В електронному вигляді подаю. Зазвичай копіюю раніше зданий звіт - редагую - подаю. А тут старий звіт за 2018 рік не мав функції "копіювати", я в переліку кабінету Приват24 (через нього подаю) знайшла аналогічну назву, і форма дещо нова. Тільки при відкритті цього звіту (ще нового та чистого) - одразу червоним підкреслені всі ячейки де ставити позначку "період" (квартали, рік) та підкреслено червоним назву підприємства, яка підтягується автоматично. Але зараз ще спробую з їхніми операторами переговорити. Та, баланс вже прийняли, все ок.
Я Вас надурила, час подання річної декларації з прибутку 60 днів після кінця періоду, так що часу ще вагон, розберетесь. Знайшла, що є нова форма, по закону вона мала би діяти з періоду, наступного після того, коли встигли опублікувати, але часто податкова має про це свою думку. (я прибуток наразі не здаю, бо все переведено на єдиний податок) І подивіться ще в кабінеті платника в податковій, а не в Приваті (хоча ті всі сервіси мають мати актуальну інформацію). Я взагалі все своє, в т.ч. і підприємця, здаю безпосередньо в кабінеті платника, минаючи "транзитні" сервіси.
"часу вагон" А оплата податку до 9 березня? Чи 11? Чи свій варіант? Щось я відчуваю потребу уточнити п.с. в обід зайшла, звязалась з оператором... А звіт відкрився абсолютно коректний, без підкреслень. Певно, глюк
"Відповідно до п. 57.1 ст. 57 ПКУ платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10-ти календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених ПКУ." Тобто, в загальному випадку - протягом 10 днів після останнього дня подачі декларації. Наприклад, декларація для Фопа 3-я група 40 днів по закінченню кварталу, і ще 10 днів на сплату.
Дівчата, підкажіть будь ласка, як нараховується штраф і пеня за невчасну сплату ЄСВ. Поясню ситуацію- ФОП 3 група, в січні він помилково оплатив суму ЄСВ на той же рахунок, що ЄП... чи суму штрафу і пені треба розрахувати самостійно, чи звертатися до інспектора? проблема в тому ,що підприємець працює в Києві, зареєстрований в нас в Сокалі, по телефону в них нічого вияснити нереально, зазвичай я іду до них, але зараз не маю можливості.
@maty.якби такий принцип розрахунку пені: розмір дорівнює 0,1% суми несплати за кожний день прострочення платежу. Заплатіть приблизно з округленням +, а до них все одно треба піти, бо може якась переплата була, може ще щось по особистій картці вилізе --- дописи об"єднано, Feb 12, 2020 --- а і 20% штрафу за невчасну сплату від суми несплати, але мені якось не нараховували, хз чому.
так, теретично, то дпі має листа надіслати, чи подзвонити. А коли сам, то навіть не знаю --- дописи об"єднано, Feb 12, 2020 --- самій стало цікаво,нарила: Про штрафи Інструкція № 449 мовчить, тому платник податку має чекати поки це зробить ДФС. Штраф за ЄСВ нарахувати може тільки ДФС Ще адмінштраф може бути
Заплатіть на суму пені і штрафу більше на рахунок, який платите єсв, коли податкова нарахує штраф і пеню, то вам по юридичній адресі прийде лист, а з рахунка зніметься сума, яка в листі. Можна оплатити і після того, як отримаєте лист. Саме по єсв податкова швиденько штрафи виписує, десь за місяць-два. До речі, як випишуть - суму штрафу має бути видно в електронному кабінеті --- дописи об"єднано, Feb 13, 2020 --- Там довший час була пільга по штрафах і штраф до 15 чи 30 днів не виписували.
І краще швидше, бо податкова може і через два місяці нарахували штраф, відповідно і пеню за кожен день протермінування.
Підкажіть будь ласка як сплатити пеню за не своєчасно сплачений ЄСВ? Який код вказувати, 140? І чи можна від суми пені відняти суму передплати і оплатити решту? Допоможіть розібратись.
Мені здається, що там без різниці яке призначення, головне, щоб були кошти на рахунку, коли випишуть штраф-пеню, то тоді ті кошти спишуть. Можете передплату віднімати
Ще раз нагадаю - ФОП, що йде в декрет, має право на оплату лікарняного по вагітності та пологах. Дуже стисло і зрозуміло в статті за посиланням: ProCredit Bank Ukraine
Підкажіть, будь-ласка, чи є якісь нюанси в процесі реєстрації ФОП онлайн? Цікавить, чи воно працює, і чи нема якихось мульок, через які краще все таки йти особисто. І якщо людина прописана в іншій області, а діяльність планує вести в м. Львів, яка податкова буде обслуговувати такого платника податків? І як тоді заповнити поле "місце ведення діяльності"? У Львові діяльність ведеться на дому, а прописка - в іншій області. Як бути?
Приєднаюся до питання. Як щодо книги обліку доходів? Електронної не хочу. Подавати поштою можна, чи тільки фізично?
Щодо електронної реєстрації не підкажу. ФОП перебуває на обліку в податковій за місцем реєстрації. Ми з чоловіком в графі "місце проведення діяльності" колись ставили "по Україні", що знімає всі нюанси.
Доброго дня! Шановні форумчани, підкажіть хто знає чи потрібно подавати податкову декларацію фізичній особі при отриманні спадщини ( приватний будинок) плюс ця спадщина планується на продаж, можливо варто вказувати цей дохід в декларації? Якщо хтось може надати кваліфіковану консультацію в цьому питанні ( не безкоштовно), напишіть, будь ласка, в ПП.
Куди звертатись, щоб почати процес закриття ТОВ? Як взагалі зараз виглядає ця процедура (задіяні інстанції, платежі, терміни)? Чи можливо це зробити дистанційно? ТОВ без ведення діяльності останні 2,5 роки.
Добре "дотягнути" пустишку до повних 3х років без діяльності (рахується після дати здачі останнього квартального звіту). Тоді перевіряти треба буде 3 роки без діяльності, що мінімізує імовірність хоч "щось" знайти. А потім починати процес ліквідації.