О, мені зараз подобаються імена - Юстина, Магдалина, Клементина, дитина каже що буде Катеринка, чоловік сказав що вирішимо після народження, але хоче Даринку (пдп якраз на його дн).
Я коли втретє була вагітна донею, приклеїлося до мене ім'я Анеля (Анелія). Власне через "-н". Але я його не знайшла в жодному календарі, а вже до того мала досвід скандалів через "неканонічне" католицьке Тереза для середньої. Але Тереза було для мене без варіантів. Назвали меншу Меланія (воно їй дуже пасує). Цього року гуляли з малими і зустріли дівчинку Анелю з сестричкою. Ааа, в мене був шок))) Юстинка і Анеля - стараша як в мене. Ну я й випитувала маму, чи ім'я є в календарі. Та мама розказала, що мама купу суперечок через свою Анелю, але таки знайшла в римо-католицькому день її пам'яті. Люблю те ім'я досі)
То, певно геть по-різному буває. У нас ім"я "дочекалося" 5 років ще з часів першої дитини, не розподобалося і наразі до доньки мені пасує ідеально Дуже класний сайт, я на ньому трохи "зависла" - так цікаво спостерігати як змінювалася "мода" на якесь ім"я протягом кількох років. Про модність\немодність деяких імен навіть не підозрювала - у Влада і в садку, і тепер на гуртку є Веніамін, я думала, що то якесь популярне зараз ім"я, але згідно статистики тих Вєнь є всього кілька на цілу Львівську обл, то нам просто так пощастило Ми зі старшим 5 років тому потрапили у "моду" на Владиславів (я й тоді знала, що то популярне ім"я, але воно подобалося і мені, і чоловіку, ще й іменини практично в ПДП, тому ми геть не вагалися). Доречі з "популярними" іменами то теж не вгадаєш. Попри те, що ім"я Влад є в топ 10 хлопчачих імен - у нас в близькому колі спілкування є АЖ 1 Влад мій малий каже "поїхали в гості до тьоті Іри і "хлопчика Влада" ні в садку, ні на майданчику, ні в родичів, ні на гуртках більше немає (знаю віддалено ще кількох Владів, в т.ч. дітей форумлянок, але ж ми з ними не перетинаємося практично в реалі )
І ми, але теж в оточенні практично нема. В сина в групі (5 років) є ще один Влад і в дочки в класі (8 років) теж один. До речі Яна теж рахується популярне ім'я, але в нас в оточенні не знаю жодної. Була одненька в садочковій групі і все, більше ніде не трапляється.
Мальва. Ім‘я міжнародне, але мега рідкісне, тому всеодно всі перепитують «як-як?» Мальвуся, Мальвуня, Вуся, Вуня, Мальвозавр, ВуНЯВ.
Я чесно була дуже здивована, коли в балетній групі малої дві МАМИ виявилися Мальвами. Вперше чула таке ім'я. Думала, може то типу нік такий), але ні - вони платіжні квитанції скидали з ім'ям. А як ви до такого імені прийшли?
Я тут перебираю: Юстя, Мелася, Яна, Віта, Гафійка, Роксоляна, Ліна, Квіта, Ліля, Марта Каже чоловік, що деякі імена діаметрально протилежні за звучанням, мелодійністю, "старизною". А я що - не можу обрати, бо всі гарні.
Наскільки я пам"ятаю, Вам все подобалося ім"я Юстинка. про що свідчить й нік. п.с. я ще вичитувала значення імені й 150 раз говорила те ім"я вголос - як воно мені звучить.
Юстя - фаворит вже впродовж багатьох років. Але ж скільки інших є гарних І немає впевненості, що це ім'я саме для цієї дитини (вже раніше писала про це). Тобто можливо для наступної дитини (якщо дівчинка буде). То ще є час, тут поділилась просто роздумами
Доведеться ще кілька дівчаток народити то за мною так Маґдалина ходить, гг Я вже писала, що з другою метод "подивитися відразу після народження, як її звати" споацював. В неї Терезка було на личку написано
Аххх....я з дитинства мала два "заготовлені" дівчачі імена, але перші два хлопчики...А коли нарешті доця, то муж якось так наполіг на своєму, що мол я сама хлопців назвала й сильно з ним не радилася, що ті мої імена й далі вакантні.
Ого, я не зустрічала ще людей з таким іменем. У нас є знайомі з швецьким корінням, то у них доня Альва. Ми лише М додали, щоб вписувалося в систему (Марія, Марта, Мальва). Дуже милозвучно, в багатьох мовах саме так називається ця квітка. Але мами (бабусі) теж довго намагалися нас переписати імя, навіть після отримання свідоцтва про народження. Але нічо, тепер мовчать. І Мальва, то не Мальвіна)))
Я багато читаю про різні шляхетні європейські династії і зацінила їх моду називати дітей на честь пращурів кількому іменами, переважно чотирма. Ото в мене старша могла б бути Марія Ірина Пелагія Катерина, а менші щось типу Віра Марія Євгенія Анастасія і Ольга Катерина Ярослава Марія. Ну чи в інших комбінаціях а потім всім треюа придумати якесь скорочене ім'я, і то переважно те скорочення береться від останнього. Типу Кася, Маруся, Стася