І я потребую поради в дитини, 2 роки виявили аскариди. Спочатку з,явились висипання прищиків на пісючкі, припустили глисти, потім в калі виявили. Прописали пірантел.. пропили 3 дні, через 12 днів сказали пропити Зентел теж 3 дні. На зараз апетит покращився, стала активніша. Але висипання не пройшли. Вони не збільшуються, її не турбують, не чухаються, але пісючка виглядає паршиво( Чекати ще, чи таки варто шукати інших спеціалістів? Надіслано від мого SM-G930F, використовуючи Tapatalk
@Зорянівонька напишу схему, що нам приписували при аскаридозі 6 років було 1.Комбантрин або пірантел, або гельмінтокс-1р/д на ніч після вечері, три дні. 2. Зранку- біле вугілля дві таб. +цитрин 0,5 таб на ніч після закінчення прийому протипараз.,давати три дні. 3.Через два тиждні знову Комбантрин(чи ін.) 1 р. на ніч. Після ,десь через днів 10 бажано здати ще раз кал.
@Зорянівонька в моїх обох були аскариди, в старшого і личинки і запліденні яйця , в меншого лише личинки нам призначали вермокс 3 дні, сметку і едем , повторний кур через 2 тижні- вермокс одноразово ( лише старшому)
@Зорянівонька трохи коняча доза. Взагалі, такі препарати як - Ворміл, Вермокс, Зентел це як токсична бомба для організму. Посадите дітям печінку, нирки, не знатимете до чого братися потім.
я би декаріс забала, три дні ворміл. плюс вугілля і протиалергічне. А через 10 днів треба повторити (хоча чому через 10? нам через 2 тижні говорили) --- дописи об"єднано, Nov 30, 2018 --- О, і ще три дні то задовго, нє? там в інструкції написано, що аскаридоз -- 1 таблетка. Краще вже тоді пірантел один раз випити, замість того вормілу
@Rona , більше мені ніхто з йожиків на думку не спадає) Ви чули щось про цього пана? Багато цікавих речей пише, але щось важко мені довіритись Тарас Зінько
От і я . В інструкції пише "одноразово". Існують інші, "складніші" глисти, то там і схема лікування інша. Якщо з полуницею чи іншою забрудненою їжею не з'їсти нових яєць, то і нічого не буде, "ворміл", наприклад, знищує всі покоління. Те саме стосується гостриків, тільки тут треба ще й додаткові профілактично-дезинфекційні заходи вжити, бо їх яйця дуже "летючі" і можуть залишатись в навколишньому середовищі.
Ми були недавно на консультації в педіатра в Інтерсоно, те саме питали. Навіщо ще травити дитину ліками? Каже, так по протоколу потрібно(((
Якось дивно, протоколи не співпадають з інструкціями по застосуванню ліків... Кілька разів у дітей був ентеробіоз і завжди вистачало одноразового прийому. Раз колись у найстаршої були аскариди - теж за раз ліквідувались. Всіх протоколів не перечитаєш, і лікарям хочеться довіряти, але в наших реаліях треба перевіряти і співставляти різні джерела, тому тут кожен вирішує для себе і своїх дітей.
Лямблії так, місце перебування, так би мовити, важче для потрапляння необхідної концентрації ліків, але от коли при гостриках чи аскаридах (які живуть в кишківнику і попадають під прямий удар) призначають 3 дні підряд і через якийсь час повторити(попри дані з інструкції до препарату) - то зайве навантаження.
Під час призначення я запитала лікарку, чому така доза. На що вона відповіла, що аскариди вже адаптувалися до цих ліків і звичайними дозами при сильному аскаридозі не зарадиш.
Що значить «сильний аскаридоз». Вона ж одна та аскарида? Може бути сильне токсичне ураження організму продуктами життєдіяльності аскариди. Пішла читати матчасть.
А якщо не одна, а багато штук? Я щось ні до чого путнього не дочиталась ще. І як тої інтоксикації позбутися теж. Марія, як щось мудре прочитаєш напиши пліз
Там лиш в одному прикол може бути. Правильно вирахувати дозу пірантелу чи вормілу щодо своєї ваги. От і все. Ну і гарненько поцікавитись життєвим циклом тих чи інших паразитів.