Моя мала без репетиторів з англійської має 200, але вона багато і грунтовно займалася, фільми, книги, все на англійській.Це на протязі всіх років навчання в школі, з української і історії займалася з вчителями .Середній бал з трьох предметів 197
Порада батькам, діти які на наступний рік поступають, моніторте рейтингові списки тих факультетів на які будете подавати заявки. Скільки подали, як змінюються, середній прохідний бал. Наприклад в УКУ є три хвилі, краще знати наперед що і як.
Доброго дня.Батьки , діти , яких вже на фінішній прямій і вже мають репетиторів , підкажіть теперішні розцінки у репетиторів.Щоб хоча б з орієнтуватися.
без репетиторів наразі. але подруга- викладач української мови. заняття - у неї вдома. година - 140 грн. каже, що це дешево - треба піднімати оплату. позавчора в одній з кав ярень біля Універу за сусіднім столиком проводила перше заняття з англійської мови викладач з Університету. Оскільки чула розмову, то вона озвучувала ціну -250 грн за 1.5 год.
Дякую дівчата за відповідь.Маю наразі репетитора з англійської. Він ходить в мовну школу Language Step.То там індивідуальне заняття 280 грн.
А це за який клас? Бо в мене 10, то одна знайома платить 200, інша 150. А я не знаю тих розцінок, булу тільки іти знайомитись з ймовірним репетитопом з математики
10-11. тобто з прицілом на ЗНО п.с. з підслуханого цього тижня у трамваї- дівчинка поруч розмовляє з кимось по телефону : "Сьогодні дзвонила кєра, казала, щоб я хоч інколи у школу з являлася. А мені коли в школу ходити? У мене репетитори . Сказала, що якось прийду "
Я думаю, багатьом батькам буде цікаво послухати про бажання, мотивацію і дітей у більшій мірі. Мені було дуже актуально і цікаво.
Підніму тему. 10 клас. Передвипускний мандраж у мене. Старша юриспруденцією зацікавилася. Я не в захваті, але то її вибір. Записалися на пробне ЗНО. Зараз треба визначитися з 4-м ЗНО! Бляха-муха!!! Я так дивлюсь, що треба брати історію України. Її багато спеціальностей вимагають. А Право обов'язково. А як у вас справи? Визначилися? Щось взнаєте? Оф*гіваєте як і я? На які закордонні ВУЗи поглядаєте, крім Польщі?
Офігівіаємо як і Ви, з четвертим ЗНО теж ще не визначилися.( Поглядаємо, а точніше поглядає мама, на Вузи у Польщі, дитина досі в роздумах що їй робити в цьому житті..
Подивіться сюди: Сертификаты ЗНО по бакалаврским специальностям Я так бачу, що крім українська мова і літ/математика/англійська нам підійде більше історія для здавання.
Така ж ситуація і у нас..... дитина ще конкретно не визначилась куди хоче вступати. Але з 4-тим предметом майже визначилися - на 90% будемо здавати історію, її багато куди треба, особливо гуманітарний напрямок.
Можливо, є тут ті, чиї діти вступали в польські ВНЗ після 11 класу? Було б добре почути про отриманий досвід, адаптацію і решту , з чим стикнулася дитина ?
@Basyanya, дякую, що відгукнулися, донька має карту поляка, чи умови вступу по ній є однаковими у всіх ВНЗ Польщі?
@Sofijusia як на мене, то ваше питання трошки дивне. Є різниця для тих в кого є і в кого немає КП. То ж не вуз встановлює правила, а держава в деякій мірі прирівнює людей з КП до громадян Польщі і тоді вже вуз. Та й тяжко говорити за всі вузи.
Хочу підняти таку тему. Незвичну . Хтось розглядає варіанти для дитини, яка не визначилась і не погодилась з варіантами-пропозиціями родичів - залишити дитину в спокої на рік-два? За цей час людина підросте, попрацює на 1-100 роботах і може навіть сама свій вибір ВНЗ буде оплачувати, хоча б частково. Або почне свою справу без вищої освіти. Є такі думки в суспільстві?