ого! як це сталось? Я пригадую, коли мій малюк почав перевертати ст десь у 4 місяці, тоді й не залишала самого на підвищенні, бо боялась щоб не впав. А в 1,5 місяці це здається така мацьопочка ще
Я вам скажу по великому секрету, що ще місяць тому могла її там тримати по пару хвилин без стояння поруч. А нам без пару днів 10 місяців). Просто всі діти різні. Вона в нас така «лежача» була дууууже довго. Все індивідуально.
Буває. Моя мала в місяць перевернулась з животика, була в своєму ліжечку без бортика, але я завжди присувала до нашого ліжка. Заходжу в спальню, а вона на нашому ліжку! Більше таке не повторювалось, аж до 4 місяців...
ага, добре що у нас ліжко дуже низьке. лише ковролін ДУЖЕ жорсткий був (я босоніж не могла ходити спочатку), то доця пошкрябала собі лоба в нього. на скільки я зрозуміла потім, вона ніби ніжками відпихалася, плюс могла крутитися навколо власної осі. і комбінація цих двох призвела до падіння. а я сиділа в метрі від ліжка на підлозі, лише спиною відвернута.
Як на мене, то річ не першої необхідності, але цікава дитині. Але я би не купувала. Ми брали в прокаті двічі - спочатку один на місяць, потім інший ще на місяць.
Звісно, буде цікавий, але не довго))) Це не є дуже необхідна річ, але якщо є лишні фінанси і місце в домі, тоді чому б ні)))
така штука цікава немовлятам, а старшим лише в тому разі, якщо там знахожиться малюк. уже після 2-х років вони туди не залазитимуть. Старшим діткам хочеться уже простору, адже вони дуже рухливі.
Щось дратує мене наша коляска Хочу нову До якого віку дитина в люльці лежить? Десь до 6 місяців? чи довше?
Десь +- так. Моя сестра лоханулась, купила візок і не обдумала нюансів, живуть біля трамвайної колії, візок не проїжджає, треба переносити або топати до переходу, далеко, тому візком гуляла хіба на подвір'ї, а в світ зі слінгом. Продала той візок, купила прогулянку, легша, можна перенести, але нема положення до мами та й дитина в ньому не дуже сидить, далі ходить зі слінгом)))
Коли починає сідати, ні? Але треба враховувати довжину люльки і дитинки. Синочку 3 міс. а він вже так бачу скоро і не влізе в ту люльку, особливо в зимовому одязі. Ехх, і так він в тій люльці їздив кілька разів, а далі , напевно,прийдеться його в прогулянку пересаджувати.
В люльці мої лежали до: - 6 місяців (в 6 місяців торжествєнно пересів в прогулянковий блок - 4.5 місяців (далі - прогулянкова та слінг, ерго) - 3 місяці (далі - слінг та ерго до 7 місяців, після 7 - прогулянковий блок). Старший гуляв гарненько, а молодші ледь вилежували в тій люльці
Вік живи — вік учись. З третьою дитиною виявила таке: для висаджувальної дитини купа штанів — то ясно, але що ж вдягати на верх? Шерстяні кофтинки! Бо вони майже не вбирають вологу і достатньо змінити лише штанці, якщо дитина напісяла. Достатньо двох кофтинок і якщо на зиму вдягати підгузник на вулицю — то один бодік шерстяний для вулиці. Плюс якась товстіша шерсть, якщо дитину в автокрісло (в конверті спеціальному), а не в слінг. І не треба ніяких комбезів. Штани мають бути всі з відкритими ступнями — тоді не сповзають, якщо сильно махає ногами. Купувати розмір 68 і більше — у менших нема сенсу. Ще слюнявчики мають бути двошарові: бавовна назовні, синтетика всередину — не промокає наскрізь так швидко.
Ітого, минуло 5 років, дитина N2 для порівняння і статистики №1 Цього разу мали майслінг шарфовий і слінг шарф. Трикотажний слінг - бяка, особлво для товстопопих дітей (я то ще з Владом зрозуміла. Знову заслужено то п.1 списку. Замість слінгокуртки цього разу - слінгонакидка. №2 шезлонг. Хто б там що не казав, а вже вдруге стверджую, що для мене то - супер річ. З народження і місяців до трьох Яся в ньому спала вдень, я її тягяла по всій хаті. Потім вона лежала -любувалася зо 10 хв поки я варила їсти. Тепер сидіти не хоче, втікає, але досі саме в ньому їсть (бо ще не сидить). Коли купаюся з нею, то дістаю і кладу в рушнику на той же шезлонг (поки сама вилізу з ванни і витруся).Тому знову (як і зі старшим) використовували шезлонг щодня майже 8 міс. №3 багаторазові підгузки (в нас Кулабейбі). На висаджування мене знов не вистачило, тому багаторазові підгузки "рулять" Одноразові лише в дорогу, вночі і на прогулянки №4 звичайні пелюшки – байкові і ситцеві десь по 3 шт кожних. Яся зригує значно менше. на ліжко не підстеляю вже давно, але пелюшки все одно час від часу використовуються (особливо поки дитина ще не повзала). Для літніх та весняних дітей пелюшки - ще більш актуальний пункт, ніж для зимових. №5 одяг. Ми не перебірливі Але штанці - лише з відкритими стопами (і в слінг, і вдома зручніше, бо повзати-ходити Яся більше любить босоніж (якщо геть холодно то можна шкарпетки одягнути залежно від Т - чи тоненькі, чи товстіші). Ще цього разу, дякуючи кумі , я зацінила шапку-шолом, бо з Владом в меншому віці мали лише звичайні. Комбези нам практично не знадобилися - мало їздили у візку. А коли їздили - то все ж у демісезонних, а не зимових ну не було цьоо разу -20 а в -5-10 цілком достатньо з верхнього одягу демі-комбезу, вязаного пледу і накривачки від візка.. Як то не дивно, але навіть для повзаючої дитини, сукенки вдома - цілком зручна штука, а сарафани - взагалі супер одяг коли тепліше - футболку і колготи під низ, холодніше - гольфик і штанці №6 Візок. Влітку трохи каталися в люльці біля дому. Якщо дитина осіння чи зимова - вкотре переконуюся, що люльку цілком можна пропустити. З 4 міс їздимо в прогулянковому варіанті візка (з розкладеною спинкою). №7 іграшки брязкальця, не хоче вона брязкалець Ну зо 3-4 шт "више криши", бо вона хоче жувати папір, гризти дроти і ніжки стільців. А в меншому віці їй цілком достатньо було власних рук, пелюшки і шарудячої іграшки (можна замінити целофановим кульком). Слінгобуси (силіконові і деревяні) Яся зацінила (а Влад ігнорував начисто) Ліжка (відповідно і бортиків, балдахінів і т.д), пеленального столика, розвиваючого килимка, мобіля, манежу... не маємо і ні разу не шкодуємо про це
Мала лише один раз з трьох), з малою. Реально сама кльова штука, яку я мала і маю досі. Але є уточнення))): маю проблеми з спиною, тому на ліжку всі маніпуляції мені фізично були недоступні). Наступний момент - стоїть у ванній. І він там найпотрібніший. Маю самий простий. Мега простий! Поруч маю підвіконня, на якому тепер все). Бо з нижніх полиць доня все згрібає за секунду. Отже, на тому столі ми перевдягаємось, підстригаємось, чистимо всі дзюрки), довший час вона в мене там лежала поки я милась у душі (воно поруч). Одним словом я за таку штуку). До речі, купили на олх свого часу за 300 грн))).