Відповідь: Різні погляди на виховання Ми хоч і не в Штутґарті живемо, але система в нас така сама Період адаптації в нас тривав 3 тижні, з них перший тиждень дитина перебувала у садку по годині-дві з батьками Так що справа не в країні, а в самому садочку
Відповідь: Різні погляди на виховання покладіть її на підлогу в кухні, а не в кріселко, хай дитина повзає, якщо хоче А спостерігати за тим, що робить мама - дуже корисно для дитини, тому від свого почуття вини негайно позбувайтеся :xaxa:
Відповідь: Різні погляди на виховання Не в образу, та якщо лікар в курсі всіх новинок, він не буде радитти грудній дитині сік у 3 міс.
Відповідь: Різні погляди на виховання Ну чому ж... Те що сьогодні пішла така тенденція починати прикорм не раніше 6 міс., це сьогоднішне. 10 років тому думали інакше,, і повірте через 10 також поміняється думка
Відповідь: Різні погляди на виховання Але чому ж Ваша педіатр користується даними 10-ти літньої давності? До речі, є наказ МОЗУ про те, що педіатри зобов'язуються підтримувати і пропагувати ГВ до 2-х років, і Ваша педіатр мала бути з ним ознайомлена і виконувати його. Про прикорм з 6-ти місяців там теж є.
Відповідь: Різні погляди на виховання Пригадала собі: коли Петро був малесенький слінга я не мала, порсто стелила в кухні на підлозі ковдру, малий повзав і так ми разом готували їсти .
Відповідь: Різні погляди на виховання Мені нехочеться обмусолювати тему прикорма і ГВ. Кожен робить так як ввважає правильним.
Відповідь: Різні погляди на виховання В мене тут питання щодо виховання: як правильно виховати дитину у відношенні до солодощів?
Відповідь: Різні погляди на виховання Цукерки і шоколадки дитина їсть дууже рідко. Та і довший час ми не пропонували цукерок дитині. Зараз я не помічаю за доцею любові до цукерок. Тому тішуся, що період активного споживання солодощів у нас відсувається все далі. З печива намагаємося купувати найпростіше, без повидла та шоколаду... Думаю, що у майбутньому будемо використовувати хороший шоколад як бонуси
Відповідь: Різні погляди на виховання звичайно. аякже! ніхто і не казав мені щоб я не годувала,чи ви думаєте що лікар прийшла і строго настрого сказала ні в якому разі не вздумуйте годувати грудьми....
Відповідь: Різні погляди на виховання Не знаю, як правильно, але я робила так: до 2-х років доця не пробувала ніяких солодощів, крім фруктів, печива без наповнювачів, сухофруктів. Десь з 2,5 роки спробувала мармелад, карамельки, нешоколадні цукерки. Зараз спробувала шоколад, але їсть його дуже рідко. Вважаю, що ще встигне за все життя солодкого наїстися А так алергії не маємо і зубки здорові поки що
Відповідь: Різні погляди на виховання Щось присутні тут розділились на два табори :tanksmile::tanksmile: Чесно кажучи, з боку (тим, хто діток не має) дуже цікаво було б читати оцю дискусію, якби не конфронтація. Давайте дослухатися одні до інших. а? peace and love
Відповідь: Різні погляди на виховання Петро не просив солодощі доки не пішов у садочок. Видно діти приносять солодощі і спрацьовує "стадний інстинкт". У нас немає заборони на солодке (хочеш - на спробуй), але все в міру. Оскільки малий не вимагає (цукерка-дві в тиждень, інколи просить кіндера), то й проблеми як такої не бачу.
Відповідь: Різні погляди на виховання Ооооооооооооооо... Болюча тема. Для мене. Мене в дитинстві буквально напихали солодощами. Кожного дня в неміряних кількостях. Мама діставала дефіцитні тоді цукерки Стріла, Спартак... Побільше їжі, побільше солодкого... Тільки заплачу - на, дитино, цуцьку (цукерку). Причому зуби чистити мене навчили аж у 5 років. Це називалося "любов до дитини". Результат: з 4 років - регулярні походи по стоматологах, перший місточок з 5-ти зубів - у 14 років; верхня щелепа майже вся штучна, на нижній частини зубів немає, частина - пломбовані - це в 29 років. Плюс постійна схильність до повноти з усіма витікаючими звідти комплексами, звичка часто і багато їсти (а вона, як відомо, друга натура, а натура - дура:xaxa. Я б порадила таке: до 3 років не давати дитині солодкого взагалі (маю на увазі шоколад, цукерки, особливо чупа-чупси), виняток - печиво типу Марія, Надія і т.п., вафельки, сухарики, бублички погризти, спеціальне печивце для дітей (є в деяких аптеках і в Антошці), але щоб не було дуже солодке. Починаючи з 1-1,5 рочку починати чистити дитині зубки, спочатку щіточкою, яка надягається дорослому на палець і він обережно очищує дитині зубки, зранку і ввечері. Також дорослим їсти солодке не в присутності дитини. Більше давати дитині солодких фруктів. Взагалі основне виховання дитинки відбувається вдома, і якщо в родині приймання їжі і особливо солодкого не є культом, дитя теж не буде накидатися на солодощі. Якщо дитина не знає смаку солодкого, не знає, що то таке, то і не буде батьків з істерикою просити купити його. Якщо буде - то швиденько перевести увагу на щось інше і піти геть (це для діток до 2,5 рочків більше спрацьовує), і надалі те місце намагатись обминати, гуляючи з дитиною (поменше ходити з малям по магазинах, а побільше бувати на дитячих майданчиках). Це тільки моя власна думка, на істину в останній інстанції не претендую Якщо щось, зловлю кілька пар тапочок
Відповідь: Різні погляди на виховання Кожна мама - так, звичайно. Але педіатр має ВИКОНУВАТИ накази, які видає йому Міністерство охорони здоров'я, це його прямий обов'язок. На жаль, не можу розділити Ваших веселощів. Розумієте, раннє ведення підгодовування - несумісне із ГВ, бо у грудному молоці є всі необхідні корисні речовини для росту і розвитку дитини, а прикорм - це зайве навантаження на дитячий кишківник і ще й ризик відмови від грудей при використанні пляшки.
Відповідь: Різні погляди на виховання Я точно знаю, що років до 3 дитині шоколад давати не буду, бо сама маю на нього алергію. І взагалі до 3 років таких алергенних продуктів давати не варто, бо какао відноситься до сильних алергенів. Купуємо дитині печиво Марія або Надія, інколи "До чаю", але шось воно Штефкові не смакує. З інших солодощів інколи просить жувальні цукерки, бо ми ними привчили його до горщика (як винагорода), але вже практично про них забув. Купила нещодавно ще йому Кіндер-бегемотів, там шоколаду нема, але вони виявилися якимись приторно-солодкими...тому сховала. На очах в дитини намагаємося не їсти нічого такого, що йому не можна. А якщо щось таке, що можна, то даю трохи, а багато він і не їсть. З недавніх пір привчаємо двічі на день чистити зуби, ще раніше купили йому таку маленьку дитячу щіточку, але період якогось свідомого слідування правилам почався тільки недавно, а силувати дитину я не хотіла.
Відповідь: Різні погляди на виховання Це, мабуть найправильніше. Дитина наслідує дорослих, а якщо бачить що дорослі не їдять скажімо солодощів, то й собі не вимагатиме.
Відповідь: Різні погляди на виховання Так, дійсно, вся суть виховання зводиться до прикладу батьків. Якщо батьки самі не роблять того, що вчать дітей тоді все виховання непотрібне. Найпростіше навчити - показати самому як треба робити. Починаючи від того як і що їсти, закінчуючи такими речами як повага, допомога ближнім, ініціативність...
Відповідь: Різні погляди на виховання Нашій лікарці рівно 60. теж супер лікар. Поради цього лікаря: ГВ до самовідлучення, пед.прикорм, носіння на руках, СП з мамою. Здається такі сучасні новинки в педіатрії.
Відповідь: Різні погляди на виховання От бачите, а в мене в роті теж подібний бардак, хоча до 4-5 років я не знала, що існують на світі цукерки. Чистила зуби з 2-х років, але як почали псуватися то пішло-поїхало. А чоловік - навпаки: їв їх коробками, а зуби такі має, що можна цвяхи гризти. Тут напевно щось інше впливає. Якщо вважати, що спадковість, то у батьків моїх зуби теж хороші. Якщо те , що мама їла під час вагітності, то не було і дня без творогу і я народилася з двома нижніми зубками:xaxa:.