Догодовування малятка

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Аня, 8 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Зорянівонька, в нас та сама історія :) і про їдження і про всіх інших, важимо до речі так як і ви, в перев"язках, складочках....певно то був такий випуск (лімітед едішин):xaxa:

    щодо картоплі, то буду знати, дякую:y:. я чистила, бо водичку потім додавала до пюрешки, а коли в мундирах, то мені здається так добре всерівно не відмиєш
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Маю таке питання:начиталась ,що в 6 міс. можна дитині в суп сметану давати,а дуже мені цікаво яку це???
    Ще таке: чи можна горошок давати(маю домашній) і білокачану капусту?(писали,що так).
    Також: смородіну маю заморожену і клюкву,чи можна компоти?
    Про оливкову олію теж цікаво почути вашу думку,всюди пише,що давати теж вже можна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    все що ви написали дитині вже можна давати....крім горошка! Горошок ранувато....може пучити. .
    Ягоди пробуйте обережно...хоча заморожені продукти втрачають алергенні властивості.
    а сметану давайте ту що собі..звичайно свіженьку...ну або робіть самі з молока домашнього, якщо маєте де взяти
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Сметану почала давати місяців два назад,купляла в магазині найсвіжішу і брала з щойно відкритого пакету,але завжди давала сметані хвилинку перекипіти в страві,яка з тою сметаною готувалась. Раз було Софійці присмакувала сметана з моєї тарілки,з"їла трохи багато,але наслідків жодних не мали:). Білокачанну капусту теж віднедавна їмо у вареному виді,але моя дитина шось її не любить,а от свіжу пекінську в салаті,або квашену часто просить,вареники з капустою ми вже теж якось пробували,теж без наслідків. Горошок ще не давала,почекаю до літа,коли свіжий буде. Напевно тому,що сама горошку не їм:). Оливкову олію додавала до зупки з семи місяців,а тепер моя дитина зупки їсти не хоче,тому більшість страв тушковані,так само на оливковій олії,даю її і до варених чи сирих овочів. Компоти з смородини п"ємо давно,а клюкви не маємо,тому і не варимо:).
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Молока домашнього не маю,а от про горошок читала багато що можна...цікаво:umbrage: а дитяча сметана є? і йогурти хтось давав дитячі? не домашньо роблені

    Ми сьогодні сирок спробували Тема 1 чайну ложечку
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми їмо Тему вже 2 тижні-дуже нам подобається:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    я в вашому віці давала горошок просто пишу щоб з горошком обережно....але ви свою дитину знаете, що можете вплинути на травлення а що ні. Ми їли все..і капусту і горошок і кукрузу,бобові...нас не пучило....
    Попробуйте для початку супчик зварити з горошком, але сам горох не давайте...глянеете на реакцію.
    Я купляла дитяче молоко, йогурт, вершки утаких скляних бутилочках 200г , як колись. а сметани не бачила. Зараз купляєм або червону з сонечком або Живинку Данон( ну дуже вона смачна нам)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ок,спробую з горошком і яйце почну давати потроху. От мясо відклала на тижнів 2. Молоко до року не планую,свого хватає:)
     
  9. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Вже десь писали дівчатка,але не можу знайти :confused:.
    Чи даєте і як ви даєте діткам перепелині яйця ?
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    ...ага вже десь було про яйця:)
    знаю що краще купувати базарні перепилині,а не фабричні( ну то як і курячі)..давати у вареному вигляді...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми їмо розморожені ягоди (малину, сунички, смородину,чорниці), ще маю на поготові ожину і полуниці.
    Оливкову олію даюдо супчиків і до морковного соку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    ми гамаємо із задоволенням ціле яйко (білок і жовток):xaxa:
     
  13. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я теж даю перепелинні яйця але жовточок весь а білочку трошки бо на той білок в нас раз пішла алергія(я дала весь)
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    дам повний текст - так краще
    Шокуючі дані про продукти для дітей, які продаються в Україні, на днях оприлюднили вітчизняні експерти. Близько 50% асортименту спеціалізованих відділів дитячого харчування не має грифу «Дітяче харчування», і, відповідно, спеціальних сертифікатів якості. Інша проблема - якщо на упаковці цих продуктів значаться певні показники і компоненти - це зовсім не є гарантією, що сам продукт містить їх у тій же пропорції.

    «Таке відчуття, - розмірковує Валентин Безруков, голова Центру споживчих експертиз« Тест », - що виробник завдає складу продукту на упаковку, просто користуючись довідковою літературою. , Що повинно бути у продукті - то й пишуть. А ось що там насправді, ми й перевірили ». Тестування проводилося в основних категоріях продуктів для малюків: дитячі суміші для немовлят, вітамінізірованное молоко для дітей з 6 місяців, йогурти, дитячі соки. У кожній категорії обирати найбільш популярні марки, лідери продажу на українському ринку. Результати-шокують. Дитячі суміші містять ГМО, а в соках взагалі відсутні вітаміни!

    Але про все по-порядку. Молочні суміші, як замінник грудного молока, за логікою, повинні проходити жесточайшую перевірку та сертифікацію. Однак, жодна з торгових марок - а це «Вітамінна абетка», «Ласуня», «Hipp», «Humana», «Nestle Nan», - виявилася не в змозі надати споживачеві якість продукту, заявлене на упаковці. В одних - занижені, в інших - завищені показники за вмістом вітамінів (В1, В2, РР, С, А) та основних мінералів (фосфор, калій, натрій і залізо). Але особливо відзначився вітчизняний ВАТ «Балтійський молочноконсервний комбінат дитячих продуктів»: у складі його суміші «Детолакт - соя», були виявлені ГМО, в той час як на упаковці значився спеціальний штамп - «Без генетично модифікованих продуктів!».

    Ще гірше ситуація обстоит з дитячим молоком, рекомендованих до вживання з 6 місяців. Було перевірено 5 марок: «Вітамінна абетка», «Ласуня», «Злагода», «На здоров'я», «Nestle Junior 1 +». Ні один з виробників не спромоглася привести у відповідність заявлений і дійсний складу продукту. До того ж, корпорація «Nestle» пропонує на самом деле своїм покупцям не стільки молоко, скільки суміш з знежиреного молока, кукурудзяного сиропу, соєвого лецетину, рослинних олій і т.д. Це при тому, що продукт «Nestle» в 10-15 разів дорожче, ніж вітчизняні зразки. Словом, читайте відомості на упаковці, шановні мами і тата малечі!

    З йогуртамі - просто катастрофа. Ні один зі зразків - а це «Ведмедік», «Злагода», «Вітамінна абетка», «Растішка» та «Диво», - на жаль, не пройшов іспит на якість. Все ті ж завищені і занижені показники основних корисних речовин, а також - штучне збагачення мінералами ( «Растішка»), а також консервантів ( «Злагода»). Але більше за інших, питання викликає йогурт «Ведмедік» - в ньому в принципі не знайдені молочнокіслие бактерії (!), А замість натуральних фруктових добавок - барвники.

    З дитячими соками, якими українці так звикли балувати своїх дітей ( «Вінні», «Вітамінна абетка», «ОКЗДП», «Сандорик», «Hipp»), ситуація неоднозначна. Судячи з інформації на упаковці - це нектар здоров'я. На практиці все значно гірше: з одного боку, натуральні вітаміни в них практично відсутні (!), З іншого боку, деякі мінерали просто зашкалюють (так, перевищення калію - в 6 разів, а натрію - в 94 рази в порівнянні з нормою та інформацією на упаковці).

    Судячи з досліджень Центру споживчих експертиз «Тест», не тільки вітчизняні виробники «попались» на фальсифікації складу дитячих продуктів. Російські «Вінні» і «Данон», а також всесвітньо відомі «Hipp» (Австрія), «Humana» (Німеччина), «Nestle» (Швейцарія) також грішать «неточностями».

    Багато українських виробників, продукція яких реалізовується у відділах дитячого харчування, що не мають відповідних сертифікатів Міністерства охорони здоров'я та спеціального грифа «Дитяче харчування». Причому, далеко не всі і прагнуть його отримати, адже підвищуються вимоги до технологічного виробництва, сировини, якості. «Дешевше замінити ці інновації широкомасштабної рекламою, мультяшними героями на упаковці. І покупець буде автоматично ідентифікувати товар з дитячою групою, - говорить голова Всеукраїнської громадської організації «Якість життя» Олександр Ладигін. - Наприклад, йогурт «Растішка» - це не дитяче харчування, і про це чітко сказано на сайті виробника, але на самій упаковці - ні слова. А який відсоток покупців ознайомиться з інформацією на сайті? »- Скаржиться він. Подібну маркетингові хитрощі можна угледіти і в діях «Одеського консервного заводу дитячого харчування»: його соки, розфасованих в маленькі упаковки з соломінкой, вважаються такими, що виключно дитячими і продаються у відповідних відділах магазинів та аптек, але вони такими не є. На самом деле, завод має тільки одну лінію сертифікованого дитячого харчування, але це - не соки!

    Регулярні перевірки «Укрметртестстандартом» та виробників, і торгових мереж не в змозі змінити ситуацію: за законом, про можливості перевірки перевіряє сторона зобов'язана повідомити за 10 днів. Природно, виробники ретельно готуються до перевірки, «підганяє» показники під стандарти.

    Єдина можливість годувати дітей якісним продуктом, вважають експерти - особиста інформованість і батьків, і педіатрів. Правда, і такий підхід не панацея. В Україні немає конкретного списку тих марок, які сміливо можна віднести до категорії «дитячого харчування». І тому педіатрам, які дають рекомендації молодим батькам по здоровому харчуванні малюків, керуватися просто нічим. Втім, навіть якщо такий список або якийсь бюлетень і буде розроблений, це навряд чи хоч як-то змінить ситуацію. Представник однієї з великих торгових мереж у приватної бесіді, не приховуючи, повідомив: «Вся справа в грошах. Продаж дитячих (або стилізованих під дитячі) продуктів - це бізнес. І ніякої контролюючий орган нічого не змінить. Багато педіатри заангажовані тією чи іншою компанією-виробником. Вони будуть рекомендувати ті продукти, від яких отримають відсоток ».

    звідси - http://infoporn.org.ua/2008/12/23/travit-detey-v-ukraine-–-vseryoz-i-nadolgo/#more-5885
     
    • Подобається Подобається x 16
  15. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    жах!!!! висновок - всі на села!
     
  16. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    ще в мене питаннячко: коли дітки починають нормально жувати? то їх вчити треба, чи то само? в нас вже є 4 верхні зуби, ще не докінця виросли, але є. Ну і 2 знизу, звичайно. Так ми чомусь кусати вміємо, а жувати ніяк...відкусимо, посмокчемо або давимось і кашляєм. То як якесь печиво чи щось. А так, то подрібнюю все. А ви як?
     
  17. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    десь лінійка зникла. Доці завтра 9 місяців
     
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    То значить, що у вас є тільки передні зуби, а тих що по бокам або кутніх ще нема, так? Значить - відкусити вже має чим, а перетерти і пожувати- ще ні, хіба що деснами, але то ще не діло :). Тому звичайно треба подрібнювати, бо буде ковтати цілі шматочки або давитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    сегодня нашей знакомой педиатр посоветовала начинать прикорм с яблочного сока и вареной рыбы, это про недоношеную девочку 4х месяцев которая родилась на 7м месяце беременности:sad:(( , Девочка на полном ГВ, зачем ей до 6 месяцев еще что-то кроме сиси? как говориться "крик отчаяния" или "у кого было?"

    ой я забыл пояснить мы за педприкорм
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    я взагалі проти соків для прикормів перших!
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.