Як на мене все добре в міру. Відмовлятись від солі повністю не варто. Про йодовану я теж чула, що не добре іі вживати. Рожева. Я шось все більше перестаю вірити в те, що вона якась інша..
мій чоловік сказав, що не може бути гімалайської солі, бо Гімалаї молоді гори. А рожевий колір солі можуть надавати різні інертні (і не інертні) речовини чи органіка, воно жодного особливого впливу на здоров'я мати не може.
Висновок - їсти дрогобицьку сіль і в міру. Артемівська мені дуже брудна і несмачна. Гімалайську мала - ніякого вав ефекту чи чогось особливого. І загалом, слухала я лекцію про вітаміни і харчування, так ото професор гарвардського університе у паказала "тарілку" з набором продукто-вітамінів, які треба людині на день. Всі сильно здивувалися, якби побачили. Насправді мало. Правда там не було жодних тістечок і решти, що всьо корисне виносить в трубу
Тістечка корисні для душі. Для моєї точно. Та просто черговий fad, як з чіа, кінва ішотамшезаразмодне. І продовуючи тезу Наді. Якщо у вас на тарілці гречка з квашеною капустою з олією (соняшниковою, який жах), і там яка зеленинка, шматок сала (другий раз жах), то на такій «страшній» дієті можна сто років прожити.
@Khrystik я використовую морську йодовану. Повністю від солі не відмовляюсь(може і не треба) але більше через своїх хлопців. Та кількість солі в їжі в мене дуже мала і мої звикли вже. Для моєї також. Воно треба і всьо))
Я дуже люблю чорну сіль, яка мокрою має сірко-водневий запах. @rununkulos Розчинний Паста інакше смакує, мені цикорій в пасті смачніший значно, ніж в порошку.
Про артемівську сіль. Я коли почала робити розсоли для сирів, зрозуміла, чому на упаковці написано "камяна". Таке враження, що сіль та камінь там в рівних пропорціях. І ми то їмо...
на даний момент користуюся рожевою, але особливо не вірю в якісь супер яості тої солі. Просто аналізувала додатком склад солі яка була в продажу в моєму магазині і більшість товарів мали купку шкідливих додатків. Раніше не задумувалася над тим, а тут така халепа, враховуючи, що сіль додаємо в більшість страв і споживаємо її щодня, взяла ту, в якій тих додатків не було. А про Гімалаї, гм, згадую, як нам в готелі в горах Гімалаях пояснювали, що під час миття в душі варто закривати очі, вода не дуже добра...
Мені дуже подобалась дрогобицька, вона без камінців але вже давно не бачила в продажу. Артемівська найдешевша, як варити макарони, то використовую, але розчиняю в півлітровій банці, в кастрюлю лию обережно, а те, що на дні - виливаю. Так само використовую для промивання носа. Для інших потреб купую дорожчі зразки, для випічки - дрібну "екстра". Якщо Вам розсол робити, щоб сир "поплавав", то теж можна розчиняти таким чином , зливати чисте , а камінці - геть. На ті розсоли до сиру, якщо займатися постійно, то солі йде багато, тому тут ціна має значення.
Дівчата, а хтось додає до свого харчування мелене насіння льону? Питання в тому чим його молоти/подрібнити (кавомолки не маю), або де купити вже в такому виді.
Можна брати ціле, замочувати на ніч, а потім ретельно жувати. Ще можна спробувати блендером чи смузі-мейкером
Я бачила в магазинах/супермаркетах вже перемелене, проте десь читала, що довге зберігання в подрібненому вигляді спричиняє окислення жирів, що погіршує якість.
Всім дякую хто відгукнувся! Я зараз читаю книгу доктора Грегера "Як не померти передчасно" - вражає і перевертає повністю мій погляд на харчування.
Може маєте ступку чи блендер? Його краще вживати свіжим( я мелю на 2-3 дні) і тримати в холодильнику. І взагалі краще все насіння молоти, якщо хочете вводити його в раціон. Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
Дівчата, чи правда що кава з молоком/вершками і БЕЗ цукру шкідлива для організму? Що особливо для тих в кого тахікардія потрібно додавати трошки цукру? Каву вже давно п’ю без цукру але от почула від знайомої лікарки що то шкідливо... І взагалі, чи краще замінити вершки на рослинне молоко? Цікаво почути вашу думку