Ім'я Аюна: значення, таємниця імені, походження, характер і доля знайшла ім'я яке ще навіть не чула,Аюна як вам таке ім'я?
для себе провела маленьке дослідження - карантин, він такий. 139 першачків. 75 дівчаток, 31 ім"я, з них 21- у однієї дівчинки. Лідери - все ті ж : Анна - 13 ( Анна-Марія сюди ж), Софія - 12 (+ Софія з іншим іменем),Анастасія - 9. Дівчаток, названих чоловічими іменами - Іванна, Михайлина, Василина - немає. Традиційних імен - Оксана, Наталя, Галина, Ольга, Ярина , Світлана, Надія, Віра - жодного. Зустріла дуже симпатичне мені - Ксенія. 64 хлопчиків, 32 імені, з них 17 - в одного хлопчика. Лідер - Максим -6, Олег - 5, Марко, Андрій, Назар ( +Назарій)- по 4. По 3 : Олександр, Павло, Ростислав, Данило, Владислав. Практично всі сполучення призвище + ім"я милозвучні. Милі малята, дорпослі школярики)))
@Freedom UK , гарно, якраз хотіла вас в темі тегнути,щоб дізнатися ім'я донечки. А хрестити як будете? Це церковне ім'я?
@exmargarytka, дякую! Хрестити ми не будемо. Будемо виховувати так, щоби дитина в свідомому віці сама прийняла рішення хреститись (як це вчить Біблія), тобто дала обіцянку служити Богові та жила, дотримуючись її. Щодо імені... я в іншій темі писала, що ми свого другого сина хрестили в його півроку (родичі наполягали, а ми ще сумнівались чи правильно робимо). То бабуся переживала із-за імені, адже ми збирались хрестити так, як назвали, без усіляких другого-третього імені, «яке ніхто не буде знати, бо то тільки для церкви». А переживати перестала, коли священник роз’яснив, що не має того впливу імя, яким його наділяла бабуся та частина родичів (типу супер-захист та успіх у житті). І додав, що наше імя вже є в календарі (мені здається, що зараз практично за всі відомі сучасні імена священнослужителі проголосували та внесли їй в календарі... познаходили святих. Тому навіть якби хрестили - було б за нашим бажанням імя. І от Гагл видає за запитом святу Кіру з гарною історією). Бабуся пам’ятає часи, що імені Лев в календарі не було.
Ми свою другу дівчинку назвали Христинкою. Вибирали ще серед таких імен: Юля, Оля, Оленка. Ага, ми любимо звичайні імена)
Платон - гарно. А оті всі Платоша, Альоша, Саша, Ваня - то з російської, тому нам так "ріже". Сашко, Іванко - гарно. Мене в дитинстві кликали "Наташа", якось було норм, а тепер не сприймаю. Хіба родичі з центральної України ще так кличуть, то терплю.
А я не сприймаю "Альона" - аж коробить мене від тієї інтерпретації Олени, мої брати іноді по телефону кажуть Ленчик, а всі інші- і по роботі і знайомі- Олена або Оленка, зараз це імя не надто поширене, а у 80-ті у дворах були одні Олени і Наталі
Я і не знаю, чи є український відповідник російського імені "Альона" (через є з двома крапками). В паспортах пишуть просто нашу транскрипцію. Ну бо Олена - "Елена", це точно. Джулія теж запишуть - хоча "наш" варіант Юлія . А ще я після всяких "Династій" перлася, як в чоловіка в селі назвали дитину Джессіка. Ага, не такі вони наївні - просто вже йшов процес в напрямку оформлення дозволу на в'їзд в Америку через "релігійні переконання" (потомственні православні МП різко стали баптистами). Часто батьки, які на "низькому старті" на еміграцію, стараються назвати дітей традиційними для країни в'їзду іменами, якщо вже так співпало в часі поповнення родини.
Альона - то Олена, Елена це по літературному, от як Елена - прекрасная в казках, Альона це по-простому, так москалі обізвали, а по нормальному - Олена
Не знаю, в паспортах три різні імені Маю знайомих громадянок України, за паспортом пишуться: Альона, Олена, Єлена.
Нашу найменшу чоловік назвав на честь своєї бабусі- Оля. Незвичне наразі імя. Серед знайомих ровесників підростають- Євдокія, Олівія та Мія.
@Popi щось не моє. Як пестливо чи скорочено? Лаврик, Лавруша, Лавр. Лавровий лист як асоціація --- дописи об"єднано, Sep 17, 2020 --- @Popi щось не моє. Як пестливо чи скорочено? Лаврик, Лавруша, Лавр. Лавровий лист як асоціація
Раніше сприймалося як «давнє з тих, що тепер модні», а після всім відомого серіалу сприймається як «майже сучасне»