ГВ - ще один дар природи

Discussion in 'Харчування малюків' started by Ksani, May 31, 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    А менi здається що дитину не треба будити. Якщо дитина спить то нехай спить. За 3 години молоковi нiчого не буде. Менi щось трудно вiриться що дитина в 5,5 мiс буде їсти що 1,5 год. Є речi i цiкавiшi в життi 5,5 мiсячної дитини нiж їсти, є ще iграшки, є мама, є вулиця.
    Я б казала спати коли дитина спить удень, якщо не дає вночi.
    В мене мала тоже не спала i не спить удень (майже) 3 години сну вдець це з областi фантастики у нас.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Не зменшується. Пам"ятаю мені ще таке говорили, що під час місячних молоко починає гірчити і дитина відмовляється від груді, бо молочко не смачне. А у мене малі і під час місячних молоко їли,неможливо було і відібрати так їм смакувало.
     
  3. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Дякую, бо я вже збиралась сумішами запасатись. От понавигадують дуростей всяких і замість того щоб підтримати годуючих мам тільки страшать.

    Додано через 9 хвилин
    Я в пологовому і кілька раз вдома серед ночі будила доньку їсти. Вона якщо прокидалась то засинала одразу з цицьою в роті. Або просто починала плакати і циця не допомагала заспокоїтися. Можливо є такі дітки, що можуть прокинутись поїсти і далі спати але моя ні:) Поспати любить прямо як мама:) Щоправда я оцінила переваги спільного сну. Коли малятко не міцно спить просто підсунути їй поїсти. Вона посмокче і спить далі. І дитя висипається і я менше енергії на вставання-лягання-заколисування витрачаю. Відповідно і висипаюсь теж.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    У нас всi джерела рекомендують будити дiтей їсти кожнi 3-4 год до двох тижнiв життя, для налагодження лактацiї i щоб дитина наїдалась. А потiм вже скiльки хоче стiльки нехай спить.
     
  5. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Аня більше 4 годин перші два тижні ніби не спала. Лише одразу після пологів. Думаю що я робила тоді дурницю будячи її кожні 2-3 години в першу ніч, бо вона видно потребувала того відпочинку більше ніж їжі
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Скажіть а у вас були проблеми з нагруданням молочних залоз чи швидким припливом молока у після пологовому періоді?
    Тимбільше рекомендація стосується денного сну, а в ночі перерви можуть бути до 3- 4 год.
     
  7. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.


    Ні, нічого подібного не було. Просто лікар коли приходила сказала що потрібно будити вночі і годувати. А в мене ще проблема була бо соски тоді були плоскі. Виходить так що я дитину буджу, вона чує запах молока і не може захопити груди. І не їсть і не спить. "Добрі" медсестри все пропонували суміш, але ми дотерпіли до ранку і купили силіконову накладку. Через три тижні проблеми вже не було
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    це рекомендації для нормального налагодження ГВ, з часом проміжок між годуваннями збільшується.
    І мамина циця- не лише для їжі, а й для "спілкування" теж :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    В нас буває проміжок навіть 4-5 год. Але тепер синуля вже сам підходить до циці, задирає майку і сам бере собі ціцю. Ось такі ми вже дорослі.

    Ще хочу подякувати порадам цієї гілки. Завдяки ним я спокійна за своє ГВ. Був у мене період, коли малюк не їв вночі, наранок груди були як цеглини, але я рахувала, що так має бути. Коли малюк прокидався, заколихувала його, боялась годувати, а коли годувала, то рахувала, що на ранок молока не буде.Тому, що коли всеж таки годувала вночі, наранок груди були м"які. Зараз груди весь час м"які, але молочко є. Головне бути впевненому і не боятись.
     
    • Подобається Подобається x 16
  10. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    :)
    У нас Марко вже навіть вночі керує процесом: "мама, лі!" або "мама, пья!" (так він просить ліву або праву цицю :D)
    А раз було, що зранку через сон каже: мама, тіті! А тато вирішив його підколоти: а нема, тітя закінчилася! На що Марчик, не розплющуючи очей: "а де пья ?" а лежав якраз з лівого боку...:)
     
    • Подобається Подобається x 19
  11. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я свого молодшого синочка перестала годувати груддю в 1,5 роки. Йому недавно виповнилось вже 3 а він ще пам"ятає як колись було, каже "мама ціця" роздіває мене і так губками тянеться :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    а мені вночі показує пальцем на наступну і каже "тю!", іноді сама перелазила на другу сторону і чекала приходу циці :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  13. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    от що я вичитала в статті ЛГ за 2006 рік:
    ВООЗ зізналася, що шкодила матерям своїми порадами
    Всесвітня організація охорони здоров’я визнала, що протягом сорока років давала матерям потенційно шкідливі поради щодо харчування немовлят.

    Про це повідомив український телеканал “К1” із посиланням на британське видання Tімеs Оnlіnе.

    Таблиці зросту-ваги, які використовують у Великобританії, щоб визначити оптимальні фізичні показники дитини, ґрунтувалися на темпах і особливостях росту дітей, яких годують штучними сумішами. Нині організація заявляє, що поради, які давала мільйонам матерів, були неправильними, оскільки діти, яких вигодовують штучно, швидше набирають вагу.

    Таким чином, неправильно інформуючи матерів про те, що їхні діти не одержують удосталь харчування і погано ростуть, їм радили збільшити вагу дитини, переводячи на суміші дитячого харчування або форсоване пригодовування твердою їжею.

    Експерти у сфері охорони здоров’я вважають, що ці таблиці зросту-ваги дитини відіграли свою роль у розвитку дитячого ожиріння та пов’язаних із ним проблем, як-от діабет і серцеві захворювання.

    Дослідження показало, що понад четвертина учнів середніх шкіл Англії страждає на зайву вагу (з діагнозом “клінічне ожиріння”), що майже вдвічі перевищує показники десятирічної давності.

    Незабаром ВООЗ опублікує нові таблиці зросту-ваги, в основу яких покладено дослідження більш ніж 8 тис. дітей, яких вигодовували грудьми, із шести країн світу. За ними можна буде довідатися, якою має бути оптимальна вага немовляти.
    Г. С.

    хтось знає де можна знайти нові таблиці зросту-ваги?
    бо я не змогла знайти :no:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 5
  15. Гелена

    Гелена Well-Known Member

  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я сьогоднi дуже розстроїна! Чотири рази цiдилась i кожного разу всього навсього 70-100 г нацiджувала за раз. Це просто жах! Невже це кiнець? У нянi ще є останнiй пакет замороженого молока що стане на завтра, бо Котя не завжди на раз багато молочка випиває. А що буде пiслязавтра? Сумiш? :sad: Може завтра багато нацiдиться. Я просто в шоцi. Так шкода. :sad:
     
  17. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Привіт, мамуськи!
    Ми годуємося молочком лише 2 тижні, тому досвіду небагато. Є запитання. Коли малий починає їсти з однієї груді, в іншій щось поколює і починає витікати молоко. За хвилину-дві перестає колоти. Це нормально?
    А ще одна грудь більша і твердіша (коли поїсть, стає м'якша). Можете щось порадити? Може її потрібно сціджувати?
    Дякую
     
  18. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Шкода... Може, варто попробувати частіше цідити? Чи так робота не дозволяє?
     
  19. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Коли малий їсть з однієї груді, в іншій прибуває молоко, тому і поколює. Так має бути, поки не налагодиться лактація. Марічка, все нормально, не переживай! Не цідися! Почитай попередні сторінки, там багато описано! Успіху тобі в годуванні!
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Справа в тому, що за вироблення й виділення молока відповідають 2 гормони: окситоцин і пролактин.

    Другий гормон - окситоцин - відповідає за виділення молока із грудей. На його вироблення впливає дуже багато речей: ссання дитиною грудей, вид, запах, плач, думки про дитину, різні речі які приносять задоволення, напої для збільшення лактації. Придушує цей гормон стрес і непевність у собі.
    Його вироблення під час годівлі виглядає так: дитина ссе груди - гіпофіз виробляє окситоцин - окситоцин змушує мускулатуру грудей скорочуватися, допомагаючи видавлювати молоко з молочних проток - жінка відчуває це як стискання грудей, називаючи це "припливом" молока. У міру встановлення успішної лактації ці "припливи" перестають відчуватися, але це не означає, що окситоцин не виробляється.
    Так що це все є нормально зтим поколюваням. Тільки слідкуйте щоб у вас були часті прикладання це що 1-1,5 год. і зробіть чергуючу грудь тобто напротязі 1,5-2 год. давайте тільки ту саму грудь, а в ночі як мініму 3 прикладання і кожен раз до іншої груді. Сціджувати тільки тоді коли це дійсно необхідно для зняття дискомфорту коли дитина неможе захопити груди але тільки трошки
     
    • Подобається Подобається x 2
Thread Status:
Not open for further replies.