Тема так файно зайшла якраз в правильне русло. Юля, якій не подобаються стереотипи про «жіночу зарплату», фактично визнала, що їй потрібен буде «коник», а не помічник на ту хорошу зарплату. І то ще я не уточнила, яка саме хороша вона буде. Я б зробила маленьке опитування, але не знаю, чи то коректно. Спитаю, якщо не хочете, то ігноруйте дивіться, в мене три різні роботи з різними вимогами і різною навантаженістю. Тобто, якась робота потребує багато зусиль, якась менше. Оплата за годину моєї роботи: 70, 100 та 250 українських юанів. Юля, ти скільки готова платити своєму помічнику за годину роботи? Бо я щось не можу зрозуміти, чи про одне ми всі тут говоримо. І ще цікаво, скільки коштує година роботи інших форумлянок. Я спеціально за годину питаю, бо зарплата за місяць до мене якесь дуже розмите явище. Більшість моїх знайомих в різних сферах послуговуються якраз грн/год, бо ж ми не роботи - не можемо однаково працювати весь час.
@Haidee я цього року працювало погодинно на кількох проектах. Погоднну ставку за свою роботу я називала різну, в залежності від складності завдань та обовязків на мене покладених. Але визначила собі самостійно нижче якої ставки мені вигідно братись за той чи інший проект. Зараз вибрала проект з сталою сумою на місяць.
@Haidee я б ще уточнилв чистими чи брудними. І напр скільки загалом обходиться 1 година праці для роботодавця.
В мене зараз теж три роботи з різними ставками. На першій погодинна ставка плаваюча і залежить від клієнта, максимально до 15 дол., але таких годин мало, особливо останнім часом, часто всього пару год/тиждень і це причина, чому я шукала собі ще інші роботи. На другій - фіксована ставка за місяць, в день витрачаю 1-2 год., це коштує 300 грн/день. Третя - чітка погодинна ставка - 10 дол. і завантаженість висока, оплата від виробітку. Ехх, ще би часу трохи більше... Це суми нетто, на руки
В мене плаваюча ставка за годину залежно від кількості робочих(19-22) днів в місяці. Якщо порівнювати з/п з українською, то мені здається, що я заробляю менше. Але роботодавець мені платить лише 65%!!!! від того, що мені нараховує. В мене 26 календарних днів оплачувати відпустки, 100% оплачувати лікарняний(не знаю скільки днів на рік) і на дитину до 14 років 60 днів лікарняного 80% оплачуваного. І дуже важливий плюс, для мене, декрет 1 рік 80% оплачуваний. То виходить десь мін 20 злотих нетто/година. Сама порахувати. І сама тепер не впевнена в обрахунках))). Бо рахували з/п÷кількість днів ÷ 8 годин. А 8 годин я не працюю в день ніколи. Бо ж мінус 30 хв на обід і ще походи на каву.... і ще бувають мінімальні премії, то їх теж не рахуючи. І ще є податкова пільгами на сім'ю 1112 злотих на дитину, повертається одному з батьків раз в рік, але при бажанні можна поділити між батьками.
Йой, мені оці переживання щодо «жіночої зарплати» десь на рівні «а для холостого він нормально заробляє». В чоловіків теж є утиски. Типу холостому ніц не треба. А ще радує категорія суспільної думки щодо багатодітних . Колись, коли в нас ще троє дітей було, моїй мамі в черзі прокоментували щось типу «а чоловік може розслабитись і не старатись заробляти, бо соціальна ж допомога. Це ж ми (просте малодітне населення та пенсіонери), це ж д наших податків забезпечуються злиденні багатодітні». І таке рідко, і не в свою особисту адресу, але чую: «Їм добре, бо держава платить гроші, і можна жити, будуватись, одягатись, літати в Домінікану на особистому літаку...» Так що оте «гендерна рівність», як на мене, неможлива в принципі. І існують інші категорії громадян та настроїв, яких можна (не можна, але практикують ) утискати в розмірах зарплат. Є в принципі мало оплачувана робота, і будь ти хоч хто - платять мало, оправдовуються чим завгодно (досвідом, статтю, здоров’ям, світовою кризою).
@Freedom UK о це моє улюблене, коли починаєш говорити про права жінок. Хтось приходить і каже, що чоловіків теж утискають.. Пояснюю на пальцях (на середньому, в основному). Є явища системні, а є одиничні випадки. І представники всіх категорій колись та й були дискриміновані. І білі дорослі чоловіки мільйонери теж. При чому вже будучи мільйонерами. Але це ж не значить, що вони стали вразливою категорією, правда? Далі не по темі, але накипіло. Скільки разів під час бігу мені коментували незнайомі чоловіки про мій біг, фігуру, швидкість і інше. І під час офіційних забігів теж - дуже багато. Скільки разів коментували мого чоловіка? Ні скільки. Ніхто. Скільки разів в підлітковому віці дорослі мужики коментували мою фігуру, а дехто намагався і доторкнутися? Та купу. Скільки разів таке було з моїй чоловіком. Ні скільки. При чому я абсолютно не заперечую явище педофілії щодо хлопчиків. Але оп‘ять же більшість педофілів любителів хлопчиків теж чоловіки.
Думаю, що всіх утискають . А розкажіть, як воно має виглядати правильно? Якщо уявити, що всі один до одного відносяться з повагою, з любов’ю, коректно - буде важливо: перед нами жінка чи чоловік? Взагалі, я розумію про що йде мова, тільки калейдоскопічною кручу-верчу цю тему. Вистачає і жінок, які коментують фігури, Ви ж то знаєте.
Мені от цікаво (як людині, яка вже півтора року в декреті і дуже відстала від ринку заробітних плат у Львові), яка зараз зарплата умовно вважається нормальною? Від скількох вже вистачає на менш більш нормальне життя? Я не говорю про іт сектор, і розумію, що все дуже відносно, але от згрубша - скільки зараз заробляти - нормально?
ггг в цьому секторі також є посади на 400 доларів повний день, а повний день в IT - це нерідко програма відстежування робочого часу, і реальних 10 годин на роботі, щоби випрацювати 8. а оце два різних питання: 1) 2) Не можу сказати, що "вважається", бо тут в кожного своя бульбашка. По другому питанню. З останніх підрахунків - мені на себе і 4 дітей для повного повсякденного забезпечення наших потреб = еквівалент 1300 доларів на місяць. Тоді нам зручно і в нас є все, що потрібно. Вміємо жити і на менші суми. Але для стратегічного планування відштовхуюсь від цієї цифри. Потреби у всіх різні - не думаю, що тут є про що сперечатись. Втім, у мене ж не зарплата, а прибуток - вовка ноги годують, скільки заробила - стільки маю. Тобто, не обмежена ні по верхній, ні по нижній планці - і всі ризики та всі лаври теж мені. Якби працювала на стабільну ставку - влаштовувалась би на 1500+ доларів за режим повного робочого дня. Завжди наприкінці року аналізую витрати по сезонах, мінімальні поточні тощо. І ставлю реальні фінансові цілі на наступний рік, з врахуванням всіх тих наших інфляцій тощо. В 2017 на 2018 ставила ціллю 18 тисяч гривень на місяць - і тоді цього нам вистачало при майже таких самих витратах. Такі були ціни, така була економічна ситуація...
400 доларів за день, я надіюсь. З програмкою-то? чи входять витрати на машину у ваші 1300? Те що потреба різні - це точно. Що комусь розкіш (не по грошах, по розумінню), то іншому - предмет першої необхідності. *зразу згадала про собаку-вівчарку і скільки вона їсть. Їж-їж я тобі не жєлую.*
ні, на місяць В айті багато посад. Знову ж, про "нормальне". Знайома працює за 6500 позмінно, 10 робочих днів на місяць, робочий день 7 годин. На роботі безкоштовний обід. Робота біля дому, час на дорогу не витрачає. Живуть удвох з чоловіком. Їй нормально. Це до того, що в поняття "зарплата" і поняття "нормально" входить дуже різне. ні. Їздимо громадським транспортом
а на яку б посаду чи яку галузь ви б розраховували, щоб мати такий оклад? я теж не орієнтуюсь в сучасних реаліях. особливо по новомодних всяких професіях - СММ(чи як то правильно), ще якісь там девелопери, контент-менеджери і т.д. Ну але от точно знаю, що 40тис.грн це оклад досвідченого директора великого промислового підприємства, 25тис. - оклад головного технолога заводу відомого "харчового" бренду, така ж сума - оклад керівника з якості місцевого українського вир-ва відомої світової марки техніки, 15тис.грн - оклад головного ейчера середьного такого виробничого підприємства.
це реальна заробітна плата маркетингового спеціаліста в айті. PR-менеджера не_айті компанії. Досвідченого продажника не_айті, або мідл_продажника невеликої айті компанії. Але мені не все подобається у роботі на когось Тому працюю на себе, роботу не шукаю. Час від часу просто моніторю ринок, або запрошують на співбесіди. Ходжу, говорю, випробовую своє підприємницьке "я". Оскільки я можу займатись зовнішньоекономічною діяльністю - то можу продавати свої послуги закордонним компаніям, цілком легально. Є можливість працювати віддалено на ставку в американській компанії, там годинний рейт SEO контент-райтера довкола 10 доларів. Але це, знову ж, чужий бізнес, ще й не в Україні.
якщо вам вдається самій(без участі чоловіка) забезпечувати таку велику суму, то ви велика молодець))) --- дописи об"єднано, Dec 15, 2020 --- що це таке? що входить в обовязки?
дякую! Часом вдається, часом взагалі шоколадно. А бувають і скрутні місяці. Як у всіх підприємців. Але так, я велика молодець.
Згрубша - це писати контент під ключові слова, англійською мовою. Отримуєте технічне завдання. Приміром, список зі ста ключових слів, кожне має певну кількість разів повторюватись в тексті. Отримуєте обсяг тексту, деколи з точністю до 10 знаків. Заголовок, кількість підзаголовків, кількість запитальних речень, ще купу різних параметрів і побажань. І пишете грамотний, змістовний текст з унікальністю переважно 85-90% з дотриманими усіма вимогами.
Та то мої таргани. Щоб хтось контролював в такий спосіб мою роботу - він має мені дуже, дуже, ДУЖЕ багато платити. Як часом тобі буде забагато такого, то скинь мені завдання, будь ласка. Бо це звісно, жах, але дуже цікаво.