Порадьте, будь ласка, в дитини рвота. Зранку жалілась на біль в животику, після обіду почалась рвота. Домрид не покращив ситуацію. Чим ще можна допомогти? Поїти малими дозами? Не годувати вже сьогодні? Якщо продовжуватиметься рвота - в лікарню? Дитині майже 4 роки, температури немає. Соплі-кашлі вже кілька днів Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
В нас весною було вірусне. В дитини (2,5 роки) з пятниці почалося трохи сопель і покашлювання, а в неділю - рвота і понос. Викликала лікаря, прописав Метоклопрамід від рвоти, Ніфуроксазид для кишечника і Хумана-Електроліт для відновлення балансу. З їжі - печиво 'Марія' і солодкий чай. Але малий в той день їсти не хотів нічого, тільки пив багато. Наступного дня вже полегшало. Думаю, поїти треба обов'язково, ну і консультацію лікаря. Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
Тільки не Марія. Насушіть хліба білого в духовці, якщо вже так хочеться погодувати. Але найкраще кишковий вірус заморити голодом.
Зараз здаємо кал сина на глисти, дуже поганий апетит має. Вчора знайшли цисти лямблій поодинокі. Що лікарі виписують на таке?
Для чого? Дитина просто кашляє! --- дописи об"єднано, Aug 22, 2019 --- На вік дитини гляньте. Два місяці, якраз фізіологічний нежить може бути, соплі-кашлі. Кашель я так розумію перший день. Ну реально, поспостерігати - той кашель може до завтра пройти. Ні, треба до лікаря і не одного. Возити по поліклініках, заодно зе щось підхопити. *нащо я сюди зайшла? --- дописи об"єднано, Aug 22, 2019 --- @Jusi вертикально більше носіть. Так легше кашляти.
Молоді і недосвідчені мами завжди бояться. Я колись у віці дитини 1,5 місяці при т.37.2 + не спокійна поведінка викликала швидку в гуртожиток на Медової печери (1991 рік). Дивувались, що на таку температуру викликаю, але коли почули вік дитини - чекайте, приїде. Приїхали за 10 хв. Подивилися і лікар, і фельдшер , питають - чи не перегодували (дитина була на шг). А ми таки дали їсти були більше і частіше, ніж мало бути по графіку (суміш не можна давати "за вимогою", як груди, а ми молоді-дурні вирішили - плаче, може їсти хоче, нехай поїсть, хоч раніше такого не робили). Порадили поїли спочатку водичкою, потім суміш розведена в 4 рази рідше, потім в 2 і аж потім годувати як звичайно. Все пройшло, але я реально була мокра, холодна, серце калатало... поради ніякої ні від кого, двоє студентів, мені 20 років і досвіду догляду малих дітей нуль. То вже як 2-3-я дитина, то сприймається інакше, я завжди чую, коли кашель від соплів, а коли вже можна і "послухати". З першого дня , якщо немає явних розладів як то: висока температура, задишка, висипка, судоми і т.п., то немає потреби бігти до лікаря, в поліклініки, там всякі віруси-бактерії. Хіба як є довірений спеціаліст, що може прийти додому , то для заспокоєння мами можна і запросити.
До лікаря молода і настрашена мама і без наших порад побіжить, а от сказати, що варто самій працювати зі своєю надмірною тривожністю такій мамі мені видається дійсно важливим. Оце бігання до лікаря з приводу кожного пчиху, воно формує відчуття некомпетентності мами, і заважає розвитку здорової відповідальності, (ситуація, що хтось інший знає, а я нічого не знаю, тому хай хтось і відповідає, а я поспішу ту відповідальність скинути) і тривожність має поживу на регулярній основі, а ця тривожність - це нічого доброго ні для здоров'я самої мами, ні для її дитини. То коментар не конкретно до Вашого допису, а загалом до ситуації, яка все більше і більше, як мені видається, стає загальною нормою. І треба пам'ятати, що між тривожністю і уважністю - величезна різниця. Я не закликаю бути байдужою і безпідставно безтурботною.
Щоб полегшити треба тримати більше часу вертикально, і класти не на рівну поверхню, а під кутом, щоб сопельки текли самі по горлі. Ну і ГВ часте типу частого пиття. Я з шмарклями більше ніц не роблю, ніяких промивань та закапувань. Людський організм, а тим більше дитячий, здатен сам це побороти. Якщо ніс ну вже геть не дихає, то можна ті сопельки витягнути. Але мати на увазі, що чим більше тягнете, тим більше їх виробляється. Тому не захоплюватись. Мамі спокою і чогось приємного і смачненького). То все мине))).
Я витягую соплі бо не може смоктати груди норомально.нервує. Ввечір прогулянка в слінгу. Ввечір більш вологіше і соплі витікають. Ще в ванній витікають
Я зволожую Аквамарісом. Подумала, що витягувати буду, коли Ставила його вчора засинати на мені, коли я напів сиджу. Сьогодні гуляємо в слінгу
Розкажіть що таке зараз ходить. Ми з малою з тиждень страждаєм на шлунок, малу нудить, мене то нудить то крутить. Серед знайомих теж такого повно. Ми тиждень п"ємо абсорбент, сьогодні перейшли на ніфуроксозид. Наступний крок жорстка дієта Інші знайомі хто обнімається з білим другом, хто його навідує хто просто "траванувся" Малій ставили дискінезію жовчних, але мені ні.