм аби заплатили
     
  9. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Єдиний вихід в таких ситуаціях - домовитися зі своїми знайомими, родичами, сестрою...., які будуть згідні допомогти в такій важкій ситуації.

    А ще я знаю випадок, коли в одної сестри було 3 діточок, а друга не могла ніяк народити - то сестра народила ще 4 дитинку і віддала сестрі, а вони жили в селі, в одному дворі і одна мала дитину і другій було легко бо все рівно її дитинка була перед її очима :)
     
  10. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Про таких я і говорю, що страшно мені подумати, яка там буде генетика і яка дитинка і з яким характером виросте від таких, яким важливі тікі гроші в цьому житті ще й таким шляхом :sad:
     
  11. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А ще кожен раз, як бачу цю рекламку, мене цікавить питання чи це законно?
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    а ви думаєте медичний центр сам собі це придумав?
    звичайно, законно. є спеціальна програма застверджена Міністерством Здоровя для створення в Україна банку яйцеклітин, як і банку сперми. це нормальна світова практика.
    етичнйи бік не доцільно обговорювати, на мою думку. ніхто не може обгорювати , те з чим не стикався, і тим більш прогнозувати поведінку особи, яка туди звертається. тому що є поняття безвихідності.. і люди роблять ВСЕ щоб повенути собі надію.
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Повнісчтю згідна, що донація яйцеклітини - це з одного боку допомога іншій жінці, а з іншого - це ж твоя кровиночка, зі схожими рисами обличчя, рисами характеру.буде рости десь з іншою жінкою.... Але тоді така позиція підтримує сурогатне материнство - мовляв - виносила і все - це ж не твоя дитина.. А яка ваша думка?
     
  14. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Як на мене то краще вже донація яйцеклітини - не стикаєшся з майбутніми батьками, не бачиш дитини. А при сурогатному жінка виношує чужу ніби-то дитину, відчуває, як вона росте під серцем, відчуває її рухи, а потім змушена віддати її комусь. І як на мене, то вже не важливо, що яйцеклітина не її. Жінка була разом з дитиною 9 місяців - а це вже багато.
    Я особисто просто заради грошей не здала б напевне клітини. Але якби не дай Бог таке потрібно було для близької людини (для сестри наприклад) і якби то був її останній шанс - то мабуть відважилась би.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Знаєте, іноді і в нормальних батьків бувають такі діти, що страшно подумати. Від генетики, звичайно, дуже багато залежить. Але вагома частина в характері, поведінці людини залежить від виховання, від оточення, від спілкування з навколишніми. З такою думкою тоді і всиновлювати дитинку не можна - бо батьки не знаєш, могли поганими бути.
    І можливо, жінка що здала ші свою яйце клітину задля грошей, була просто в безвиході (треба на лікування, чи не мала чим прогодувати вже народжених нею дітей - тоді одна яйцеклітина вже не така важлива) Адже і такі ситуації бувають
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    і сурогатне материнствоі донація клітин успішно існують в цілому світі,ібудуть тільки процвітати,тому що це крок до того щоб допомогти тисячам сімей стати батьками.
    А як же донорські органи? то саме....комусь рятують життя.....

    доречі ви що думаете для донаціі яйцедлітин беруть кого попади.....беруть абсолютно здорових жінок,без шкідливих звичок,зір,слух.....абсолютно все перевіряється.....
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Звичайно... Але я так зрозуміла, що малося на увазі не здоровя, а скоріше духовний аспект - характер, поведінка...

    І ці галузі звичайно будуть процвітати, адже чкільки є таких пар, що мріють про малят, але самі цього через здоровя не можуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ну незнаю, а усиновити дитину такі пари ж можуть? Може в такому випадку піти на усиновлення?
     
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Усиновити - то вже зовсім чужа дитинка, все ж таки. А так, чужа яйцеклітина, але сперма твого чоловіка і ти сама її виношуєш, годуєш, дбаєш, бо все таки, хто-зна як та мама, що покинула дитину її виношувала (спиртне, сигарети), а тут ти вже слідкуєш за всім. Як на мене то нормально і добре, що таке є. Просто я б напевно не наважилася, не змогла б жити здогадками, використали мою яйцеклітину чи ні, є десь та дитинка чи ні.:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Зазвичай люди хочуть новонароджених діток - хтось хоче приховати цей факт від оточуючих, хтось хоче бачити як дитинка перший раз всміхається, як вчиться повзати-ходити, коли і які скаже перші слова.
    А в нас таких "таких дрібненьких" дуже мало. Принаймі так розповідають в газетах і по ТБ. НАвтіь до 2-3 років. А ті дітки, яким вже 6-7... зазвичай так і залишаються в дитбудинку.