ООО, я забула про нього, раніше брала Daeng Gi Meo Ri Yellow Blossom, з проблемою випадіння волосся справлявся прекрасно. А маска жахлива була.
Я більше року користувалася шампунем Daeng Gi Meo але для фарбованого волосся, така червона баночка. На пару з бальзамом. Так мені спочатку підходив, а потім волосся стало від нього дуже сухе і стан погіршився. ДУмала, купила підробку (хоча брала там же), купила нову баночку, але все і далі було так. Мала під рукою тільки Ельсев, помила ним і волосся тут же стало краще виглядати. Зараз я в пошуках... Спробую отой bleach blondes ) Дякую за підказку!
Цього разу взяла всю серію Vitalizing (фіолетова банка). Ну і я часто міняю шампуні, бо два рази підряд один і той же ніколи не купую
Знов у пошуках крему на літо. Може хто що підкаже, щоб легка текструра і ціна не дуже кусь кусь, для нормальної шкіри. Все що маю то якесь заважке, на зиму може бути но на літо точно ні.
А я маю зараз Misha кушон (це типу ВВ, але легше на щодень) Для змивання маю гідрофільну олійку Lizar (Івано-Франк. роблять) - трохи погано туш змиває і маю корейську гідроф. олію - дуже класно і легко змиває Мені ті ГО не сушать лице (кращі, ніж пінка White mandarin) Але після ГО обов‘язково ще чимось мити лице - пінка чи убтан .... Маю убтан Lizar. Личко дуже гарне після того. (Запах різних трав - але мені подобається)
TonyMoly Висока баночка з дозатором --- дописи об"єднано, Mar 18, 2019 --- Багато де читала, що після гідроф. олії краще вмити лице не проста водою, а ще чимось. Корисніше так
Може, хтось користується тушшю Vivienne Sabo Cabaret або Maybelline the colossal volum express mascara (жовтий тюбик)? ЦІкавлять відгуки, чи справді вони такі хороші, як про них пишуть. Досі користувалася Oriflame 5-in-1 wonder lash mascara, але трошки вона мені набридла і захотілося чогось новенького.
Мала Вів'єн Сабо, але фіолетову. Повторювати не буду. Мені не сподобалась. Але я люблю добре промальовані вії. Такі щоб були грубенькі. А вона давала надто натуральний ефект. Хоча деякі блогери казали, що чорна власне набагато краща за ті кольорові. З Мейбелін мала в ніжно рожевому тюбику. Так нічого ефект, але це термо туш і мені сильно відбивалася на повіках. Для мене поки що кращі туші Лореалівські.
Вівєн мала колись. Гарні враження, в них всі туші непогані. Мейбелін вся мені не підходить. А жовта особливо. дуже мені пересушувала очі. Зараз вже пів року користуюсь Пупа. Мені нра. Буду далі купувати. Для себе відмітила такі туші: Пупа, Лореаль об'єм мільйона вій, Евелін, Вівєн. Найгірші враження - Мейбелін і МаксФактор.
Порадьте будь ласка дієвий відбілюючий крем з власного досвіду. Пілінги і лазер не варіант. Чи реально вирішити це питання косметичними засобами?