@rununkulos а чому не відмовитись від ідеї? Можна організувати якийсь тематичний МК....у нас завжди вистава для молодшої школи, яку готують старшокласники.
Не чула ще такого в нашій школі) Окрім, як старшокласники проводять уроки на день вчителя. @Freedom UK маю найтепліші спогади з шкільних поїздок. Чудовий момент соціалізації, культурного, морально-естетичного виховання. Але зараз трохи інший час. І в нас стояло питання: - А давайте чимось замінимо цукерки на Миколая! Хоча, краще нехай їдуть, ніж їсти "пластилінові" цукерки.
@rununkulos у нас цього року батьки запропонували пастилу замість цукерок... чисто символічно + ігри настільні до класу...якось так.
А порадьте мені, будь ласка, школу для 5-тикласника, який доїжджатиме зі сторони Рудного ( Метро на Городоцькій), переважно гром.транспортом. Щоб зручна по локації і з хорошими відгуками. Зараз малий вчиться в 60 школі, то думаємо над зміною. Дякую.
Дівчатка потребую поради. Малому на другий рік іти в перший клас. Ми живемо на сихові, прописки нема. Вибираю між первоцвіт, дивосвіт та 95 школою, плануємо лише початкову школу там провести, далі хочу в Шептицьких. Хто де вчився? Яку порадите? Може знаєте де хороша вчителька набирає клас? Буду вдячна, якщо поділитесь досвідом. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Зголосіться, у кого дітки ходять у 4 клас в 96 школу на Сихові? Цікавлять відгуки про вчителів. Бо попасти до доброго першого вчителя напевно в якійсь мірі навіть важливіше за вибір самої школи.... Так розумію що саме ті вчителі які зараз ведуть 4-ті класи, будуть брати перші класи наступного року. Порадьте будь ласка до кого варто віддати дитину.
І не треба підтвердження цьому місцю проживання? Тобто не питають який сь документ, який підтверджує, що ми саме там живемо?
треба. Документ будь який: договір оренди, акт з жеку і т.д.В такому випадку ви маєте право на першочергове зарахування до школи. Я працювала в школі, то батьки додумуються до такого, що знімають квартиру в потрібному районі на пару місяців, щоб тільки в школу попасти
Я думаю, то ще від директора залежить. Нас не взяли у школу, від якої ми проживаємо дуже близько. Мотивували тим, що немає місць. А через рік я дізналася, що я, виявляється, ціле літо надзвонювала, чи хтось з учнів не вибув, і мені казали, що ні. А насправді двоє вибуло ще в червні, інфа 100%, просто ми, напевно, чимось директорці не сподобалися.
д дуже близько не означає, що ви належите до неї. Я живу біля 18 школи, а належу до світанку, який на відстані двох зупинок.
відмовляли ціле літо... ну, але Бог з ним. Значить, не судьба) В тій школі, до речі, директорка - старша пані, така вся із сєбя каралєва. Зате в іншу школу, де директором був молодий чоловік у віці 35+ і куди ми навіть територіально не належимо, нас взяли відразу і без проблем.
П'ятикласник.Виставлені оцінки за 1 семестр і є в нас дві вісімки,одна дев'ятка,решту ок.Після початкової, де кожного року були Похвальні,зараз дану ситуацію не можу в душі "переварити".Син старається,але не все вдається.Скажіть щось
А ви хотіли би щоб з усіх предметів було 10 і вище? Скільки предметів в дитини? Вчора натрапила на свого роду анекдот в тему: "Вчитель досконало знає один предмет (той що викладає). Чому учні повинні досконало знати всі?"
Щось рано виставили... наші в 6-му ще контрольні-самостійні пишуть... А по "темі" - так само в нас торік було. Бо перша вчителька їх "бавила", просила, заставляла, взагалі мала великий авторитет і діти її обожнювали. А в старшій школі кожен вчитель вважає свій предмет найголовнішим, відповідно вимагає, але не всі мають бажання і натхнення "розжувати". Мій ще й хворіти став майже безперервно, деколи просто підвищена температура без інших симптомів при ідеальних аналізах. Я вже схилялась до психосоматики. А про оцінки - дала собі спокій. Наполягала, щоб д.з. були виконані і хоча би на важливі предмети (з яких планується ЗНО) зверталась увага. Коли контролювала щодня, результати були кращі, коли не було часу - ставав халявити (такий хитрун). Вважаю, що краще здорова нервова система в дитини і батьків, аніж всі оцінки 10-11. Сама колись була відмінницею і довго потім викорінювала в собі той комплекс, що я комусь винна. Нереально встигнути все і знати все ідеально, та й певно і не треба. Нам вдається математика, то приділяємо більше уваги з розрахунку на перспективу, історія, географія, біологія йому просто подобаються, він ще з першого класу має і читав купу різних енциклопедій, дивився "цікаву науку". Багато читає, то пише майже без помилок, але вчити мову як предмет лінується, то пояснюю, що це обов'язково буде на ЗНО, і як не здасть - не пройде нікуди. На англійську цього року відправили додатково, бо школа іспанська, англійської замало. І ще - не завжди оцінки відображають реальний рівень знань, тут присутній і людський фактор.
Я так розумію, що дитина старається. Тут головне підтримувати його. Не показувати свого розчарування. В ідеалі змінити своє ставлення. Подивитися глобальніше. В чомусь він сильніший, в чомусь слабший. Все одно після закінчення школи доведеться обрати майбутню професію (одну), де дитина найкраще зможе реалізувати себе.
Вавку лікувати. Можна глінтвейном або чим іншим заспокійливим за смаком. Але то я тепер така мудра, торік теж трохи "напружувалась". А дитина як старається, то треба хвалити. Якщо відверто "халявить", то інша справа, а якщо просто поки не все вдається - підримати, переконати - якщо старатись і працювати, результат обов'язково буде. Комусь і "8" - люкс результат, а хтось може на 10, але недостаньо працює. Когось можна спонукати, а комусь досить і 8 мати не напружуючись на 10 (а справді, навіщо?).