Відповідь: Методика виховання дитини А то вже характер проявляється... тут ніц не вдієш. Одні пишуть так що яж папів друть, а інші легонько аби не запацькати папеву.:p
Відповідь: Методика виховання дитини А може це спадково, по татусеві? Досі не знаю яким чудом вчителька з укр. мови перевіряла його твори…:ninja: А щодо лівої руки, Лілю, якщо спостерігаючи за дитиною, бачиш, що лівою йому вдається писати краще, то може варто наголосити на цьому вчителям. Дитина буде мучитись і так і не виробить собі доброго почерку жодною рукою (я вже таке бачила), а так принаймні буде розвивати те що вже закладено. Моя старша донечка до 3-х років користувалася однаковою мірою двома руками, а потім вже перейшла на праву. Я думаю, що садочок «допоміг» зробити їй цей вибір, але якщо би я бачила, що є схильність до писання лівою, то наполягала би на тому, щоб не перевчали. P. S. Я думала це тільки в нас ще такі залишки совєтські – всіх під одну гребінку, а «продвинута» Канада також виявляється таке практикує. Додано через 4 хвилини Аналогічно. Для мене це вагомий аргумент. Єдине, коли ще була жива бабуся, то нас навчили, щоб звертатися у третій особі: «Чи бабуся знає», «Чи бабуся може» etc. Вже моя мама з внучками на «ти». Повага до батьків не виражається у звертанні на «ви», бо можна сказати «а не пішли би ви, мамо…»:D До речі не з пальця висмоктана фраза – маємо таких родичів, які дуже «возмущались», коли почули, що я з батьками на «ти», зате ми дуже сміялись, коли почули як їх доця сказала до мами вищенаведену фразу, бо мама щось забороняла. От вам і повага. Без образ для тих, хто вважає це правильним, але для мене це взагалі якась дикість. Одна сім»я, рідні люди, а звертання як до сторонніх. Не розумію того.:shutup:
Відповідь: Методика виховання дитини Ні, вони не перевчають. Просто є діти чітко виражені, а є нечітко. От вони й не паряться з моїм Дарком. Доведеться самій досліджувати. Хоча вони казали, що тенденції в нього є, але навмисне привчати на ліву теж не варто. Додано через 1 хвилину Щось я про це не думала. Там дійсно не почерк, а кардіограма. Я завжди казала, що він мені в листах свій пульс шле. Я читала, слова підкреслювала деякі, а потім ми разом розшифровували. :D:D:D
Відповідь: Методика виховання дитини нашому меншому теж 8 міс. я з ним багато говорю, все називаю (предмети), коментую свої дії в побуті. ставлю класичну музику. корисно більше рухатись, тож пускаю повзати по підлозі.
Відповідь: Методика виховання дитини А як щодо кубиків Зайцева? Хтось за ними вчить читати? Ми любимо презентації. Починали з показу картинок по Доману (десь з 8 місяців), а тепер ще й маємо диск "Вундеркінд з пелюшок" і потрохи дивимось. Там багато зібрано. Також на стіні є атлас тваринного світу по якому дуже цікаво знаходити тварин. Ну і, звичайно, читання книжок з малюнками - найкраще! Сам вибирає яку книжку читати.
Відповідь: Методика виховання дитини Я показую Катi всякi речi, але не можу сама з собою погодитись на якiй мовi їй то все показувати, англiйськiй чи українськiй. З одної сторони я хочу щоб дитина знала мою мову, бо армянської її нiхто не буде вчити (нашого тата сторона). Але з другої, я хочу щоб її першi слова i лепет розумiв її тато також, i тим бiльше щоб у неї не було акценту
Відповідь: Методика виховання дитини Ніна, щодо двомовних дітей можу порадити. Ми з Романом поділилися. Я займаюся англійською, Роман українською. І малий не плутає. Якщо будеш ти одна двома мовами, дитина заплутається. Відповідно, мусиш чоловіка задіяти. У нас зараз виглядає так, що татко займається з малим українським алфавітом і читає одного вечора казочку українською, я натомість читаю наступного вечора англійською і займаюсь також англійським алфавітом. Англійську вона потім покращить у школі. І повір, акцент у неї буде в українській. Мій малий так каже "дякую", що мене щоразу пересмикує. Зате має хорошу вимову у французькій завдяки тому, що його українську виправляємо. Так вчителька нам казала. Щодо того, що якщо один із батьків говорить однією мовою, а другий - другою, то всі нам то радили і психологи теж казали, що так для дитини легше, ніж коли одна людина плутає дві мови. Тут двомовні всі так роблять. Мама - англійською, тато - французькою. ТІЛЬКИ. І навіть якщо дитина відповідає лише англійською, батько не перейде на англійську. І діти чудово знають обидві мови.
Відповідь: Методика виховання дитини Лiля, дуже дякую за пораду! Я таких порад не чула нажаль. Це має сенс, i впринципi судячи по собi (рос-укр мовна сiм'я) я так i говорила, до тата по-росiйськи, до мами по-українськи. Сьогоднi чоловiковi так i скажу!
Відповідь: Методика виховання дитини У мене однокласниця замужем за німцем і живе там. У них тато і його батьки говорять з дітьми німецькою (української вони і так не знають), а мама - українською. І дітки з легкістю переходять з мови на мову, залежно з ким спілкуються.
Відповідь: Методика виховання дитини А в мене зараз така сім'я, моя Катька зі мною говорить українською, з чоловіком російською!
Відповідь: Методика виховання дитини Мамульки, як ви з дітками якісно проводите час вдома??? особливо цікаво про діток , кому рік-два (бо ми такі) . Цілий день іде дощ, нікуди не підеш, а щось я така втомлена, що зовсім не маю ентузіазму щось придумати. Порозглядали з малим к-ка книжечок, пошукали тваринок на карті, спробували побудувати якусь будівлю з кубиків і фсьо. Я шось своє роблю, а синуля бавиться машинками, або показує мені знову якісь малюнки у книжці, а я вже не маю сили їх коментувати. Але це недобре! Чим зайнятись, підкажіть!!!
Відповідь: Методика виховання дитини коли робите щось своє коментуйте дитині, що ви робите. "зараз мама набере водички і помиє твої іграшки! о, дивись, водичка тепленька - це приємно, а якою вона ще буває?* а буває холодною і крижаною. лід утворюється так-то. давай ще ту качечку і ми її разом помиєм..." так можна разом прати дитячі лашки і мити посуд в мисці, і складти речі, і перебирати овочі... мій малий до часу все робив зі мною. але дитині також важливо вміти самій гратися. якщо звикне, що його хтось розважає - потім важко відівчити , доводиться весь час шукати йому компанію (також у моєму випадку).
Відповідь: Методика виховання дитини +100 Додам свого троха. Ми з малим принципово говорили і говоримо лише українською. Був момент, що вже сумнівалися, чи то правильно - нім. не хтів говорити, дуже встидався і не йшов в садок. Ну, думаємо, всьо, проблема... Але потім десь через 4-6 місяців малий буквально "вистрілив". Тепер проблемка помінялась - мусимо заставляти дома укр. говорити. Акцент відсутній, ми так ніколи не підробимо. І він, батяр, вже до рідного батька "Тату, а чого ти так нездало по нім. говориш?!" :D Хоча завжди думав, що я досить приємливо говорю... Колєґа його, одноліток. Тато українець, мама білоруска, вони з Канади. То малий з батьком виключно укр., з мамою виключно русска, в садку німецька і раз в тиждень в сім"ї англійською, ну бо закінчиться контракт і вони на канадійщину чухнуть... І ніколи не путається, перескакує автоматом.
Відповідь: Методика виховання дитини Малюнки, аплікації... Мій малий дуже любить робити дорогу, місто, парк. Я вирізаю - він ліпить. Прості фігури вирізає сам. А ще малюємо. Фарбами або кредками.
Відповідь: Методика виховання дитини не знаю, може це я винна, а може це характер-вподобання дитини, але не любить він творчості. Ні малювати, ні ліпити, ну, вирізати нам ще рано. Ще до року понакуповувала дитячих олівців, пластилінів і показувала як робити, і самому лишала - ніц не цікавиться. А до води страшенна любов. Щодня по кілька разів мушу після його забав переодягати його і витирати калюжі.
Відповідь: Методика виховання дитини Ми таку гру бавимось. Беру картонну коробку з кришкою, показую що там пусто, тоді непомітно кладу тути якусь іграшку, кажу "чари-бари" і вона відкриває коробку, а там ...о, чудо, з`явилась іграшка, тоді докладаю ще одну, знов те саме, мала відкриває коробку і має взяти ту іграшку яка щойно з`явилась і так поки не набридне. Ще даю товсті макарони і дві мисочки, мала заповнює їх макароном. Як варіант будь-яка крупа ложкою пересипати її в іншу ємність. Буває, що по черзі ховаємо якусь іграшку, а тоді шукаємо її. Але скільки не грай ігор, якщо цілий день просидіти вдома, то нудимось і я і Катя, тому чекаємо тепла....
Відповідь: Методика виховання дитини О, моя дитина така сама. Тоді так. Є спеціальні фарби для малювання у ванні. Ми такими користувалися до 2,5-3 років. Обмальовувати плитку йому дуже подобалося. Далі всілякі забавки для води, пінка для ванни дитяча. Він нею може годину бавитися... І дуже це любить. Ну, і всілякі кораблики, млини для води теж чудово підійдуть для забави у ванні. Як був менший напускала десь третину ванни води. Зараз - половину або й трохи більше. Додано через 2 хвилини О, іще одна забавка в нас була. Берете коротбку від дисків на штук 50. Даєте дитині низ зі стрижнем. І до того зіпсуті чи старі диски. Ми навмисне не викидали. Дарко складав по одному на стрижень, а тоді одним махом перевертав усі. То була суперова забавка для нього. Дитина зникала хвилин на 30-50 гарантовано.
Відповідь: Методика виховання дитини В моєї дитини інші діти забирають іграшки, а вона хіба трохи поплаче і все. Я їй завжди торочу: з іншими треба ділитись, забирати силою не можна, хочеш ту іграшку, що в когось - поміняйся або чемно попроси. Вона так і робить, а інші просто беруть і видирають в неї з рук і її чемність тут ні до чого... Я промахнулась? Як навчити дитину постояти за себе? Не скажу ж їй "піди відбери назад", і шкода, що з нею так поводяться.
Відповідь: Методика виховання дитини +1. Ділитися/домовлятися обов'язково треба вміти. Відбирати назад - пізно. Я Данилові мотивую просто: "А навіщо віддав?". Намагаюся призвичаїти дитину, що сам кузнєц свого щастя. Втримав - твоє.
Відповідь: Методика виховання дитини Я так само...:D :D :D Я теж малого навчила букви, навчила рахувати, геометричні фігури розрізняти, в Ворді писати....Але тепер вважаю, що не треба було того робити, було ще зарано. Дитина повинна розвиватися відповідно до свого віку, та й у ранньому віці ще не може усвідомити різниці між, на приклад, буквою і звуком, чому буква ЕМ, а читається не ЕмАЕмА, а МАМА. Я не кажу, що не треба дитини нічого вчити, але в міру і по віку. Логічні кубики, щоб дитина усвідомлювала різницю між формами, ігри на поняття об"єму, речовини, властивостей речовини будуть набагато кориснішими ніж букви у такому віці. Особливо важливим є розвиток "дрібної" моторики - чим більше працюють пальчики, тим більше відчуттів передається у мозок, тим активніше він працює. В мене теж малий не хоче ліпити з пластиліну. Але ж є чудові кольорові маси для ліпки. З них можна робити чудові іграшки! Висушили на сонечку, і дитина тішиться власноруч зробленою іграшкою. Кольори ми запам"ятовували, коли гуляли і дивилися на машини, так йому було набагато цікавіше, ніж просто кольорові папірчики. Одним словом, на мою думку, не треба старатися, щоб дитина дуже рано читала чи рахувала, бо це не показник, а треба старатися, щоб дитина розвивалася гармонійно зі своїм віком, і підбирати дитині ті заняття, ігри, навчання, що їй подобається, а не ті, які подобаються тільки на думку мами. Але це все моя особиста думка. Додано через 4 хвилини Забула написати. Я завжди дозволяю малому допомагати мені все робити. Хай він більше заважає, ніж допоможе, але яка в дитини радість від того, що він допоміг, що він теж працює. Ірена правильно написала, щоби коментувати дитині все, що робите і що навкруги відбувається. Дитина запам"ятовує слова набагато раніше, ніж може їх вимовити.