Напевно є. В мене телефон ніколи не падав, але захисне скло все з відколами і тріщинами - від дотиків до інших предметів, носіння в сумці, десь необережно поклала на стіл і т.д, якщо на вулиці дощ - захисне скло відстає від телефону (робляться такі плями, під якими є повітря). Наразі не міняла, ходжу з таким. А почалося все в перші 2 тиждні.
Дівчата, а скільки ви платили за скло? Бо я якраз сьогодні поміняла, тиждень тому впав сильно телефон, один верхній кут відщербився, я ледве той тиждень витримала, мене страшенно дратувало то пошкоджене скло не знаю як більшість людей ходять з такими павутинками на екрані До того стояло 8 місяців, було практично як нове, трохи потерте від пальців. Тому пішла в той же магазин, де мені поклеїли перше(збоку від Форуму на Газовій, назву не знаю), просто дала телефон і сказала щоб поклеїли таке саме, то сказали що то якесь з ліпших, коштує 200 грн+50 поклейка, але я навіть не подивилась на упаковку, не спитала назву- просто віддала телефон, і забрала вже з новим склом
Я майже два роки тому наклеїла захисне суло ( тоді, як телефон купила)), ще досі все гуд. Але в мене чехол-книжечка, який додатково захищає екран.
То печаль печальна, бо я купила собі яблучко і відразу наклеїла на нього в магазині рідне скло. Не пам‘ятаю, але точно більше 200 коштувало. Ну і через пару днів мій новенький телефон вилетів з кишені, коли я сідала в машину і впав на асфальт. Руки не доходять змінити. Але після того я ще силіконовий «комбінезон» одягнула. Так при падінні нема контакту з поверхнею. Як українською нормально буде оте «чехол»? Це слово мене дратує страшно, а відповідника не знаю.
Більшість сервісів теж замовляють скло з Китаю, тільки треба знати, яке добре. Ми теж самі замовили 2 різних скла на пробу, одне з них відклеїлось в куті на другий день, хоча ходила клеїти в спеціалізований магазин. Причина була в тому, що розмір скла не ідеально до міліметра співпадав, і чохлом те все діло піддерлося і відстало. КУм розуміється на тому (має свій сервіс по ремонту техніки), то ми в нього взяли 3 скла, клеїв чоловік, і вже кілька місяців нічо йому не є.
Чорний список - не чорний список... Ремонт галантереї, Городоцька 117 (у дворі). Вчора зранку принесла гаманець. Хотіла на місці відрізаної смужки-липучки пришити смужку просто міцнішої тканини, довжиною десь 10 см, і кнопку набити. Пані подивилася і каже, що невідомо, чи можна буде щось зробити, і коштувати буде до 100 грн. Взяла мій телефон і сказала, якщо вона буде знати, чи можливо таке зробити, подзвонить мені. Не дзвонить до сьогодні. Це взагалі як? Два дні думати, чи можливо пришити на стандартного розміру гаманець 10 см тканини і набити кнопку? Це за півгодини-годину не можна вирішити? І брати 100 грн.? Піти мені його назад забрати, як кажете? І віддати у ремонт десь в інше місце? Направду, я ще з таким не стикалася. Якщо нічого не можливо було з річчю зробити, то мені так відразу і казали.
Я б забрала. Скоріше всього не зроблять і тому не дзвонять, щоб не витрачати гроші на безперспективного клієнта. Може в Айболить зверніться. Вони там зі своїми мухами, але на фоні тих всіх шарамижників найадекватніші.
Спробуйте ще біля лялькового театру, на Гонти, поруч з галантереями. Мені там добре зробили (в 2-х ремонтах відмовили), здається працюють до 15-16-ї. Якщо потрібно пошукаю телефон
Двічі стикаюсь з тим, що виробники подають неправдиву інформацію щодо матеріалів на одязі і взутті. Так як давно цікавлюсь сферою шиття і одягу, маю добре "набите" око на тканини і шкіру, тому легко відрізню натуральне чи ні. Перший раз: недавно купила пальто від українського виробника EMASS, минулого року купувала і нарікань не було, цього разу ще у магазині дуже підозріло виглядала тканини у тому кольорі що вибрала, на ощуп дуже синтетична, на інших наче нормально. На бірці пише 70% шерсті. Так як візуально по крою і пошиттю пальтечко дуже сподобалось вирішила взяти. За один день ходіння воно просто жахливо покошматилось, катишки по всьому пальто, вигляду вже немає, і більш ніж впевнена що тканина на тих 70% синтетична, а шерсті там кіт наплакав. При чому такий склад вони понашивали на всі всі свої пальта, де тканини зовсім різні, і фабрики впринципі не випускають от прямо з однаковісіньким складом всі всі тканини, склад дуже залежить від способу виготовлення тканини і буде різнитися на різних рулонах. Лишила відгук у них на сайті, вони звичайно не визнають своєї неправоти. Ситуація номер два: у Екко магазині пригледіла черевики зимові. Фірма відома і маю їх кілька пар, теж ними по якості дуже задоволена. Цього разу при огляді в магазині відразу кинулось в очі синтетичне хутро, яке вони видають за натуральну цигейку і замш синтетичний, якась просто спресована тканина. Маючи сумніви, в інтернеті знайшла немало відгуків, що ця тканини скоро рвалась і теж не натуральна. Продавець мені показує наклеїчку, що от це і натуральна замша і хутро. В обох випадках на 99,9 % впевнена у тому, що там синтетика, і поряд з якісними товарами, вони продають фігню, на яку теж клеять ті ж етикетки і просто відверто обманюють покупців. І зараз маю думку, а чи можливо якось довести їх неправоту? Звернутись кудись за тим, щоб дослідили виріб і заставили виробника вказувати правдиву інформацію? Це ж не Китай безіменний, а відомі марки\бренди у нас, які позиціонують себе як виробника якісної продукції і коштують немаленькі гроші.
@New look, то треба в службу захисту споживачів звертатися, вони там роблять експертизу. А на рахунок Ecco , я вражена
Знаючи специфіку львівських магазинів, цілком допускаю, що сам магазин розбавляє оригінальні моделі репліками. Так що може виробник тут і ніпричому. Але якщо є і закордонні негативні відгуки, тоді все сумно.
Мене свого часу насторожила відсутність львівських магазинів на данському сайті в офіційному переліку всіх магазинів по світу. Тобто, наскільки я розумію, то не є ліцензовані(чи як то вірно сказати) магазини. Щойно гляну знову, таки немає і досі. Ну і ще...Екко є виробництва Індонезія, Словенія, Китай і Португалія. Краще брати Португалію або Словенію. На інші навіть не дивитись.