Відповідь: Дитячі випускні Як шкода... бо вам би він сподобався. Там продають Європейські речі по не-європейських цінах. Приїздяйте в гості, в нас є багато Додано через 3 хвилини Ну я така мама що дозволяю дітям бути дітьми, але всетаки мами було шкода бо вона дуже в мене ретельно до таких речей відноситься. Я свою одягну на випускний в садочок у щось таке: Додано через 7 хвилин Тому ми з мамою ледь не купили мені весільну сукню з шифону... шкода що тоді була зима, а так то ми були готові дати більше але брати шифон. Але ми купили атласну за 500 зі всім, і не прогадали бо в кінцевому результаті вона всеодно полетіла в смітник.
Відповідь: Дитячі випускні Цікаво, а чому сукні такого типу називають "недитячими". Коли ж ще побути принцесою і вдягнути ТАКУ сукню?! Мені здається що дівчинка в 12-15 років виглядала би в ній не дуже... А дорослі жінки тим більш. Вони якраз і є дитячими. Та і не знайдите ви у Львові такої сукні за 300$, максимум що вони коштують це 450 грн (Краківський 80 грн). Навіть приславуті "Антошки" 300 гр.
Відповідь: Дитячі випускні дійсно страшно, що багато дітей виховуются на таких "цінностях" а хто виховує? та батьки мало що шмотки на першому місці, так ще за рахунок того, що мама обділяє себе у всьому а дитина думає, що так і повинно бути і шкода ту маму, про яку ви пишете, але правда в тому, що вона сама винна, що донька такою виросла не розумію тих батьків, які не займаються вихованням дітей, а скидують це на садочок і школу, а через 20 років плачуть: "що з тебе виросло???" хороше питання! ну а ви де були як росло?
Відповідь: Дитячі випускні А я за гарнi платтячка. Може не з атласу, але у моєї Котi є стiльки платтячок що свекруха надарувала, я тiльки молюсь щоб Коть встигла їх переносити! ось таке А оце моє улюблене. Воно на 24 мiс. Але ми спробуємо одягнути на Рiздво що буде. Може вже буде якраз. Чим не краса??? Я б сама таке одягнула. Та ще купа є, я просто фотки не можу знайти. Додано через 2 хвилини I до чого це я? А! Менi не шкода щоб мала це все носила i мазала. А що воно буде висiти? Продавати не продам, вернути теж не можу, то що буде висiти а потiм в скриню i для спогадiв???? Навiщо, нехай дитина носить, i менi приємно, i дитинi зручно, бо це все хлопок. Я ЗА красивi платтячка. Особливо коли дiвчинка ходить а не повзає, бо повзати в платтях не зручно, Коть страшно нервується
Відповідь: Дитячі випускні Усі за, ніхто не хоче. щоб найлюбіше дитя виглядало негарно Мова трохи про інше. Про новомодні сабантуї і відповідно витрати на вечірні (іншими словами це правильніше ніж "дорослі") сукні до них. Чи треба це дітям. Особисто я не мала випускного в садку. В школі в 9 класі - одягла банально спідничку з блузкою (хоч ми тоді могли що завгодно дозволити собі одягнути). В 11 - шила суконку. А в інституті вже вечірніх переборів не було - просто в рестіку "без страусиних пєрьєв" посиділи.) Я проти купувати дітям в садок по сто баксів вбрання. І нехай в мене при тому будуть тисячі. Дитина має знати, що вона найкраща (у нормальному розуміння слова - коли не потребує копіювати когось) не залежно від того, у що вдягнена. Якщо моїм батькам вдалось мені це в голову втиснути, то сподіваюсь і я це зможу.
Відповідь: Дитячі випускні Зрозумiло тепер. Напевно це залежить вiд смаку. Може плаття з атласу i з стрiчками буде коштувати $100, а просте коттонове вiд Burberry буде коштувати $300 чи $400. Це все залежить вiд смаку мами. Не обов'язково щоб найпомпезнiше було найдорожчим. Дизайнерський одяг не завжди самий показовий, зате набагато дорожчий. Напевно я немаю думки щодо випускних в садочку, у нас такi є, але не помпезна урочистiсть, а так, сочки, печенька, концерт невеличкий i грамоти. Та й все. Але бiзнес випускних нарядiв до школи (12кл) тут цвiте i пахне! Дiвчатка просто вимагають плаття на випускнi. Деколи навiть дорожчi, нiж люди купують весiльнi плаття. Коли Котя пiдросте то я їй звичайно куплю плаття гарне, але надiюсь що у неї буде смак елегантний, класичний, а не мексiкано-циганський.
Відповідь: Дитячі випускні напевно таки не зовсім зрозуміло.... тут в дитсадочок купують плаття вартістю в місячну зарплату виховательки, а в школі - можуть купити сукню вартістю в місячну зарплату педколективу "індивідуальний дизайн" - не є надто дорогий, за винятком "модних дизайнерів" - там скажена доплата не за якість, ні - за "торгову марку" == До речі, тривалий час в центрі, коло пам'ятника Шевченка - була виставка суконь вартістю в квартиру (по тодішнім цінам) - тобто магазин "модного" одягу. Тепер проходив - щось не зауважив - ще є? а співвідношення вартості - збереглося?
Відповідь: Дитячі випускні Менi то зрозумiло, а те що я б купила своїй дитинi дороге плаття то зовсiм iнша справа i розмова.
Відповідь: Дитячі випускні Моя дитина чесно відтарабанила два роки у такому платтячку, з корсетом і довгою пишною спідницею, можливо, ще і на той рік буде добре, а ні - маємо ще меншеньку подружку, передамо їй. Купували для походу на весілля, потім декілька разів ходили на дні народження і хрестини, не подерла, не шпорталась і не нервувалася. Ну, хіба що пообливалася декілька разів соком, але нічого тому платтячку не сталося, і далі як нове. Купували на краківському базарі, на той час коштувало приблизно 100 гривень; зважаючи на те, що за джинсики на неї потрібно віддати як мінімум 60 гривень, не так вже й смертельно , тим більше, що вона дуже вже те платтячко любить.
Відповідь: Дитячі випускні От на мою думку гарне поєднання - краса+комфорт+відповідність до віку. В таких платтячках кожна дівчинка відчує себе принцесою і одночасно буде на дитину схожа
Відповідь: Дитячі випускні Зроблю трохи звіт, про наш випускний... Спочатку дітоньки вдома мились, збирались... Початок церемонії був назначений на сьому вечора але дітей казали привезти швидше. Випуск робився в сусідній католицькій школі, до якої ходить наш син. Так он... в залі були розвішані знимки випускників і їхні мрії на майбутнє. Це наш бувший зять - Тоні. Коли я запиталась в Ганусі як ж вона буде без нього тепер(вони ідуть в різні школи), вона сказала що це не проблема вона його буде тримати у себе в серці. ВО! В майбутньому наша дитина хоче бути принцесою. Ось прошу: Додано через 11 хвилин Як настала година, то наші дітки по-одному важно зайшли в зал і сіли на сцені. Після того вони склали присягу на вірність Американському прапору, це якраз перед присягою: Далі нам вручали дипломи: А після вручення дипломів кожен випускник подарував своїй мамі квіточку Далі пули співи-перегуки... Ну і нарешті торт і вар*ювання змучених дітей. Додано через 14 хвилин Дитина вже змучена страшно І остання на память з бойфрендом
Відповідь: Дитячі випускні І одразу видно контраст із фотографіями Марусі-мами. Можете в мене кидати тапками, але навіщо так видягати таких маленьких діток? У дівчаток на світлині такі красиві обличчя, їм не пасує доросле вбраня...
Відповідь: Дитячі випускні Але це ж класно не бути залежним від шмаття.)) Це найпонтовіше відчуття - не бути залежним від жодної оцінки. Свобода така собі. Слідуючи настроям оточуючих цього не досягнеш.