Здоров’я малятка (перший рік життя)

Discussion in 'Дитяче здоров'я' started by dimalozz, Sep 19, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Галинко, можуть! У нас була 40,1:eek:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Абсолютно з цим не згідна! В нас вже 8 зубів і максимальна температура, яка була при цьому - це 37,4. Якби зуби давали температуру, то давали би і на перший зуб і на другий і т.д. Через прорізування зубів в дитини понижується імунітет, відповідно, в цей період дитина більше наражена підхопити якусь хворобу. При температурі 39 потрібно шукати причину не в зубах!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    А на рахунок гарячкових судом/судор, то в тої дитини, про яку я згадувала раніше, навіть ніхто і не підозрював високу температуру. Дитина з ранку проснулася, пішла в спальню до батьків, бавився, сміявся, тулився до батьків і тут раптом раз - і відключився, весь посинів, з рота виступила піна, очі закотилися. Батьки самі чуть не втратили свідомість - подумали, що малий вмирає! Поміряли температуру - а в малого 40. Малі діти високу температуру переносять по-іншому, ніж дорослі. Ми при такій температурі навіть з ліжка не змогли б встати, а діти потрафлять бавитися, сміятися якби нічого і не було! Тому дуже важливо до 39 не допускати! Не даром у всій літературі написано, що не можна збивати до 38,5, бо організм сам бориться з хворобою, а 39-40, це вже не жарти!!! і температуру потрібно збити обов"язково!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Матусі, в малого вже другий день підряд помічаю в слині незначну кількість крові. Побачила випадково: пас коні і тоді все навколо звичайно в слині, ну і буквально чуть-чуть крові. Оглянула його, ніде нема ранок, тобто тільки з рота, але зубів ще нема, тільки активно просяться на вихід. Чи це так зубки прокльовуються і звідси кров (хоч і не видно тих зубів - може за спухлими деснами), чи то щось всередині організму не так:8: але ніяких інших неприємностей нема, ні температури, ні болю крім зубів, какає-пісяє нормально і нормальними кольорами:) не можу зрозуміти звідки та кров, в когось може було таке?
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    І я тут з вами абсолютно не згідна! У нас перші 4 зуби так лізли, що я б і не знала, що вони вже є, якби малеча рота не відкрила - зовсім безболісно (без т-ри, проносів, нежитю і т.д, і т.п.). А ось 5-ий і, підозрюю, що не він один, - і з проносом, і з т-рою 39,5-40:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Хомочко, в нас таке було 1 раз, коли мала зригувала, але то дуже давно (на 1-2-му місяці). А було так, бо в мене були сильні тріщини сосків і Олеся коли їла, то з молочком їй потрапляла і кров зі сосків
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    а у дорослих може бути температура висока на зуби? знаю повно випадків температури саме від зубів, а не від чогось іншого.правда дорослих з дітьми не можна порівнювати:)
    не згідна з вами, що температура (якщо вона є) повинна б була бути на кожний зуб.
    всі зуби лізуть по-різному.
    і у всіх дітей це відбувається по-різному.
    згідна з тим, що до39 не потрібно збивати, але все ж таки, всі випадки індивідуальні
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    на зубки температура може бути і 39-40, але...ця температура є епізодичною, тобто може піднятися ввечірі або вночі,та якщо температура висока більше 2 днів, причину треба шукати в іншому
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    У старшої на вісім зубів температура вище 38 не піднімалась, а на ікла - до 40!Збивали, коли вже доходить до 39. А мама моя прихильник того, щоб збивати вже при 37,5. І аргументи наводить з якоїсь літератури медичної, правда не доторочу з якої, бо не дуже слухаю. Але перевірено на хворобах старшої: якщо відразу починаєш збивати медикаментозно (тобто до 38), хворіє довше! Завжди при температурі вище 37 даємо багато пити, сік чавимо і розбавляємо тепленькою водою, чай тощо. Ну і обтираємо долоньки, лобик і п"ятки водою з оцтом (2:1). Хоча тут писали, що і обтирання шкідливі, але ми це застосовуєм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Галинка в нас теж зубки всі 7 вилізли практично без проблем,а от коли ікла лізли температура була 39.
     
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Дякую за відповідь, але в мене тріщин немає, та й та невеличка кількість крові мені на очі попадала десь через 1год після годування, правда було це всього 2 рази, по разу в день, ну дуже дивно... може він собі так яснами язик натер чи що...
     
  12. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    В нашого синочка сьогодні піднялась температуа-39гр....:sad: зуби, не зуби., й сама незнаю...температуру ми збили і дитинка одразу пожвавішав, почав повзати, гугаки і перестав марудити....от тепер думаю, що це було, чи це якесь вірусне, чи то на зубчики реакція....я несхильна все зганяти на зуби, тому трох через це і хвилююсь!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    А скільки вашому синочку?

    Тут такі дискусії про температуру:umbrage: є досить хороші статті на www.tvoymalysh.com.ua в розділі про здоровя діток від 0 до 1 року і від 2 до 3, чомусь від 1 до 2 пропущено:) але статті підходять для 0-3 років:)

    Для себе я зрозуміла що дитинка в будь-якому випадку буде хворіти і це не так уже й погано, бо ж так і набувається імунітет, організм вчиться справлятись з хворобами, а мамі головне бути морально готовою до того що кохане сонечко буде хворіти і не перегнути палку в лікуванні, щоб і допомогти організму і не залікувати, не зробити всю роботу замість імунної системи
     
    Last edited: Nov 19, 2008
    • Подобається Подобається x 9
  14. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Дякую за статтю! Зараз почитаю її на спокійно..
    А нашому синочку 9 місяців..і в нього вже є 2 зуби, але на них він не температурив, був марудний, плаксивий, але обійшлося без температури...Але от що дивно, ми вчора у лікаря були на контрольній візиті..так він сказав, що малюк здоровий, і нічого не показувало на хворбу! (лікар хороший, як кажуть'' перевірений нами'').....за зуби сказав, що поки що нічого невидно, тільки щось якби двійка нижня намічається ...але сказав, що це ще треба почекати, не так скоро це буде...от так от :confused:
     
  15. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    І знову ж таки, все індивідуально, у нас на зуби така т-ра трималась рівно 3 доби. І теж дуже замудрені лікарі казали, що то горло, без антибіотиків - ніяк. На щастя, материнська інтуіція мене не підвела, бо я відчувала, що то зуби:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    О, то ви такі як ми:) Ну я вже писала, що в нас 4 зуби вилізли цілком безболісно, так що і у вас може бути на зуби т-ра. Але не берусь нічого казати, тут потрубен лікар, добрий лікар!!!, бо головне не лікувати того, чого нема
     
  17. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Подивимось як ми ту нічку спати будемо...але завтра обов'язково підемо до лікаря...
    Нам з лікарем трохи складнувато, бо живемо не в Україні і тому ми незнаємо так багато лікарів тут....
    сподіваюсь це минеться!
     
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Дівчатка, на рахунок антибіотиків мені сподобалась в плані інформації одна стаття, можливо комусь допоможе, тому набрала її для вас.

    Журнал «Твой малыш», февраль 2008г. №2 (52), автор Наталия Габрильчук

    7 фактов об антибиотиках

    Иногда для лечения болезни врач назначает особые лекарства. Но, чтоб они подействовали, применять их нужно грамотно.
    Бытуют абсолютно разные мнения относительно антибактериальных препаратов. Одни любящие мамочки категорически заявляют: «Мой малыш их принимать ни за что не будет!»
    Другие, которые ничуть не меньше обожают свое чадо, при первых же симптомах любого недомогания просят доктора выписать что-нибудь посильнее. Ведь тогда ребенку не будет больно и он скорее поправится.
    Обе эти позиции не совсем правильны. Чтобы сделать верные выводы, узнай об антибиотиках как можно больше

    1. Это сильные лекарства

    Любое антибактериальное средство губительно для микроорганизмов: разрушает их оболочки, повреждает клеточные мембраны.
    У каждого препарата своя сила воздействия, при этом конкретное лекарство влияет на определенную группу бактерий. Поэтому принимать его нужно только на основании результатов анализов (они покажут, какие микроорганизмы вызвали болезнь) и лишь по назначению врача.
    Доктор порекомендовал средство, а ты сомневаешься в целесообразности такого лечения? Проконсультируйся с другим специалистом. После сравнения назначений легче будет сделать правильный вывод.

    2. Выбрать трудно

    Антибактериальных препаратов великое множество. Они делятся на группы и классы: по спектру антимикробного действия (противогрибковые, противотуберкулезные), по химическому составу (тетрациклины, макролиды), по типу воздействия на микроорганизмы (бактерицидные, бактериостатические). Из всего многообразия выбрать нужное средство при конкретной болезни доктору помогают бактериологическое исследование и тест на чувствительность к антибиотикам. Но что делать, когда время не позволяет ждать результатов анализов? В этом случае врачи начинают с «антибиотика выбора» - того, который хорошо зарекомендовал себя в лечении определенного заболевания (например, ангина – пенициллин, отит – амоксициллин, коклюш – эритромицин). Средство не помогло и крохе снова назначают сильнодействующее лекарство? Теперь попадание будет точным, ведь выбор основан на результатах анализов, которые вы сдали еще до начала лечения.

    3. Иногда они бесполезны

    Главное показание для приема антибитиков – острая бактериальная инфекция. Если по результатам посева врач определит бактерию-возбудителя, назначение антибактериального препарата для лечения вполне оправдано.
    А вот при вирусной ифекции (ОРВИ, грипп) такая терапия не поможет. Уничтожая полезную микрофлору и подавляя иммунитет, антибактериальные средства могут лишь затянуть выздоровление.

    4. Принимать нужно по схеме

    Чтобы сильный препарат оказался максимально эффективным, мало подобрать его , с учетом всех нюансов. Необходимо еще и правильно применять.
    - Давай лекарство через определенные интервалы времени.
    - Соблюдай длительность курса терапии (от 3 до 10 дней, в зависимости от заболевания и назначенного средства).
    - Дозировку лекарства нельзя уменьшать или увеличивать на свое усмотрение. Она рассчитана в соответствии с возрастом и массой тела больного!
    Все важные моменты описаны в инструкции, которая прилагается к лекарству. Поэтому изучи ее внимательно.

    5. Используй в комплексе

    Коварство антибиотиков в том, что действуют они неизбирательно: уничтожают все бактерии – и болезнетворные, и полезные. Значит, во время и после лечения нужно помочь организму восстановиться.
    Для этого используют пробиотики («Хилак», «Бифидумбактерин», «Лактувит», «Бифиформ»), сорбенты («Энтеросгель», «Смекта»), иммуномодуляторы («Виферон»). Врач может также назначить маленькому и противогрибковые средства, чтоб избежать кандидоза, и противоаллергические («Кларитин», «Диазолин детский»).

    6. Витамины - на потом!

    Иногда помимо средств, назначенных доктором, мамочка дополнительно дает карапузу витамины: мол, они подпитают организм и ребенок быстрее поправится. Это абсолютно недопустимо! Ведь витамины из тюбиков и баночек не только помогают полезным микроорганизмам, но и придают силу болезнетворным. А уж те вовсю пользуются ею и начинают активнее сопротивляться действию лекарств. Следствие – выздоровление затягивается.

    7. Профилактика исключается

    Неправильное применение антибиотиков приводит к тому, что вредные бактерии мутируют, перестают быть чувствительными к лекарству. В результате возникают осложнения. Неоправданный прием этих препаратов значительно ослабляет иммунитет, негативно влияет на печень, почки. Побереги своего кроху! Если ты с осторожностью отнесешься к этим сильным средствам, они действительно помогут твоему ребенку.
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    В нас таке було десь в чотири місяці. В нашому випадку це було пов"язано з підриванням уздечки під язичком:sad:. Я налякалась страшенно, поїхали з чоловіком по обіді до дитячого хірурга (на Симоненка). Він сказав, що треба підрізати, але не сьогодні, бо то треба операцію робити, а операційна не дуже стерильна, вона спільна для всіх, а тому там купа людей з купою хвороб проходять, треба приїзжати зраненька, щоб бути першими. Сказав капати з піпетки перекись. Пройшло кілька днів і історія повторилась, знову появилась кров в слині. Дзвоню на Симоненка, коли приймає дит хірург - він на курсах. Дзвоню на Чупринки в дит поліклініку, хірург на медоглядах в школі, дзвоню в ДВ, хірурга нема, але можуть викликати, а ціна щось до 100 доларів за таку процедуру...
    Взяла таксі, поїхала на Симоненка, запитала в реєстратурі, який хороший хірург на прийомі. Сказали... Пройшла без черги, лікар подивився, взяв з інструментів лопаточку і тонкі ножниці, прижав язичок до піднебіння і зробив надріз, приклав вату з перекисем. Все це тривало десь три хвилинки, мала плакала пару секунд:). Давала йому гроші за "операцію", не взяв... сказав дітей і себе пильнувати!
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Що в такому випадку треба робити??? Начиталась тут, страшно самій стало. В нас зуби лізли без температури два нижніх, чекаю наступних. Свекруха казала, у її хлопців темпер. не було ні в одного на зуби...а у мене мама казала весь комплект...
     
Thread Status:
Not open for further replies.