Для майбутніх мам

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ума, 24 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Якраз на смітник і викинуть:) Все гарненько продається за "невелику плату" косметичним фірмам. Причому закордоном цього навіть не приховують, у журналах для вагітних і мам так і було написано - якщо не захочете забрати свою плаценту її швидко продадуть у косметичну компанію.
     
  2. Yarka

    Yarka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Знаю що в Україні її роблять лише в Гемофонд та інститут клітинної терпаії (здеється так називається), взяти кров теоретично вони готові в будь-якій точці України, лиш би гроші платили. Правда коштує це досить таки дорого. Крім того потрібно ж зберігати ці стовбурові клітини треба (бо вони повинні зберігатися притемпературі мінус ...щось там 190 градусів) і такий банк є тільки в Києві і відповідно за кожен рік зберігання теж потрібно платити. Словом, якщо хочете почитайте ось тут:
    http://www.uaua.info/mamforum/?themeId=84477&messageId=990416
    http://www.uaua.info/mamforum/?themeId=84477&messageId=970214
    http://gemabank.ru/questions/index.html#8
    http://www.hemafund.com/about_us/contacts
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Закордоном -напевно, але у нас? Цікаво було б обговорити це з лікарем, який пологи приймає: "Що ви зробите з моєю плацентою"?:o
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Я теж читала про збереження пуповинної крові, але ненадала цьому великого значення, бо певно не буду нічого такого робити... хоча це краще мати банк своєї крові, а ніж невідомо якої... медицина щоразу прогресує і дуже багато штучних замінників випускають, які нічим не гірші від натуральної крові, а може й кращі, бо рідний організм не буде сприймати це як чужорідне
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми


    Замінники звичайної крові. Пуповинна кров то інакше :)
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    У нас напевно теж продають, але дешевше :)
     
  7. Yarka

    Yarka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    О, треба спробувати:)
     
  8. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    З власного досвіду. :)
    Попри те, що в мене були на прикметі якісь імена, що мені особисто до вподоби, ще до народження дитини (на УЗД мені принципово не повідомили хто там є, сказали безапеляційно що нема чого там знати Вам та розчаровуватися пізніш при помилковому вгадуванні :) ), в перші дні після народження доні я постійно завмирала над нею і придивлялася до її обличчя, милувалася і "вгадувала" - на кого вона "схожа".. З мене всі вдома посміхалися.:)
    З двох імен, між якими вагалася (ну, тобто здавалося що її пасувало би до зовнішньості саме таке ім'я) вибрала те, яке пасувало до по-батькові краще. Чоловік був не проти.
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    :) я мала біля 10 варіантів для хлопчика Яків, Матей - були першими в рейтингу. Для дівчинки було важко підібрати, і виявилося, що у нас дівчинка :) вибрали одразу після УЗО, і на пологах вже називали доню по імені - Юстинкою!

    Стосовно закрепів. З мого досвіду, після пологів виникають через те, що мама дуже різко змінює раціон. Кажуть що нічого не можна їсти, бо в дитини будуть проблеми з животиком. Ще ніхто не довів, що саме від цього продукту в усіх дітей коліки.
    Виявилося, що це обмеження нашкодило лише.
     
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Я от зараз посилено вивчаю мистецтво годування грудьми. Бо я наслухалась вiд жiночок що то просто сумашедшi страстi i непотрiбна бiль i хочу пiдготуватись як найкраще. Я ще чула що треба розтирати соски i темну частину махровим рушником до родiв. Чи то правда? Хтось таке чув/робив? I чи воно помагає? Я так розумiю це щоб шкiра була твердiшою i не трiскалась.

    Про пуповинну кров тут у нас на кожному кроцi теж рекламують, я навiть i не задумувалась чи хочу її зберiгати чи нi, може треба подумати.

    I ще вчора читала про роди... Сказали що бiль можна порiвняти тiльки з серцевим нападом i проходженням каменiв у нирках. Щось менi аж погано стало. Я думаю що як прийде день менi буде так страшно!!! Менi щось вже наперiд страшно.
     
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Дівчата, хто ще не читав: http://nika-ru.livejournal.com/107058.html

    Прочитайте, посміхніться і заспокійтеся: все буде так, як має бути :)
     
  12. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Koza-Dereza,

    З тією підготовкою грудей треба обережніше IMXO. Є дуже сильний зв'язок між м'язами матки і стимуляцією так би мовити сосків, і якщо хтось типу "на збуріганні" - то краще їх не чіпати. Ну але коли все добре - можна і трохи підготуватися. Між іншим у жінок, які годують груддю після пологів, матка завдяки тому що бейбік постійно стимулює той сосок, повертається до нормальних розмірів дуже швидко і без ускладнень. У мене під час першого тижня годування так усе скорочувалося активно (дівча було чимале - 4 кг, то й було чому скорочуватися), що я аж боялася чи в мене там хто не лишився часом... :) :)

    Мені на перше "годування" дали одразу після пологів ще в родзалі: на секунд 30. І потім з тієї груді було завжди більше молока між іншим - може, співпадіння. Але кажуть, що отой механізм виробництва молока :) запускається саме в перші години після пологів.
    З власного досвіду початку годування: потрібно щоб маля правильно захопило сосок з самого початку. Я начиталася теж літератури перед пологами з цього приводу, і недаремно - в пологовому до мене жодного разу ніхто не підійшов і не показав, не поцікавився як і що я там годую, чи правильно чи ні. Так що моє кредо завжди розраховувати лише на себе спрацювало. :)
    Отож, при першому годуванні діяла отак: спокусила спочатку крапелькою молока (молозива, вірніш) на губки - щоб пооблизувалося та захотіло продовження, потім як почало хапати не повністю, глибоко, а самими яснами (неправильно), обережно притискала щічки двома пальцями, щоб випустило, і за другим разом маля таки правильним чином захопило "об'єкт". :) Щоб не сильно "терзало" сосок із самого початку (а бувають різні характери - і слабенькі смоктунці бувають, чи то ліниві чи виснажені після тих пологів), то намагалася допомагати, типу зціджувальними рухами - щоб молоко само надходило до того ротика крихітного. Не знаю, у мене з першого годування все вийшло. В палаті сусідка народила друге дитя, то одразу замовила чоловікові зефір і мармелад - щоб молоко було солодке, мовляв, бо за ті кілька годин що минули між пологами і моментом, коли дитину принесли мамі "назовсім" (в тому випадку ми народили під вечір, а принесли - вранці) бейбіка вже встигли нагодувати чимось штучним і солоденьким. А мамине молоко має сподобатися одразу і найбільше. То їла той зефір.. :) Хтозна чи то так залежить, але запахи спожитої їжі передаються в молоко ,100%.

    А тріщини були спочатку від незвички. Перший місяць, може. Потім минулося. Рятувалася так: по-перше, компреси: звичайні пакетики чаю (або ромашкового або чорного) після заварювання чаю виймаються і кладуться на соски. За декілька хвилин знімаються і (! важливо) соски мають висохнути на повітрі. Якщо тріщини глибокі - я застосовувала перед компречами мазь календули аптечну, але потім перед наступним годуванням треба перевірити чи не затримався надлишок мазі - щоб не "нагодувати" нею дитя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Про біль при пологах.
    Книжки-книжками, але просто супер коли хтось тобі щось розповість з власного досвіду.
    Коли лежала у відділенні патології і три тижні кожного дня думала що вже хоч сьогодні, може.. :) - мала одну тільки можливість почути щось від жінки, яка чекала друге дитя. Казала: епізіотомія - це не боляче, як опік від кропиви, або: як вже нарешті народиш, то думаєш - щоб я ще тим місцем колись щось ...:D думаєш, що більш ніколи не захочеш народити наступне, а потім минає час, все забувається... і хочеться ще бейбіка. :)
    І от дивно, під час пологів в голову лізли такі дурні думки: о, а от і епізіотомія.. ну точно як вона казала - не болючіше за кропиву.. :D

    У час, який треба для перших 7-8 см розкриття, можна дихати по відомим усім схемам, перевіряла - діє. Це я про оте дихання "собачки" з видихом в кінці перейми, все ок. Але коли йдуть останні сантиметри... Пам'ятаю, прийшов якийсь практикант, каже: дихай. Хе, дихай.. це я перед тим чотири години дихала і без його підказок, і все було ок, а тут враження що ти торкаєшся чайника з кип'ятком - і дихай.. а воно не виходить, собака..;) Хіба виходить як у риби, яка ото повітря хапає.. Останні півтори години перед пологами - то таки ой. А до того - терпимо, нормально. Хоча то в кожної ж жінки по-різному. Мені от нестерпно було лежати, то я тинялася аж поки мене із-за крапельниці "вложили" таки, мені так легше було - це як кому.
    А ще в одній книжці американській вичитала: коли Вам здається, що Ви більш не витримаєте - витримувати вже нічого. І це правда.
    В мене перейми були важкі, а самі пологи - одразу ж, за дві потуги.
    В когось навпаки, але важливо знати, що потрібно прожити якось ті 4, 5, 6, 8 годин - і все скінчиться. І все буде ок.;)
     
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Фрезiя, дякую!
    Я от власне теж читала що стимуляцiя соскiв може мати наслiдки. Але з другої сторони... як би це сказати... якщо є iнтим пiд час вагiтностi то скорочення матки теж є. Хiба що вiд грудей iде якась iнша стимуляцiя.
    Ну загалом, я зрозумiла. Тут теж кажуть що саме головне щоб воно правильно "присмокталось"
    Одна подружка казала що її дитини ротик був як жорна, вона не могла того терпiти i зцiджувала молоко, потiм годувала з пляшечки.
    Я ще читала вiдгуки про пляшечки i вирiшила що куплю оцi:
    http://www.toysrus.com/product/inde...81.2256160.2256167&view=all&parentPage=family

    Там є спецiальнi насадки всерединi, м'якi в якi вливається молоко i з них можна витиснути повiтря щоб пупсiк не наковтався лишнього повiтря. Всi вiдгуки були добрi. Деякi жалiлись що сама соска може протiкати але потiм iншi казали що просто треба правильно закрутити насадочку.
     
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Ну а де саме, чи що саме болить? От оце менi нiхто пояснити не може.
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    То як в кого.. Мама моя казала що болить як при місячних і нічого страшного. Але я в маму тазом не вдалася нажаль.
     
  17. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Koza-Dereza,

    то класно, що є такі пляшечки, це важливо.
    А ще ду-уже важливе оте годування грудьми. Я от свого часу провела опитування мам на дитмайданчику (вони про це не знали ;) ) - то саме в тих хто був на штучному і була алергія на те, се.. Хто годувався з дітей грудним молоком - у тих якщо і була алергія, то слабо виражена. Це так - перший ліпший приклад, а дисбактеріози, а закрепи, зайва вага у "штучних".. Звісно, коли немає виходу - то мусиш перейти на штучне. Але якщо тільки є шанси - треба намагатися годувати своїм молоком. Це так багато отій новонародженій людині дає на все подальше життя..
    Тому найголовніше - щоб бейбік не полюбив пляшечку більш за груди. В перші дні молока прибуває так багато, що йому вистачає "з головою", і якщо не надто спекотно, то я би сказала нехай звикає до маминих грудей і не знає що воно таке - пляшечка. А потім, звісно, і водичку треба дати буде.. але важливо щоб дитя звикло до молока і смоктання грудей, а не гумової соски.
    Ну от, нарадила нарешті всього чого тільки можна. :) Може, кому знадобиться.
     
  18. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Про біль.
    Ага, правда ,болить як при місячних, але "стискає" набагато сильніше звичайно - це розкривається шийка матки. Не кістки болять в більшості, і не так ширина тазу впливає на інтенсивність болю при переймах, як пластичність шийки матки що розкривається. В когось вона така, що "тримати" треба - на зберіганні лежати, і сама по собі до початку пологів так розкривається, що води відходять ще раніше за початок перейм.
    А в когось (от як у мене було) "вбита" як сказав був лікар, на початку поголів навіть 4см відкриття не було - тому і мучилася з переймами більше за інших жінок. Добре, що лікар трапився добрий.. вручну допомагав розкритися. За хвилину вереску економила годину перейм. :) :) А ще но-шпу вкололи, пізніш - оксітоцин, тому всього за 5 годин родила, а наші мами часом і по 12 мучилися, бо тоді ні крапельниць ні стимулюючих уколів не робили ще.

    З сучасною медициною не страшно, врешті решт чим зможуть -допоможуть.
     
  19. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

  20. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    То деяким треба труби перев'зувати.. :sad:
     
Статус теми:
Закрита.