Питала, вони не знають. Я вже пляшечку наготувала, бо хто зна як все буде. Тепер думаю як? і за допомогою чого? зціджуватись. Ще напевне якісь контейнери (?) для молока треба купити.
Не знають в групі чи лікарі не знають на основі яких протоколів діють? Щодо зціджування і догодовування думаю краще до консультантів звернутися. Вони розкажуть як правильно і краще для дитини і мами. Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
А лікарі що? Боїшся питати чи не вважають за потрібне проінформувати? Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
Наталю, я не знаю як пояснити. Скільки разів питала, лікарі казали, що забирають дитину від діабетика і все. Народжуються діти зазвичай з нормальною вагою (в мене на 32-му тижні малявка вже мала на УЗД 2700 гр.), але організм ще незрілий. То напевне виходжують (цікаво як?) в реанімації. Для мене то дивно, бо якщо з новонародженим все гаразд, для чого забирати...
Я, Вам пораджу, наперед не накручуйте себе, все, що треба Ви знаєте, народиться дитятко, тоді все і зрозумієте. Здоров'ячка Вам, Божого благословення!
Коли я влітку народжувала на батальній , то попала в палату з жінкою -діабетиком, її дитина була з нею , але здається її кесарили і казала шось таке, що наче діабетикам не дають доношувати до 40тиж. , і то ніби дійсно є якоюсь протокольною нормою. Рік тому знайома-діабетик народжувала в Дніпрі , то їй просто і не вийшло доносити, здається термінове кр робили, що саме було не так вже не пам'ятаю , але дитину забрали від мами, ну бо була добряче передчасно народжена. (Десь 32-34 тиж) Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Завжди читаю, а тепер вже сама не справляюсь. Прийшла за допомогою, порадою. Малюкові 6 міс. З 4 міс почали турбувати зубки, перейшов вночі на режтм щогодинної їжі. І так той режим залишився. Днем їсть що 2,5год а вночі як годинник прокидається щогодини. Причому повноцінно їсть 2-3 рази за ніч, а решту просто для заспокоєння. Ні люляння, ні розмови не помагають, тільки циця. Днем весь час зі мною. Ні пляшечки, ні соски не використовуєм. Виключно гв. Мені кажуть, що голодний, треба догодовувати, але грубасик в мене ще той. От я і не знаю, чи розслабитись чи таки щось не так. Впринципі навчилась до такого режиму, але маю часті лактостази, причину яких частково списую на оті скачки по кількості годувань. Порадьте щосьбо щось я підупала духом
@aknytsU маю коліжанку, яка 10 років тому родила на 32 тижні, дитина десь 1500 мала, природньо, не кесарево. Як іі виписали, то кожен день зціджувалась і возила на Орлика, вони давали піпеткою по 5 мл спочатку, казали, що навіть як на такому терміні може сама дитина смоктати груди (а іі тоді сама смоктала, дихала сама, тобто вже була розвинута, лиш дуже маленька), все одно годують піпеткою, бо для смоктання тратиться багато зусиль, а дитині ці зусилля треба на розвиток. Не знаю чи з того часу щось помінялось - я б зараз прислухалась шо там консультанти по ГВ кажуть, якщо є молоко, то сціджувати, щоб прибувала, спочатку родів природніх його дуже мало, у мене в палаті в дівчини дитину десь на добу забрали під лампи загаряти, бо була жовтуха, то вона за одне годування з двох грудней спочатку лиш по 10 мл могла зцідити, це як чайна ложка, несла то і ій там тим і годували. Як випишуть - іхати на Орлика, там все детально розпитати - мають порадити як робити. У моєі коліжанки дитина 2 місяці були на Орлика, поки не набрала потрібноі ваги, вона кожен день іздила.
Дякую Я зціджую, сьогодні молоко прибуло. Чоловік вже повіз: перший раз 40 мл, другий раз 30 мл. Її зараз годують що 2,5 години по 4 мл. через зонд.
@l_treasure та які розмови з 6-місячним немовлям, в якого очевидно прорізаються зубки. Тут хіба перетерпіти цей період і все ж не обмежувати дитину. ГВ - це не тільки їжа.
Зціджуюсь далі, поки годувати не дозволяють (через зонд харчується). Ніби даю раду, але є питання: зціджуюсь вдень що 2,5 год. (відносно графіку годувань малюсі), то кожного разу лише одну грудь зціджувати чи можна дві? Відчуття повного «спустошення» нема, але й затвердінь теж. Груди не болять, але якщо рухати, то трохи дискомфортно, такі ніби поколювання. Припливи відчуваю, десь щогодини приблизно, вночі рідше.
З того що мені консультанти казали, що бажано робити перерву в 2 години між кожною груддю, тому що треба добиратись до заднього молока. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Для того, щоб підтримати лактацію і простимулювати достатній об"єм молока, треба зціджувати щоразу дві груді, по 15-20 хвилин кожну. Якщо це клінічний подвійний молоковідсмоктувач, то ви маєте змогу зціджувати одночасно. Якщо ж на одну грудь, то можна зціджувати по схемі: 10 хв права - 10 хв ліва - 7 хв права - 7 хв ліва - 5 хв права - 5 хв ліва. Для того щоб зцідити максимальний об"єм з доступного в грудях молока, то варто зціджувати протягом трьох приливів. За три-чотири окситоцинові імпульси - приливи - груди віддають 99 відсотків молока.
Дівчата нагадайте як правильно чередувати груди малявці, сьогодні вже прибуло молоко, малеча їсть то що 10-15хв. то що 30-60хв. дуже нерегулярно, смокче по часу теж по різному, може 5-10хв. а може і 30хв. як то знати коли міняти груди?
Якщо годування такі зависаючі, нерегулярні, без графіка, то я міняла так: перші дві години чергує одна грудь, наступні дві - інша. Якщо у вас лише перші дні, то можливо варто і по годині на кожну грудь, якщо дуже розпирає. Якщо на чергування припадає довгий сон без під‘їдань - то відповідно графік трохи зсувається. Якщо відчуваєте, скіль з’їдає малюк, то можна не по часу, а по кількості молока змінювати груди. Наприклад, якщо перші дві години малюк мало з’їв, а наступні дві їсть багато, то ці другі дві можна зменшити до півтори години.
Дуже прошу поради! Несподівано їду з чоловіком на вікенд в гори. Дитину на ГВ 1р.4м. не виходить туди брати. Мене не буде 40годин. Дуже переживаю за наше ГВ, за свої груди ( недоводилось ніколи ні масувати,ні тим більше, цідити) -Як це організувати? Чи можуть груди теоретично "витримати" той час? Дитина їсть все за моєї відсутності, засинає без грудей, коли вже дуже хоче спати. Буде з бабусею, ще підключаться інші родичі). PS. якщо є відповідна тема-скеруйте, будь ласка.
Просто так точно не витримають, муситимете цідитися трохи. Але то дуже залежить від того, наскільки часте у Вас зараз ГВ і від грудей. У мене витримують не довше 6 годин без підціжування, потім починають ставати кам"яними, квадратними і болючими, хоча часто чую, що з дітьми отакого віку по 12 годин легко витримували Моя дитина вночі довше 2 год ніколи не спить між годуваннями і вдень досить активно ще годується, тому груди звикли до такого режиму. Але 40 годин то однозначно дуже довго, цілих 2 доби, підціджувати точно доведеться.