34 і 44 гляньте 34 школа українська і зовсім поряд з 52 і, може, ще вам "Арніка" би підійшла на Комарова
В Арніці вже черга навіть з тих що в районі. Власне я туди телефонувала і мені сказали про чергу. Ми відносимось до Арніки по району, але трохи запізно звернулись (приписки не маємо, знімаємо квартиру). І там лише до 5-го класу. Переводити дитину кудись знову на 3 роки щоб потім знову в фіз-мат ліцей (куди наразі просто плани) то вже занадто як на мене. До 44 школи нам іти пішки хвилин 40, маршрутки переповнені щоб під'їхати в цей час, а з найближчої трамвайної зупинки також далеко іти. Про 34 подумаю, дякую!! Сходили ми з чоловіком в 52 школу-ліцей. І одразу написали заяву. Вони набирають 1 клас україномовний. Директорка мені дуже припала до душі, хоча і видно, що вона старої закалки, але дуже культурна і ввічлива. Усі, з ким ми там спілкувались переходили з нами на чудову українську мову. В коридорі зустріли клас в якого була чи то фізкультура чи то фізика)) Одним словом натягнуті шнури між поверхами і вони щось по тих шнурах тягнули. Керував тим дійством мужчина в військовій формі і з оселедцем. В коридорах дуууже чисто, в туалеті мило і туалетний папір, також чистенько. Нас одразу познайомили із вчителькою одного з перших класів. Вона також одразу перейшла на гарну українську мову. Було відчуття що нам там раді. Показала нам матеріали підготовчих занять, українською мовою. Я сказала що не проти і російською, зійшлися на тому, що будуть дивитись по дитині. Підготовку ведуть дві вчительки, одна матиме російський клас, інша український. Але директорка нам порадила (і в чому я з нею погодилась) дивитись на контакт вчительки із дитиною. Тобто яка дитині більше сподобаєтсья до тієї він може записатись. Загалом поговорили із директоркою про математику, куди рухаєтсья наука, школа підписала контракт із CISCO. У чому полягатиме співпраця директорка чесно сказала що поки важко сказати, не прикрашала і не прибріхувала. Мій син ходив за кордоном в школу, в садок і перший клас. По рівню комфорту в спілкуванні із директором і вчителями я б сказала що на рівні.
Якщо ви належите до Арніки по району, не має значення прописані ви там, чи знімаєте квартиру! вас зобов’язані туди взяти. І нічого не запізно -прийом документів у всі навчальні заклади до 31 травня.
Хм.. Я зрозуміла інакше.. Але якщо школа фізично не може прийняти усіх дітей з району, що робити? Все рівно приймуть? Клас 15 дітей і клас 30 дітей то таки різниця...
@dizzy Навчання в Малюку з 9 годин, починається ранкова зустріч , вони сидять на подушках і говорять на різні теми, потім починаються уроки, приблизно до 14 год, ідуть на двір гуляти, обід, і діти роблять домашку, продовжена група до 19 год. Є ще підвечірок. Коли тепло після 17 знов гуляють. Є гуртки шахмати, техвондо, танці, хор. До лютого було так, два вчителя ведуть уроки до 14 год, плюс вчитель продовженої групи, це оплачують батьки плюс додатковий урок англійської. Плюс харчування. АЛЕ зараз трохи трабли, йде реорганізація школа -садок, інші супутні проблеми, директор звільнилась, тепер тільки один вчитель і група продовжена до 18 год. Як буде далі ніхто не знає. Я вже писала не раз, я дуууже задоволена нашими вчителями, до них ходила середня дочка, зараз ходить син, і через рік має іти найменша, але які інші вчителі не знаю, комусь підходить комусь ні.
так як туди набирають тільки один клас ( я цього не знала), тоді буде жеребкування, навіть серед тих, хто живе на території, нажаль. --- дописи об"єднано, Feb 27, 2019 --- Міністерство освіти і науки України - Іванна Коберник про освітні новації в Україні: правила зарахування учнів до школи, фінансування реформи, стандарт початкової освіти та перенавчання вчителів може комусь згодиться- тут детальніше умови прийому в перший клас, які діють з минулого року.
Опа! Важливі плюси якими славилась школа із звільненям керівника зникликли. Група продовженого дня до 18- стає зовсім не цікаво. Та і один вчитель.... Два вчителі- це була родзинка закладу. Мабуть малюк стане середньостатистичною школою...
@dizzy Так,і це дуже сумно, що зараз відбувається, ми ходим в малюк 14 років, і без директора не уявляю як буде далі. Але всі надіються і працюють над вирішенням проблеми.
за 52 не скажу нічого, але неподалік є 34 досить не погана. --- дописи об"єднано, Feb 27, 2019 --- в перспективі там 2-га зміна. Десь з класу 3-го.(
от цього місця можна детальніше? Що ви маєте на увазі? Моїх там двоє дітей вчиться і мені просто капець як цікаво, що саме вам здалеку видно? --- дописи об"єднано, Feb 27, 2019 --- Арніка не візьме. Це школа-садок. Там в день запису вже всі класи заповнені дітьми із садку. Я підходила туди зі старшим сином. То директриса навіть слухати не хотіла бо вони Залізничний район,а ми через дорогу вже Шевченківський
@WildWind у 52 вчаться двоє моїх племінників, колись ще вчився чоловік. І рівнем освіти, і атмосферою задоволені. Сепаратистів в їхніх класах помічено не було. Один хлопчик перейшов з зони АТО, то влився в колектив легко, цілком адекватний. Педагогічний колектив хороший, племінник в 11 класі щотижня ходить на консультації, все безкоштовно. Хабарів ніколи не давали, ніхто і не натякав. Вчитель з оселедцем проводить військову підготовку. Наскільки знаю, учні його дуже люблять і поважають. Я там була двічі, спілкувалась з завучами і директором, враження гарні. Я б віддала туди вчитись дочку. 34 не сподобалась. Без об'єктивних причин, просто інтуїція. Перший раз як прийшла, потрібної людини не застала, а повертатись вже бажання не було. За 33 не знаю. На рахунок рівня підготовки в 52, можете ще в мене запитати десь через місяць. Бо в середині березня буде пробне зно з математики і української, до якого племінник готується без репетиторів, то буде добре помітний рівень власне школи з тих предметів.
Я б теж радила "Інтелект України", у 44-й школі як хорошу альтернативу. Ми вчимося другий рік по цій програмі, дуже задоволені. Математика сильна за цією програмою, ми випереджаємо звичайні класи, інші предмети теж цікаво подають. Маємо час і на домашнє, і на гуртки. Свою меншу дитину теж буду давати у такий же клас.
Якщо комусь актуальний р-н Наукової-Пулюя, то наша школа( 45) отримала ліцензію цього року і набирає перший клас з українською мовою навчання. Йде зараз прийом заяв.
Я нарешті хоч одну людину розпитала про 33 школу, нашу родичку, - вчительку математики. Сказала що у школі слабка математика, що б це не значило. Один день присвятила читанню відгуків в інтернеті про 33 школу і 44, таке враження що просто конкуренція між школами. Деякі негативні відгуки як під копірку на обидві школи написані. Мене цікавить харчування у школі, і чи є група продовженого дня, розкажете? Мене цей ажіотаж навколо Арніки дуже відлякує. Просто чисто інтуїтивно. Оцей дух змагання за місце у школі, невизначеність до червня, переповнені класи, і взагалі сама атмосфера що ти там лишній... 106 місце у рейтингу(( Хоча то може лише означати що там батьки не настільки платоспроможні щоб найняти репетитора. Таки сходжу подивлюсь, дякую! Дуже дякую за ваш відгук!! У цієї школи 30 місце у рейтингу, якраз по результатах ЗНО, у 44 - 45 місце. У мене похресниця там навчається, дуже їй подобається. Але нам просто не зручно до школи добиратись, пішки 40 хв, зимою ті 40 хв перетворяться на годину, громадським транспортом якщо їхати то від зупинки травмаю ще іти вгору (хвилин 20 десь напевне). З тієї самої зупинки трамваю до 52 школи - 5 хв.
Я би шукала прийнятний компромісний варіант з ближчим "добиранням", щоб не мучити дитину, яка ту школу через довгий доїзд може незлюбити. Вже якби поставало питання якоїсь спеціалізації в старших класах для обдарованої дитини, яка вже свідома свого вибору (той же фізмат ліцей), тоді так, треба їздити. Звичайно, рівень викладання певних предметів в школі теж має значення, бо як зразу відомо, що математика слабка, а є сподівання на фізмат, то не підходить.
Ми зараз їздимо в садок годину холодним трамваєм. Він жодного разу не стогнав (на відміну від мене))), встає вранці сам, в трамваї уступає місце стареньким бабусям. Я не знаю чи він пам'ятає, але раніше ходив в садок найближчий до дому, 5 хв, в 3 роки, і він там витримав 2 тижні, кожного дня я віддавала його в садок з криками, забирала з плачем, я так і не вияснила до кінця що було не так, він відмовився іти в один день. Я знайшла інший садок по відгуках, спочатку локація садка була така, що ми ходили пішки хвилин 30, в візочку возила, на самокаті їхав, всяко було, ми на 2 роки виїжджали зі Львова, потім повернулись назад, і він знову попросився в той самий садок. Але тепер нам до того садка годину громадським транспортом, часом трамвай ламається і ідемо пішки, бо година пік, в маршрутку не запхатись. Сніг, дощ, мороз, він не стогне, встає і будить мене, бо в садок треба))) Я трачу на доїзди 4 год. Бо завожу і вертаюсь назад чи додому, чи по роботі як працювала, те саме ввечері, з роботу годину до його садка, і назад, або з дому за ним і назад. Я вию))) Дитина в захваті. Я сказала сину що рік ще його повожу, але в школу підеш найближчу до дому. Я думала ніхто на світі не переконає мене возити його в школу громадським транспортом, я відкрила карту і просто почала обдзвонювати найближчі школи. А тиждень назад син питає мене, коли він вже нарешті піде до школи, бо корінь квадратний він вже знає, а кубічний в нього є питання. "Мама я знаю, що ти не любиш питання з математики, я в школі спитаю".