Я не вірю в уніфіковані різниці. Мій чоловік може два рази в день їсти. А я не можу. Власне хотіла спитати: а цукор не завалюється за 16 годин. В мене він і за 4 може брикнути.
Я зараз ходжу в зал. Дієтолог радить так. Можливо, для когось це добре. А моя підшлункова зовсім не тішиться з того. І запаморочення зранку мене зовсім не тішать (якщо останній суттєвий прийом їжі до 18 чи навіть до 19ї). Потрібно врахувати, що спати лягаю після 24:00 і активність до того часу є навіть дуже високою. Напевно, для здоровіших організмів це цілком добре, я навіть сперечатися не буду. хіба би хтось прочитав мій "талмуд"-картку і сказав що лікарі глибоко помилялися останніх 30р. Не існує однакових організмів і з однаковими можливостями.
Не завалюється цілком добре почуваюсь --- дописи об"єднано, Mar 24, 2019 --- не існує, для когось супер-ранній сніданок дуже бажаний і приємний, а хтось ще 2 години після вставання з ліжка ще не прокинувся і пхає в себе сніданок, ну бо ж треба снідати, так сказали
Клас! Я про те мову й веду, що треба дивитися по собі. Кому нормально цілий день не їсти, і не може в себе пхати 6 разів в день, то й не треба, а кому в очах темніє, то треба їсти, що б там не казав нобелівський лауреат.
я завжди маю з собою щось поїсти і воду, то ще мабуть звичка після ГВ і проблем з ШКТ. Якщо буде мені зле, то поїм, тут же, просто кажу, що мені цілком добрі тривалі перерви між прийомами їжі
Я снідаю в 6 ранку, то мала би від полудня попереднього дня не їсти . То би не тільки в очах потемніло
Ви не так зрозуміли, перерва в 16 годин через сон, саме між останньою вечерею і наступним сніданком. Це не так страшно, як здається
А так я можу - останній раз у 18 поїсти, заснути з дітьми і поснідати в 7-30. Не 16 годин, але ми не гонимося )))
Лягли спати і перший прийом їжі через 16 годин від останнього. Ви в 14 спати не лягаєте, мабуть). Останній прийом о 19, то перший о 10 може бути.
Якщо я зранку не поснідаю, то не зможу відвезти дитину в школу , бавити меншого. То я не до того,що це неможливо, просто не всім і не завжди підходить. Якщо я встаю в 5 год, то в 10 для мене майже обід)))
Rona і не писала для всіх, а йшлося про способи, один з нових хоч, давно відомий рекомендованих, щодо харчування для здоров'я .А кожен собі обирає звісно.
Та я знаю, але приміряю до себе різні варіанти. От колись і я би так могла, а тепер -ні. Я колись і розвантажувальні дні робила, було дуже ок (білкові ,або овочеві). Але теперішній ритм життя вимагає інший стиль харчування. Наразі шукаю свій...
От тепер я знаю, що це називається інтервальне голодування колись, перед досвідом доби голодування і трьома добами голодування я починала з інтервального. Поїла о 15, потім сніданок о 8. Мені від нього ніколи не було слабо, і дуже добре зменшувався шлунок і смаки дуже "очищуються": не хочеться пересоленого, солодкого, їсти швидко тощо.
@Blondo4ka Я Вам хотіла ще в пятницю написати про мій досвід системи -60 (це добре вписується в психологію, далі буде зрозуміло, чому). На системі я пробула десь рік. Спочатку був дуже хороший результат - я за 3 місяці приблизно позбулась лишніх 5 кг (з 61 до 56) Це дуже мотивувало, я всім радила систему, наголошуючи, що то не дієта, а спосіб життя (як каже Міріманова). після досягнення бажаної цифри на вазі в мене з"явилась внутрішня впевненість, що як би я не розжиріла (умовно) ця система допоможе мені швидко прийти в норму. Але з часом просто дотримання системи (я вже писала, що фіз тренування в мене і до того, і під час системи і після регулярні) перестало "тримати" вагу. А кожне малєйше порушення давало плюс. Крім того, в голові міцно засіло, що солодке і шкідливе - до 12, але при цьому до 12 МОЖНА ВСЕ!!! (навіть те Г..., на яке я зазвичай би навіть не глянула). І почались сніданки, плавно перетікаючі в обід. Оті дозволені-заборонені поєднання, коли я свою улюблену картоплю-пюре не могла поєднувати з не менш улюбленою рибою без почуття провини. І такого насправді в "-60" є багато. Можливо, то виключно мій досвід, але після спроби відміни системи вага шалено пішла догори, при повернення до строгої системи - вже не знижувалася так, як першого разу (тобто в мого організму була така ж реакція на "-60", як на дієту) Також знаю особисто одну форумлянку, яка теж досягла вражаючих результатів за допомогою системи, однак десь через рік почали лізти проблеми із ШКТ, які вона частково списувала на строге дотримання системи. Тому, особисто для мене "-60" не є панацеєю і не може бути способом життя, бо це все одно - обмеження в голові. Для себе я вирішила рухатися шляхом до харчування на рівні "рептильного" мозку (тобто вчитись розрізняти сигнали організму про те, що пора би вже щось закинути за грати, і супротивні сигнали - що вже досить пакувати). Якщо стоїть мета швидко схуднути - як інструмент, "-60" годиться. З мого досвіду, треба бути готовою до того, що системи треба дотримуватися строго-настрого, інакше буде плюс. Як воно поєднується з вагітністю і ГВ - досвіду не маю. Але, на мою думку, ця система однозначно не є прикладом здорових стосунків із їжею. Може звідси і Ваші напади голоду.
Вирішила я трошки порахувати що я їм. Отже, мій денний раціон приблизно 1200кКал. Правильно сформований по розподілу БЖВ. Достатньо п'ю води . А вага не йде Стараюся вечеряти до 18(дуже рідко до 18:30-19)год. Якщо пізніше -хіба зелений чай без цукру. Я зациклилася?
Для того, щоб худнути треба їсти. Значно більше, хоча б 1600,а може й більше. Бо чим менше їсте, тим гірший обмін речовин. Ну так мій інструктор каже. Взагалі забороняє бути голодною
Мені видається, що 1200 це дуже мало. Знайдіть в неті калькулятор і підставивши свої параметри, порахуйте, скільки калорій саме Вам треба, щоб просто тримати вагу. Вважається, що безпечним для схуднення є дефіцит калорій від 15 до 30% від норми, але 30 - то вже екстремально, худнути краще повільно, щоб не "налякати" організм і він не вирішив, що "війна", голод, і треба економити. Дуже врізаним раціоном можна сповільнити метаболізм. Краще зробити дефіцит 15% і додати руху, буде більше толку...