Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Дана, в нас взагалі якось був прікол...шукали дівчину - секретаря для нашого ген.директора. Знайшли... така собі чорнява.... ( а в директора було дуже багато вимог до зовнішньості причому щоб дівчина була гарна природньо, доглянута, акуратна, щоб не псувала своїм виглядом імідж компанії). В общем затвердили її... а вона перед самим виходом на роботу взяла і пофарбувалася на таку пергидрольну блондинку, і виглядала при цьому значно гірше ніж тоді на співбесіді. Прийшла, а директора не неї глянув, запитав " что это за чучело"..... ну і невдовзі дівчина пішла. Тобто бажано по приході на роботу разюче не змінювати зовнішність і манеру одягу (від того вигляду який був на співбесіді)
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Я також трішки поофтоплю – на дружній мені фірмі шукали юриста, прийшла така собі бізнесвумен, гарненька, акуратненька, в костюмчику «с іголочки» при спілкуванні виявилась непоганим спеціалістом і пішла вона на повторну співбесіду але вже до директора, а дівчині конче хотілося на ту роботу – от вона під кінець розмови і ляпнула директору – Мені завжди подобалися такі чоловіки як ви.:eek: Ви мені імпонуєте як мужчина і в цьому дусі.:8: Директор її не затвердив, напевно вона як жінка йому не імпонувала.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу А я переконалася, що при проходженні співбесіди дуже важливо мати добре підвішений язик і виглядати впевненим у собі, бо людей, які, перепрошую, соплі жують у відповідь на конкретне питання або воду лити починають, практично 100% забракують. Я фактично лише раз проходила співбесіду у великій компанії. При цьому досвіду роботи в даній галузі не мала жодного, як і відповідної освіти. Перед тою співбесідою мій чоловік на протязі 4 (!) вечорів виклав мені короткий теоретичний курс свого 5-річного навчання, після чого я на співбесіді з розумним виглядом відповідала на питання, а на остаточній співбесіді з керівником компанії мій інтерв"юер сказав, що я, напевно, розумних книжок начиталася. На роботу мене взяли, місяць я опановувала специфіку роботи в тій галузі, і після 3 років стажу мені самій вже пропонували роботу. Коли я йшла в декрет, а згодом повідомила, що я з тої фірми йду, керівництво сказало, що, поки я офіційно у відпустці до досягнення дитиною 3 років, я можу в будь-який момент повернутися, а якщо й пізніше, то вони без питань мене приймуть.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Що стосується питань особистого характеру на співбесідах, то це справді часом обурює, особливо, коли цими питаннями фірма хоче показати, що для них ваша працьовитість найважливіша, а ваше особисте/сімейне життя для них порожній звук. Шкода, що в нас немає такого законодавства, як в США, наприклад; шкода, що працедавці часто відверто не поважають претендентів на посаду...
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Мене теж питали, чи заміж не збираюся, чи дітей ближчим часом народжувати не буду. Я тоді не збиралася. От і зам.директора зробив висновок, за 3 роки підеш в декрет, а я не повірила, а він як вводу дивився, але додав, що після дикрету ніде не дінуся і назад вернуся.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Співбесіди в своєму житті мала дві, які успішно пройшла. Вони суттєво відрізнялися між собою. На першій було багато запитань професійного характеру, а на другій - психологічного. Обрала другу роботу, хоча на співбесіді мені запропонували іншу посаду ніж та на яку я пробувалась, тож згодом уже і я сама проводила співбесіди. Специфікою нашого підприємства було (думаю що і надалі є ) те що кандидат підбирався під нашого шефа. В першу черга ця людина мала бути стресостійкою і в гарній фізичній формі, був випадок коли я привела до шефа толкового кандидата, але не високо зросту і худорлявого, то керівництво сказало, що хлюпіків йому не треба, а повну людину відправив у спортзал. Дуже не любив коли дівчата/жінки приходили з макіяжем Клеопатри. Питання у мене були різноманітні. Коли шукала людину на торгового представника, то просила її розрекламувати або переконати купити мене якусь непотрібну річ, напр. олівець або степлер. Бувало, що просила розповісти мені анекдот, це добре показувало розкутість і комунікабельність людини, оскільки ця посада потребує впевненості в собі і "підвішеного язика". Дуже не любила панібратства на співбесіді.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Тут є нераз такі співбесіди аби людей просто загнати в кут. Часами є просто так що тебе на цю роботу не візьмуть але кличуть на співбесіду аби так, побавитись. У мене таке було, як закликали мене на співбесіду і навіть не дали можливості слова сказати. Один індус так нагло до мене говорив. Я спочатку зніяковіла, а потім собі думаю - а на серррдині міста. І як почала йому хамити у відповідь. Я ітак знала що до них не збираюсь іти на роботу але й знущатись на собою не дала. Він щось мені закинув, ну то що ти не можеш написати просту програму, а я йому кажу можу... але сенс? Він тоді зрозумів що я побачила його наміри і заткався. Після такої співбесіди дуже неприємне відчуття. Щодо одягу то в нас є код і ти маєш бути одягнена відповідно. На перше інтерв*ю ти повинна прийти в ґранатовому або чорному костюмі, нів якому разі не брючному. Під ним повинна бути біла блюзка з ґудзиками защіпненими майже під шию, можна розщіпнути один ґудзик. На ногах не має права бути чорних колготок лише тону шкіри. Макіяжу майже не може бути, лише дуже легенький. Кульчики дуже скромні, ніякі великі і звисаючі до плеча. Мешти також мають свій стиль, не можна босоніжки з відкритим носиком. Повинен бути закритий ніс. На друге інтерв*ю маєш прийти приблизно так само, лишень колір костюму має бути в сірих тонах. Це для тих хто хоче влаштуватись в велику корпорацію. Якщо ви приходите на роботу в невеличку фірму то можете дозволити собі деякі відхилення. Наприклад, колір костюму може бути інший. Але коли до нас на роботу прийшов влаштовуватись мужик в рожевій сорочці і з бабочкою, то всі довго ходили і говорили - але ж в нього рожева сорочка!
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Горобчик, скорше всього ми з вами працівники різних підпроємств. оскільки наші менеджера по кадрам ще поки без дитей і торгових представників нашому підприємству не потрібно, але це точнісінько про нашого колишнього директора...... ну прям читала і згадувала його Щодо макіяжу, колготок в тон шкіри, взуття і кульчиків я погоджуюсь на 100%, але ж до чого тут така принциповість до кольору ділового костюма, та ще й не можна бути в брючному. В нас тільки ті працівники які по своєї роботі спілкуються з клієнтами, носять уніформу ( костюми однакові для хлопців, для дівчат шиють на замовлення теж однакові) ) а всі решта звичайно притримуються ділового стилю одягу, але без фанатизму.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Це просто правила одягу для великих корпорацій. А у брючному костюмі тут навіть адвокати в суд не мають права прийти. Все має бути дуже строго. А його нема чого шити ті костюми на замовлення. У нас в кожному магазині є відділ з різними костюмами. І ті костюмчики такі классні, і різнокольорові. Я шкодую що поправилась і не можу їх носити. Тобто є і на мене розмір, але це вже не те відчуття мені. А колись я лишень в костюмчиках і ходила. Але це offtop.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу за мною на всі мої роботи приходили, тому співбесід не було - мене вже чекали по опису і ні один роботодавець не був розчарований. звільнялась завжди сама - переростала роботу, а росту нема. ставало нудно... трошки перерви і потім пошуки, резюме, агентства, співбесіди... і скільки співбесід не проходила - ні по одній не влаштувалась ой, брешу, по одній влаштувалась я працювала з першого курсу, але все неофіційно як кажуть. і моїм батькам це дуже дошкуляло, бо пенсія і т.д. і ось я вирішила піти з хорошої роботи, на гірші умови, але щоб "офіційно". вакантне місце було одне і на співбесіді мені відверто сказали, що людину вже взяли на випробувальний термін. Потім сказали, що я теж підхожу і теж беруть на випробувальний. В кінцевому результаті взяли обох і той другий - мій чоловік тепер з тих пір ми з ним на всіх роботах разом були: я йду і він йде, я влаштувалась і через місяць його туди влаштовувала ось тільки на роботі, з якої йшла в декрет він не працював - йому було прикольніше приїзжати за мною ввечері і пити кавуську з пацанами в курілці тільки прикро мені було: з вагітністю з "найкращого працівника" стала "для зганяння поганого настрою" плюс "якщо йдеш в декрет, то без збереження робочого місця" я і так знала, що я на декретному місці, але нащо ж так грубо? хоча коли перші сльози образи висохли я їм сказала "ще подивимось хто за ким плакати буде!". На моє місце шукали людину більше пів року, а коли малому виповнився рік почали кликати назад. Але я планую відбути свої положені за законом 3 роки, а там видно буде. Коли бере ностальгія за роботою (колективом) згадую, як мене в декрет проводжали і все мов рукою знімає
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу А можна опитування провести хто ким працює чи працював. Можна фiрми не розголошувати, але цiкаво всетаки що ж за спецiалiсти у нас.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Гм, маю досвід співбесід з обох боків. Чесно скажу, більшість СП у якості пошукача мене розчарували. Коли мені на одній СП сказали: зп у нас така-то, але ті гроші ще треба заробити..... я узагалі в шоці була. Скажу свою позицію стосовно СП: співбесіда має бути партнерською і паритетною. Як ти зацікавлений у людині, так і людина зацікавлена у роботі, спеціаліст вирішує, чи продати компанії свої послуги, компанія вирішує, чи ці послуги купити. І СП з серії, я начальник - ти дурак з будь-якого боку неприпустимі. Це раз. А два - це те, що навіть якщо людина 300 раз не підходить, то вона має піти зі співбесіди все одно впевненою у собі і своїх силах. Інше питання, що не раз такий нарід приходить на співбесіду, що сам за голову хапаєшся....
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу +1! Багато хто цього не розуміє. Була свідком як вибирали на роботу бухгалтера. Після того як вийшла "очередна" претендентка, питаю "Ну що, взяли?", "Та яке, вона ж тільки з декрету!" Ото сиджу собі і зараз думаю, як же ж мене тоді візьмуть на роботу, я ж буду "щойно з декрету" ще й з двома дітьми
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу На жаль таке існує..... в нас теж коли обирал бухгалтера... то дівчат щойно з декрету не брали на роботу. І це все пояснюється тим що є ряд спеціальностей, які потребують постійного перебування в курсі подій , законодовства і т.п. Бухгалтерія це одна з таких спеціальностей де довга відсутність у звязку з декретом не найкрашій етап для пошуку нової роботи. Інший випадок коли мама сидячи в декреті в дома робила бухгалтерію якогось підприємства. Тоді на співбесіді про це треба наголошувати, в тому плані що за час декрету жінка не втратила своєї професійної кваліфікації і нічим не уступає тим хто в декреті не був.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Ну я не бухгалтер, мені то якось фіолетово :D. Просто там йшлося не про це, а саме про те що жіночка з дитиною (типу буде на лікарняні шастати). Таке враження що вже має дитину (або не дай Боже двох:tanksmile і кар"єра їй тільки сниться. Тю, аж обідно
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Nastyusha, в нас навпаки більш охоче беруть дівчать ж дітьми оскільки вони вже імовірно не підуть в декрет , а пару днів вдома з дитиною це з не пару років. До тогож працівники в яких є діти в очах працедавця в більшості своїй є більш стабільними працівниками аніж бездітні.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Тут теж не можна однобоко дивитися. Як вже сказала Ніколь в бухобліку міняється все дуже блискавично. Якщо бухгалтер в компанії не один - то в принципі брати можна, якщо людина сиишльона і в колективі є працівник, який зможе повчити і координувати її, якщо ж бухгалтер один - звиняйте. Плюс на дітей маленьких дивляться, коли робота повязана з відрядженнями, погодьтеся з маленькими дітьми - це майже неможливо. Так що немає, на жаль, нічого однозначного. А hr мусить діяти, перш за все, в інтересах компанії, і нікуди від того не дінешся.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Справа в тому, що то мав бути 4-ий бухгалтер, типу помічник бухгалтера. І тому там та фраза про декрет була, як на мене, недоречна