ГВ - ще один дар природи

Discussion in 'Харчування малюків' started by Ksani, May 31, 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Мамусi, менi вас дуже шкода, але думаю що це можна вiдiвчити. Котя мене царапає коли їсть i щипає, я беру її ручку в свою руку i поглажую, то вона не так вже царапається.
    Я думаю що треба просто станик закрити i не давати йому крутити сосок. Нехай не поїсть один раз. Нiчого йому не буде.
    Я бачила на свої очi колись як знайомої донька не їла якщо не тягнула маму за волосся. Отож була картинка, мама пришпилена до дитячого крiсла бо мала тягне її за волосся i викрученими руками годує ту козявку. А та рада старатись. Якщо забере то плач i крик... Дiти люблять мамине волосся, це є якогось роду зв'язок з мамою (я по собi пам'яаю що любила мамине волосся) але все має межi. Одне дiло пестити, друге дiло видирати.
    Рочок - так це дуже маленька ляля, але не можна давати собi на голову вилiзти. Я думаю що вiн вже здатний зрозумiти що щось неможна. Але скорiше поступово нiж раптово.
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Моя мала теж віднедавна почала щипатися.Пару разів так мене вхопила,що жах.Коли вона так робить,то я забираю груди і пояснюю,що так не добре робити.Все вони розуміють,хоч і маленькі.І взагалі під час годування намагаюся закрити другу грудь хоча би долонею.
    А ще моя мала страшенно копаеться, якщо їсть лежачи.То я їй намагаюся ніжки притримувати і гладити по голові,щоб вона заспокоювалася.Інколи умудряюся дати їй в руки її ж власну ногу,тоді вона сама себе дьоргає, а не мене.
    Ось такі акробатичні номера ,а не годування виходить.:)
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    вже не пам"ятаю скільки точно було Владові, десь біля року, але вкусив мене добряче, я змовчала, через пару днів знов вкусив, і то так сильно, до крові ... на нічний сон, що я аж ніяк не сподівалася і закричала, віддала його чоловікові вкладати спати і пішла "зализувати рани". Напевне малий зрозумів урок, бо більше не кусав (за груди)... плечі в мене ще довго були покусані... Але діти настільки непередбачувані)))))))

    :sad: дуже шкода...
    Мене от теж цікавить як і годувати довго і без шкоди для свого здоров"я???
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Підкажіть, які вітаміни можна приймати під час ГВ? А чого їсти взагалі не бажано?
    І ще. Чи можна нам, "молочним мамам" робити флюрографію?
     
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Ви розумієте що це дуже індивідуально і потрібно знати чи дійсно необхідно приймати ті вітаміни, чи є така необхідність!
    Основною проблемою будь-якої годуючої мами є можлива алергічна реакція на вітамінний препарат дитиною.
    Щож до мене то я сама алергік тому особисто мені не можна пити комплексних вітамінів, тому підбирається ті препарати які не викликають алергію (це як правила способом спроб та помилок).
    Основною моєю проблемою є зуби бо я з першого місяця народження була на ШВ і це гарно помітно по зубам, і будь який стоматолог може сказати коли мені вводили ішну їжу (я хотіла дізнатися звідки вони таке бачуть а вони усміхаючись кажуть: на зубах написано) відповідно я раз в триместер приймаю курс Кальцеміну (то 1 таблетка два рази в день), чому саме Кальцемін а не продукти, бо для гарного засвоєння кальцію обов'язково потрібні вітаміни С та Д (на продукти з великим вмістом вітаміну С у малого алергія, а на Кальцемін ні).
    Щож до харчування мами можна їсти все що завгодно (ну але тут не йде мова про алкоголь, наркотики) навідь зразує після пологів, але тільки за принципом вводу одиного нового продукту на цілий день. Так щоб ви могли визначити відчоло алергічна реакція в дитини, бо це може бути і на хліб, тобто на ті продукти на які взагалі ніхто не звертає увагу.
    Що ж до флюрографії так можна, але як це організувати залежить від того який термін ГВ
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Десь читала, що після флюорографії треба один раз зцідитися і молоко вилити. Незнаю чи то правда.
     
  7. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    це справді дуже індивідуально. у мене от зуби мудрості знову почали лізти :crazy:, тому не думаю, що моєму організму бракує кальцію.
    хоча я дуже люблю твердий сир і часто його їм
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Yaremko, Ksani, Koza-Dereza, Nata і всі хтомене підтримував. Хочу Вам похвалитися і подякувати, бо ми таки вийшли з кризи.:radist: :radist: :radist: Молочко знов є в достатньому об"ємі, правда, ще не так багато, як було до того, але я бачу, що Данусик йсть вдосталь і інколи ще залишається. Я два дні і дві ночі була з ним нерозлучна (хм, ото написала, ніби перед тим ми не були разом:) ) , але то була ще не розлучніша, ніж завжди, навіть в неті не сиділа.
    Я дуже щаслива і задоволена, в такому стані, думаю, тепер молочко прибуватиме ще краще. Тепер всім буду розказувати, що лактацію дійсно можна відновити, бо знаю це не з книжок, а з власного досвіду!
     
    • Подобається Подобається x 13
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Дрімочко, вітаю з перемогою! Успішого і довгого Вам годування. Дуже рада за Вас.
    І я таке пережила. Тепер не вірю, коли кажуть, що молока нема, це, як правило, терпіння нема.
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.


    Скорше знання. Якби не читаа форуму то сама б під час одної з лактаційних криз плюнула і перейшла на сумші. Хіба наші педіатри хоч комусь сказали що навіть якщо молоко пропало зовсім його можна повернути. Є суміші і ніхто не хоче паритись з проблемами є молоко в мами чи немає
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Підкажіть будь ласка як правильно сціджувати молоко (як часто) і може хтось порадить молоковідсмоктувач, не дуже дорогий, але помічний
     
  12. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    А для чого сціджувати?
     
  13. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    сама ляля і сцідить частіше прикладати, дешево нє?
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Показання для зціджування молока:
    -збереження і підтримки лактації за наявності тимчасових протипоказань для грудного годування з боку матері або дитини (загострення хронічних захворювань матері, захворювання дитини, при яких вона не може смоктати груди тощо),
    -годування дитини з малою вагою або недоношеної дитини
    -якщо дитина захворіла і відмовляється від грудей (потрібне часте зціджування: кожні 2 години вдень і кожні три години вночі);
    -якщо після пологів дитина перебуває в палаті інтенсивної терапії;
    -для становлення та підтримання лактації, для годування дитини з низькою масою тіла або новонародженого з порушенням стану (мати повинна за можливості почати зціджувати молоко в перший день після пологів, бажано не пізніше ніж через 3—6 годин. Для достатнього вироблення молока потрібно зціджувати його не рідше, ніж кожні три години, враховуючи і зціджування вночі);
    -при лактаційних кризах для підвищення кількості молока (протягом кількох днів (2-4) потрібне часте зціджування (кожні 2 години вдень і кожні чотири години вночі);
    -для забезпечення грудним молоком дитини, якщо мати працює або вчиться (максимально зцідити молоко перед тим, як йти на роботу, а також регулярно зціджувати його під час роботи для підтримки достатньої лактації);
    -при нагрубанні залоз для зменшення дискомфорту;
    -для запобігання утворенню тріщин або їх лікування (зцідити «заднє» молоко в кінці годування дитини і змазати ним сосок та навколососкове поле).

    Відповідно яка причина сцідження і кількість сціджень різна. Якщо Ви не зціджували раніше молока, скоріше за все, Ви першого разу зцідите зовсім трохи молока. Це не означає, що у Вас мало молока, просто Вам потрібна додаткова практика! Перед зціджуванням буде доцільним зробити легкий масаж грудей. Це допоможе кращому виділенню молока. Ви можете легенько погладити груди від краів до соска або помасувати груди легкими круговими рухами. Робіть ті рухи, які найбільш приємні для вас. Масаж не повинен викликати біль.
    Техніка зціджування
    Важливо пам’ятати, що в сосках нема молока. Грудь не схожа на соску з пляшкою. Молоко тільки витікає із соска, і ви не зможете зцідити молоко, натискаючи на сам сосок. Молоко збирається в невеличкі мішечки – молочні синуси, – що розташовані під ареолою (коричневе коло навкуги соска). На дотик вони схожі на невеличкі квасолинки.
    • Покладіть великий палець Вашої руки зверху на краю ареоли, а вказівний знизу на краю ареоли. Можливо, ви відчуєте під пальцями молочні синуси («квасолинки»).
    • Коли Ви знайшли молочні синуси, легко надавіть на них обома пальцями в напрямку грудної клітини, а потім прокочуйте пальці вперед, видавлюючи з молочних синусів молоко.
    • Запам’ятайте, синуси розташовані навколо ареоли, тому Вам слід опорожнити усі мішечки-синуси, пересуваючи великий та вказівний пальці по колу ареоли, видаляючи молоко із молочних синусів.
    Експериментуйте, і Ви знайдете зручний саме для Вас спосіб зціджування.
    Зціджування руками не має спричиняти болю.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    В мене груди тепер травмовані страшенно, сьогодні засинаючи вдень Марко замість смоктати їх кусав... Полишалися страшні червоні лінії на соску. Я забираю, а він в плач, бачу що очі вже злипли, і ніби має смоктати, а він тільки стискає, я скільки могла то терпіла - зціплювала зуби, вже як немогла терпіти то забирала цицю. А він в плач, дала вже другу, так він і другу покусав... Так і заснув. Такого до сьогодні небуло, і на ніч щойно заснув вже без проблем.
     
  16. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    В дитини явно неправильне прикладення це може бути зумовлено дурачком, соскою чи горнятком з твердим поїльничком, або ще чимось.
    Дитина плаче бо нерозуміє чому він смокче і нічого не получається а мама ще і забирає груди.
    Ви повинні самостійно розібратися в ситуації і визначити чому так є, які причини це зумовлюють і це виправити. Однозначно годувати коли дитина спить.
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Сьогодні знов кусався, але на прогулянці, зтискає зуби, дивиться на мене і сміється - чекає реакції... З поїльничка ми не п"єм, соски вже давно не смокчем. П"ємо з чашечки і то рідко - основне пиття то циця.
     
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Менi здається що вiн це робить навмисне. I чим бiльше будете йому дозволяти вас кусати, тим бiльше вiн буде вас кусати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Та я відразу пробую забрати, а він в плач. Я читала десь що дитина починає усвідомлювати що вона вже не частина мами, і тому кусає - перевіряє
     
  20. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    То як саме дитина кусає. Бо це різниця коли дитина кусає, мама забирає груди а дитина із здивування плаче від того коли дитина кусає дивиться в очікуванні на реакцію мами і плаче коли забереться груди. Бо в першому варіанті в дитини "з'їжджає" прикладання а в другому плач по причині забраня об'єкту забави

    Если ребенок кусается
     
Thread Status:
Not open for further replies.