@raspberry @Руда Лисиця На сайті НП пише, що потрібно додати в особистий кабінет трек код замовлення. Це ж не номер замовлення, а якийсь типу номер накладноі курєрськоі служби, якою замовлення буде доставлене до складу новоі пошти в сша? Замовила вчора крокси, тепер сиджу чухаю ріпку, де взяти той трек код, і чи він взагалі буде (є ж магазини, які доставляють власними кур»єрськими службами). Переживаю, чи те замовлення прийде взагалі (магазину крокс в переліку на сайті нп нема).
Цей код має прийти на електронку, коли в магазині сформують твоє замовлення і передадуть на доставку. --- дописи об"єднано, Sep 16, 2019 --- Магазин не обов‘язково має бути в переліку в НП. Я колись з британського сайту замовляла, то це був взагалі тестовий режим і магазину не було в їх переліку. Все чітко прийшло.
Вам магазин зобов'язаний надати трекінг код, навіть якщо це їх служба. Буває що магазин на електронку код не присилає, просто каже що посилку відправлено. Але в деталях замовлення на сайті ця інформація повинна бути. Взагалі, нема різниці є той магазин в списку НП чи нема. НП орієнтується на номер трекінгу зареєстрований в системі та на ваш ідетифікатор в адресі.
@raspberry @Руда Лисиця Їдемо далі Прийшов лист з трек кодом Відвантажено 2 одиниці з трьох замовлених. Питання: як дізнатися щодо повернення коштів за не відвантажену одиницю? Чи є нюанси з поверненням коштів, якщо розраховувалася через paypal? Кум лякає, що украінський paypal на прийом платежів не працює
Є ймовірність що третю одиницю відвантажать окремо. Так, таке буває, що магазин розбиває замовлення на пару частин. Доведеться реєструвати обидві посилки і за кожну платити пересилку. Повернення коштів не дорівнює повноцінному переказу на пейпал. Якщо ви платили через пейпал, гроші повернуться на картку без проблем. Загалом жоден магазин не списує миттєво гроші - вони лише блокують. І тоді, коли виконали повністю замовлення йде списання заблокованих коштів. Тобто вони можуть списати лише необхідну їм суму. Можете написати їм і спитатися чи планують вони третю одиницю вислати окремо, чи такого не буде.
Буду мати можливість пошопитися на початку жовтня на американських сайтах (доставка тільки по Штатах). Є якісь варті уваги? Знаю Nordstrom, nordstrom rack, з посиденьок знаю 6pm... Є ще щось? Так щоб дійсно вигідно. Знижок великих ще, мабуть, не буде. Якщо хтось має досвід, поділіться, будь ласка. Цікавлять сумки, светри (особливо кашемірові), куртки, спортивне взуття...
Знижки будуть на чорну п'ятницю, 22 листопада. Але сейли всякі вже почнуться. Я люблю шопитися на jcrew.com, madewell.com (в них класні джинси), luckybrand.com - там можуть бути гарні акції з додатковими знижками на сейл, nordstromrack. На 6pm вже якось давно не купляю, хіба зрідка взуття по гарній акції можу купити. В них зараз гарні акції все рідше і знижки на нормальне шкіряне взуття не такі файні.
На nordstromrack закуплялася давніше, і от знову зайшла - а вони тепер приймають лише картки випущені в США, Канада і Австралія(((( От облом((
@Руда Лисиця @raspberry Отже, #стара_черепиця (Жартую) і замовлення через інтернет. Поки політ нормальний. 15.09 Замовила на сайті крокс в США 3 пари кроксів (шльопанці, котрі в‘єтнамки) 18.09 відвантажили. 2 пари з трьох. 20.09 без будь-яких дій з моєі сторони повернулись на карту кошти за не відвантажену пару 23.09 посилка оброблена складом НП в США, вартість доставки 7,8 $ Очікувана дата прибуття на відділення НП в Україні - 5.10.2019 мені сподобалося так купувати. якщо ще й прийде все ціленьке і розмір ок, думаю, це буде не остання моя такк покупка.
То супер. Я от тебе начиталась і теж пішла крокси замовилаПравда 18.09. 20.09 відправили. Пише, що до складу НП в США прийде 26.09. Сидю ждю От за це переживаю чи добре ноги всім наміряла. Замалі точно не будуть. Дітям якщо завеликі - то не страшно, доростуть, а от в мене то нога вже не росте, короч, вже як буде
як показує практика, в Україну на склад НП приходить швидше на 2-3 дня, ніж вказують. Перестраховуються.
@raspberry а ти замовляла з європейського сайту чи з сша? На європейському 16.09 був мегарозпродаж, але першу половину дня сайт тупо вмер, а в другій мені не вдавалося завершити процедуру замовлення, вибивало помилку, хоч пробувала багато варіантів - і з доставкою бавилась, і зі способом оплати.
В мене 26 вересня прибуття на склад в США. Оброблять і, мабуть, якщо в тебе 5, то в мене 7 прийде в Україну. Але справді, як писала @Руда Лисиця, приходить на день-два швидше переважно.
А, ну тоді так. Бо в мене датц прибуття на склад в США писало 24.09, по факту 23.09 вже було оброблено НП.
@raspberry жди в понеділок свої шкрабцята Мені щойно прийшло повідомлення від нп, що мої вже у відділенні. 190 грн вартість доставки, хай но я ще вдома переважу їх
так ж НП міряє по пів кг, а не точно до грамів. 600 грамів посилка - а рахують як 1кг. + є ще поняття як об'єм ваги: об'ємна посилка "важить більше" буквальної ваги через те скільки місця вона займає.
@Mushka M, якщо ви не погоджуєтесь з моїм дописом, то поділіться якою карткою вам вдалося розрахуватися на nordstrom rack. Я би зараз з радістю там пошопилась, але сайт чомусь показує мені повідомлення, що моя картка не така.
--- дописи об"єднано, Sep 30, 2019 --- Перепрошую за механічну помилку,(мабуть ненароком клацнула не там де треба)) . Абсолютно не сперечаюся з Вашим дописом, оскільки наразі тільки вивчаю цю тему .